Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ajde ne serite vise, verujete svemu sto murija i smrdljivi mediji objave. Jesu neki navijaci stoka ali je incident poceo zbog glupog postupka policije. A ne kukate za devojkama koje su panduri izgazili u Vrscu, naravno, o tome novine ne pisu toliko. Rekao bih vam nesto ali bolje da cutim...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боли ме курац, ти навијачи су или животиње које раде шта хоће јер су пуни пара или сиротиња која дође из неке пизде материне, па се иживљава на стадиону. Човека који има жену и децу и ради свој посао је нашла да туче нека кретенчина којој је место на некој грађевини, пичка ли им материна болесна. Треба, бре, све да их похапсе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nećemo i ovdje o tome... Bila je tema, rastegla se na nekoliko strana, trajala par dana. Ako baš hoćete o tome, idite na temu Navijači, i mada ne pripada baš ni tamo, prikladnije je.

 

Uzgred - bruka, ne rezultat, nego utakmica. Kao da sam gledao snimak Zvezda - Rangers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Jebem ti zivot!JEBEM TI ZIVOT!!!Ovaj drljavi Bajern nije zasluzio ni p od polufinala.Ovog golmana treba ubiti!Izvesti ga pred zid i upucati skota!Smrdljive svabe,nisu jednu urednu sansu imali,a zabili tri komada na muletinu.E jebem ti fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na hrvatima bio prenos...Bajern nije imao ni jednu jedinu sansu do 89. minuta kada su i zabili gol.Hetafe od 20.minuta igrao sa igracem manje.Zabili dva gola odmah na pocetku produzetka,i onda na scenu stupa neverovatni golman Hetafe-a koji je prvo ispustio loptu iz ruku prosla mu kroz noge,Toni naleteo i zabio gol,a zatim iz nekog suntavog slobodnjaka centarsut,Toni lupio glavom ko da sam ja sutirao,lopta odskocila o zemlju i preletela retardiranog golmana,koji je umesto da je istrcao i izboksovao loptu,stajao na petercu i kulirao.Totalni retard!!!Ja da sam na mestu Laudrupa,momentalno bi trazio od uprave da mu da otkaz.Momentalno!I dodajmo jos to da je Hetafe imao jos dve sanse kada su presli Kana,ostali sami pred golom,okliznuli se i otisla lopta u gol aut.Jebeni retardi.

Bajern je ocajan.Ustvari,to je blagi izraz.Katastrofa je bolji izraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bila cista sreca.Hetafe ih odrao,mogli su im pet komada zabiti da su imali mozga (zapravo,da su imali kvalitetnije noge).Ovaj Bajern je stvarno ocajan.Sa ovom igrom koju su prikazali u nekoliko utakmica koje sam gledao,nagodinu ce ih u LS puniti svaki malo jaci klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...