Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Баш сам размишљао шта би било да уђу у ЛШ с овим тимом и добију, рецимо, Барселону, Манчестер или Мурињов Реал. Хорор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

covjece,sjeti se sta je bilo prosli put kad je partizan igrao LS.na krilima tog rezultata je sva dominacija 2000tih.jes' da su se trutovi nasklapali vecine tih para,ali je preteklo dovoljno.da ne pricam da je grad pazario i da smo uzivo gledali ako nikog drugog ono zidana.ja sam bio,i jes' da mi je bilo super sto se partizan drzao,ali isto tako i da izgube 8:0 a da vidimo neko zlo od tima zar je bitno?ja sam vec rezervisao jedno mjesto za CG-Engleska sad u ovim kvalifikacijama,iz apsolutno istog motiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш сам размишљао шта би било да уђу у ЛШ с овим тимом и добију, рецимо, Барселону, Манчестер или Мурињов Реал. Хорор.

 

 

Па шта? Сам улазак би био успех после толико година одсуства српских клубова из ЛШ. И 2003. је Партизан био у групи са Реалом па се није обрукао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

covjece,sjeti se sta je bilo prosli put kad je partizan igrao LS.na krilima tog rezultata je sva dominacija 2000tih.jes' da su se trutovi nasklapali vecine tih para,ali je preteklo dovoljno.da ne pricam da je grad pazario i da smo uzivo gledali ako nikog drugog ono zidana.ja sam bio,i jes' da mi je bilo super sto se partizan drzao,ali isto tako i da izgube 8:0 a da vidimo neko zlo od tima zar je bitno?ja sam vec rezervisao jedno mjesto za CG-Engleska sad u ovim kvalifikacijama,iz apsolutno istog motiva.

2003. је екипа била много боља него сада, чак су могли да буду и трећи у групи да се Илиев није испромашивао против Марсеја у Београду. Није битно, сасвим необавезна прича о томе.

 

Мислим да би Партизан био доста јачи да га нису свиње избациле из Европе кад се играло с оним усташама из Босне.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrdji istice ugovor sledece sezone, a vec na zimu moze da pregovara i da ode za dz. Posto Bata nije uspeo nigde da ga uvali, bice ono "daj sta das". Mozda ga otkupe za 1,4 mil ili da plate 700000e uz odredjeni procenat kad bude napustao Partizan. Naravno, novinari rade svoje. :bigblue:

 

Evo sta kaze snajder.

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/djuric-ma-kakav-mrdja-kleo-ostaje-25903.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш сам размишљао шта би било да уђу у ЛШ с овим тимом и добију, рецимо, Барселону, Манчестер или Мурињов Реал. Хорор.

 

ja to tako shvatih.e sad,mozda si latentni mazohista,sta ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=08&dd=02&nav_id=449423

 

Jebem ti drzavu , pa jebote neki Scepovic i njemu slicni saban ce dobiti 20 000 e za prolaz protiv ovih amatera ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=qeXmQTj-Gt0&feature=related

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...