Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

slazem se...jos taj jedan stepenik da prevale...gledajuci rusku ligu shvatio sam da tu vise nece biti mesta za nase igrace...odu posle bas tamo,par sezona,pa dalje u svet...jako ozbiljna liga...uskoro ce i oni i ukrajinci da prave lom u ligi sampiona...nasi klubovi se nadaju sa budzetom od 5 milja da udju u ligu,a ovi sa budzetom od 40 milja budu jedva treci u grupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свака част Шахтјору, били су бољи, мада руку на срце Вердер је играо без пола првог тима.

У сваком случају, драго ми је због радилице Дуљаја што се окитио европским трофејом, својом играчком каријером и борбеношћу га је у потпуности заслужио. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Budućnost PG - Polonija Varšava

 

Nikad sreće od ovog žrijeba, mada se nadam da nisu ni Poljaci neki bauk, danas igrali u Sloveniji sa Rijekom 0:0, i očekuju odlazak bar trojice-četvorice boljih igrača.

Edited by (kinetic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

0:2 pobjeda Polonije, nikad sreće od ovih kretena... Jedini normalan šut uputio Bećiraj u prvom poluvremenu.

Dva glupa gola glavom iz prekida, oba puta igrači Polonije ostali sami u šesnaestercu, niko ih ne čuva.

 

dsc08345copy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ја сам задовољан како смо одиграли. У принципу, тек правимо тим, победама се не гледа у зубе. Мало смо попустили почетком другог полувремена, али су измене убрзале темпо (мада је и Лазетић коначно добро играо). Имају клинци потенцијала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogami,ja kao Grobar vam iskreno cestitam,gledao sam samo prvo poluvreme,bili ste dosta bolji,samo nedovoljno konkretni,vidim to se popravilo u drugom poluvremenu...

vec sad predvidjam jako zanimljiv derbi :pivopije:

 

edit:cestitam i Sevojnu uz puno srece protiv Lila :pivopije:

Edited by SerijskiSamoubica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...