Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Partizanu i ne fali mnogo da bi bio dobar evropski tim. Posle 60-70 minuta, oni su skoro svi mrtvi i vuku se po terenu. Kada bi ih fizicki spremili da igraju jos pola sata, ne bi bilo toliko primljenih golova u zavrsnicama meceva, a to ih je ubilo u LS. Jao kenjaze, ovo nije bilo u sesnaestercu? Ma daaaa evotigana.gif Milan - Ajax 0:2 icon_smile.png

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bilo blamaze barem sto je aj da kazes ok. Nula bodova i nije ok, narocito jer sam (izgleda pogresno) mislio da je ovaj Partizan bolji od onog koji je igrao 2004. godine ili kad vec.

 

Inace, na temu Milana i Ajaksa, bas me zanima kakvi su bili sastavi, tj. koliko je ovo bilo blamaza a koliko rekreacija jer Milan nije mogao ni na prvo ni na trece mesto nikako i kontam da ih je maksimalno bolelo uvo.

 

Sahtjor, medjutim, prvi u grupi, svaka im cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam puno gledao utakmicu, ali onio sto sam video, borili su se, svaka cast momcima...ovi su mnogo jaci, u svakom pogledu, nema sta...

Ovima sto su ocekivali petardu, pa i 6, 7 golova, pa to i igrali na kladionicama...mogu samo reci, kompleksasi bili i bice...bas mi je drago sto su pali tikete...njih cemo tek da karamo na prolece.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja utakmica do sada. jebiga, ovako je trebalo da se igra stalno, a ne samo sa arsenalom. bez grca, straha, napad, pa sta bude.

 

i da, savic je najbolja investicija partizana u poslednjih 10 godina. vec sad je odlican, a tek ce da bude. :rockdevil:

samo da ga ne puste prvom klubu koji ponudi milionce.

ako budemo igrali ls i sledece godine, tek tad mozemo ocekivati neku konkretniju borbu za trece mesto, do tad nam ostaje da punimo ove nase sa po 5:0.

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas grobari slave poraz sa tri komada u mrezi , dok neki slave godisnjicu kad su bili prvaci sveta , vozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  • Upvote 4
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas grobari slave poraz sa tri komada u mrezi , dok neki slave godisnjicu kad su bili prvaci sveta , vozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 

Neko je u sadašnjosti, a neko nikako da izvuče guzicu iz prošlosti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoku smo jebali uvek , trenutno je mali zastoj , ali ko vas je jednom karao , karace vas uvek . Ne radujem se ja tudjim neuspesima , ali mi je jako debilno da se vec drugi put slavi poraz i to sa tri komada u mrezi , e zato nikada i necete biti klub , nego rezimski isprdak i to samo u periodima . Jebote ne mogu da nas ugase ni sada kad smo bili pred bankrotom , jaci smo od drzxave :evotigana:

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoku smo jebali uvek , trenutno je mali zastoj , ali ko vas je jednom karao , karace vas uvek . Ne radujem se ja tudjim neuspesima , ali mi je jako debilno da se vec drugi put slavi poraz i to sa tri komada u mrezi , e zato nikada i necete biti klub , nego rezimski isprdak i to samo u periodima . Jebote ne mogu da nas ugase ni sada kad smo bili pred bankrotom , jaci smo od drzxave :evotigana:

 

Dete nemas ti pojma.Zvezda se raspada i to je fakat nece vas ni Prosinecki iz mulja izvaditi.

Partizan makar igra evropske utakmice a Zvezda ce i ove godine da rilja po Ivanjici i Kuli.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoku smo jebali uvek , trenutno je mali zastoj , ali ko vas je jednom karao , karace vas uvek . Ne radujem se ja tudjim neuspesima , ali mi je jako debilno da se vec drugi put slavi poraz i to sa tri komada u mrezi , e zato nikada i necete biti klub , nego rezimski isprdak i to samo u periodima . Jebote ne mogu da nas ugase ni sada kad smo bili pred bankrotom , jaci smo od drzxave :evotigana:

 

he is 30 and what is this?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...