Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kuzimo se, tebra. :bigblue:

 

Cenim ekipe koje kidaju na svom terenu. Marakana je nekad bila neosvojiva tvrdjava, ali su ovi gubitnici bacili sve niz rijeku. Jebo Slovan, kakva je to ekipa? Nekada je Barsa sisala na Marakani. Da ne govorim o vasem legendarnom periodu.

I ovaj kilavi Dinamo je nekada dobro igrao u Evropi, a sada iz guzi Serif.

 

Kvalitetno napušavanje na Indeksu, to nam nedostaje ovde.

 

Javio sam ti se, ali me nisi prepoznao u moru postova. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada smo generalno kurci.Ne toliko po kvalitetu,posto niko ne moze reci da je taj Slovan bolji od Zvezde,ili Serif od Dinama.Jednostavno,ne postoji nikakva igra,Zvezda nema igru vec 4 godine.Nema ni Dinamo,ali oni su ustase i boli me kurac za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je podjebavanje Grobara. :D

Zvezda da gol na derbiju, ja se na jugu smejem da me niko ne vidi i pevam dalje. :haha:

 

Inače, ovaj Šerif je pun Srba, neka budala na kraju skinula dres, a ispod imala majicu Delije sever. :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta bre anderleht ?!!?

Seti se ranije sa kim si morao da igras da udjes u LS, trebalo je da prodjes Lyon, PSV, Milan...

Nikada lakse nije bilo uci u LS, a ako ne mozes da preskocis Anderleht onda ni ne treba da prodjes vec ti je taman Liga Evrope...

 

Verujem u prolaz, Partizan moze da igra sa bilo kojim od ovih 5 timova koje su mogli da dobiju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I generalno partizan bolje igra kad igra revans u gostima, oseca se neki pritisak kad igraju kuci, tako smo i prosli newcastle.

Ako prodjemo anderleht, zasluzili smo LS, ako ispadnemo, jbg, ostaje LE da se bijemo sa slabijima, barem jos 8 utakmica u Evropi, nije malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...