Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

ne znam zasto pricate da je Anderleht bolji tim ? Po meni su vrlo izjednacene ekipe, i obe imaju opasne rupe u odbrani.

 

Lako je to reći, kad se utakmica igrala na stadionu Partizana. Ali dobro, kod tih zapadnjačkih ekipa domaći teren nikad nije bio neka velika prednost. Može bolje, ali je zajebano što mora da se da najmanje jedan gol, a ja mislim da će trebati i više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih voleo da ih bude,pa makar ih i bacili...

zvezdu ne volim,a partizan mrzim,al bih opet voleo da nas klub igra nesto korisno...jedino zasto ne bih voleo da prodju je to sto cu morati da ih gledam u tom takmicenju...mesto 2 dobre tekme,bice jedna i partizan sa nekim...al nema veze,to cu da prebolim...neka se trude grobari...uradili su maksimum s'obzirom na nase uslove i na lihvarske uprave...mislim na dovodjenje igraca...

realno,anderleht je kvalitetnija ekpa iako su go kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

misls da ce ozbiljan tim biti kada dovedu nekog iz obilca?sta?ne kapiram?

jes da je ovde dosao da loce po splavovima,da ne trenira,da drka pijenis,al je opet bolji od svih domacih defanzivaca...covek ima iskustvo...ispuseni vest je bio bog po srbiji...gledao sam tekmu protiv reala...lik u uglu kaznenog...gradi loptu,izmislaj neke gluposti...vest ga iskusno sa ledja odgurava van kaznenog i pravi faul...nas igrac bi mu odradio jedan mavasi geri i bio bi penal iz nenormalne situacije...koja je vise mirisala na gol aut neo na penal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj deda ima jos vece iskustvo od kufura...bas im bi bio dobar...

al,zamislim,u fudbalu je bitna sprega iskustva i znanja...ovo drugu nikada nije preterano posedovao,al opet vise nego neki crnac koga bi doveli mesto njega...nema potrebe da budes iskljuciv ako ne volis igraca...za nasu ligu i za to sto im treba,a i za te pare,on im j premija...vole bih da mi kazes na kog igraca aludiras za pare koj imaju i za platu koju nude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom slucaju bi trebali da promene 90 posto tima...imas hejt prema igracu koji je glavna spona u klubu...igrao je godinama ligu sampiona...stvarno ne znam ko im je korisniji igrac od njega...ima najvece iskustvo,a mogu da se usudim i da kazem i da ima najvise kvaliteta...e,sada je druga stvar sto partizan nema nekog preteranog kvaliteta...ono,trudice se da upadnu u ligu i to im je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...