Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Дај људи да се не заваравамо. Покидаће нас сви,од азербејџанаца закључно са жабарима. Ако извучемо нерешене резултате са нефчијем тамо и овде ми смо на коњу. Са онаквом пензионерском игром какву су показали до сад не пише нам се ништа добро. Ако ништа друго бар ће бити голова пун курац.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite ovaj recnik Bajka macke:

 

"Ne znam... Zaista ne mogu da kažem šta bih uradio kada bih se opet našao u toj situaciji. Ovo što se nama desilo biva jednom u 100 godina. I dalje ne mogu da verujem da se sve tako povezalo, da prvo Maksimoviću lopta oblajzne preko noge, pa da onaj njihov padne a da ga nisam ni dirnuo, pa još i da Gufran onako snažno i precizno šutne penal..." tužno konstatuje golman Crvene zvezde."

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај људи да се не заваравамо. Покидаће нас сви,од азербејџанаца закључно са жабарима. Ако извучемо нерешене резултате са нефчијем тамо и овде ми смо на коњу. Са онаквом пензионерском игром какву су показали до сад не пише нам се ништа добро. Ако ништа друго бар ће бити голова пун курац.

 

Брани им, бре, Стамени. Како човек да се не нада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustite grobare da uzivaju, 60 godina pusenja je za njima, zar da im i to malo kurcenja zabranimo? Inace, Stameni je jedno debelo govno koje nikad, ali NIKADA nije smelo da brani u Zvezdi! Apelujem na Kukija da zamoli zenu da ga pusti da ponekad ostavi komentar, grobarski lobi ovde mora zadrzati primat! Za smek su zauzeni Major i donekle Hail! Hvala ti Sreto!

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ранђеловић и Спалевић,ведете последњепласираног Милиционара,тима са највише примљених и најмање постигнутих голова у лиги, долазе у Звезду. Потез века.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si epizodni navijac i debeli Dutina je veci navijac od tebe.I u volumenu,ali i u posvecenosti.

Mozes da prihvatis samo da mi poipusis kurac, jaje jedno suboticko, jebo te kum! Kum je za tebe velicina! Duckaj ga! Spreman sam da te izlempacim u kojoj god hoces plemenitoj vestini sisurdo bezobrazna!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da prihvatis samo da mi poipusis kurac, jaje jedno suboticko, jebo te kum! Kum je za tebe velicina! Duckaj ga! Spreman sam da te izlempacim u kojoj god hoces plemenitoj vestini sisurdo bezobrazna!

 

:haha: :haha: :haha:

Ti kapiras sarkazam u tom postu i da je namenjen napusavanju debelog praseta Dutine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...