Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Нећу да грешим душу,пошто двомеч са Гроцлином нисам гледао,али зато ми из главе неће изаћи онај Естонац из Левадије који га је лобовао из Санкт Петерсбурга !!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,i odbrana je imala udela,ali kakav je to golman jebem mu mater,koji stoji na petercu i ne mrda kurcem?Pa lopta ide prema petercu,istrcavas i boksujes!!!Nije jedini krivac,ali je najveci krivac.

Ali ponavljam,zadovoljan sam Zvezdinom igrom.Pokopali su Svabe.Svaka cast momcima na zalaganju.Tako se igra srcem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marija dobar avatar ;)

 

Jesu to njene sise?

 

Inače, za utakmicu, šteta, velika šteta, nismo zaslužili da izgubimo, krivo je neiskustvo, a bogami i Ranđelović. Ne znam koji mu je kurac. Koroman car, prijatno me iznenadio. Nisam znao da može da pogodi onako kao kod prvog gola. I da, sreća što im nisu igrali dva najbolja igrača, Toni i Riberi. Dali bi nam bar još jedan. No, Bolton je igrao neriješeno s Bragom. Idemo dalje! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre Marija, ti dobro znas koliko ja godina imam! Hoces srcka da me strefi LOL! (hipnotisao me taj tvoj avatar) :)

 

Randjelovic je rupa nevidjena, bio i ostao!

 

 

Hahah...ako te nije strefila posle onog "vrati taj frizider u zamrzivac (ili kako god da je vec bilo)", onda nece nikad :)

 

Jeste rupa, ali je najbolje sto Zvezda ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, sreća što im nisu igrali dva najbolja igrača, Toni i Riberi. Dali bi nam bar još jedan. No, Bolton je igrao neriješeno s Bragom. Idemo dalje! :bigblue:

 

Ma šta sreća što nisu igrali? Sada kao Lahm, Schweinschteiger, Podolski, Klose, van Bommel i ko sve ne su loši igrači, a ova dvojica što nisu igrali su najbolji, pa imamo sreće. Čitav tim Bayerna je igrao bijedno, jadno i kao najgore pizde. Ne vidim niti jedan razlog zašto bi sa ovom dvojicom žabara bilo išta bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate... Ribery je najbolji njihov igrac... UBEDLJIVO!!! On je sve u timu: dribler, asistent, strelac... sve, sve, sve... nisu im igrali 5 NAJBOLJIH igraca... Van Buyten, De Michelis, Kahn, Ribery i Toni... Sad ste imali sansu kakvu nikad necete imati... uprskali ste je... al dobro... ipak je ono Bayern... pruzili ste otpor i to je vazno, al ste nas obrukali sa terenom... :no: Zemlju mislim...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja кева је синоћ промукла од урлања после наша 2 гола! :rockdevil: После је само псовала, ј*бала мајку свима, а данас сетно уздишемо обе... Проклето ми је криво јер смо се борили и трудили и били бољи... њааа, џабе сад. Ј*бем ти фудбал :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):)

 

To je sve deo sporta... slabi smo bili i tu je kraj price... al ovo... Jedan Bayern je doshao... nije Srem ili Sevojno... Mogli ste jebeno da sredite stadion... ono je uzasno...

 

Ma kakvi slabi...usrali se ko pickice u ljepoj njihovoj.

Covece,teren se nemoze srediti za 1 dan.Za to treba koja nedelja rada.Slazem se,teren je bio uzasan i katastrofalan,ali on se trebao urediti pre pocetka sezone,pogotovo ako se uzme u obzir da je Zvezda htela u ligu sampiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate... Ribery je najbolji njihov igrac... UBEDLJIVO!!! On je sve u timu: dribler, asistent, strelac... sve, sve, sve... nisu im igrali 5 NAJBOLJIH igraca... Van Buyten, De Michelis, Kahn, Ribery i Toni... Sad ste imali sansu kakvu nikad necete imati... uprskali ste je... al dobro... ipak je ono Bayern... pruzili ste otpor i to je vazno, al ste nas obrukali sa terenom... :no: Zemlju mislim...

Najbolji igrač... Pa? Hoćeš da kažeš da je samo Ribery kvalitetniji od igrača Zvezde, a da su ovi ostali tu negdje, pa je eto Zvezda sada imala šansu? Alo čovječe, možad je Ribery neviđeno mnogo bolji od igrača Zvezde, ali i ovi što su došli su makar mnogo bolji, pa kad oni ništa nisu uradili, ponavljam, nemam razloga da vjerujem da bi Ribery mnogo toga promjenio.

 

I kakva blamaža za teren. Jeste, bio je sranje, s tim što je izgleda njima više pomogao nego nama. A danas baš svi pričaju o Murinjovom kvašenju terena. Ma ne budi toliko opterećen, koga boli uvo da pamti kako je izgledao Zvezdin teren u nekom Oktobru mjesecu neke tamo godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ima pozitivan skor sa hrvatskim klubovima,i sa kroacijom je bilo 1-1 u pobedama , i jos dva puta smo tukli Rijeku , to je za ponos

:):):):):) .....stvarno je za ponos evo i ja sam "ponosan" na bilans komsija sa hrvatima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta sreća što nisu igrali? Sada kao Lahm, Schweinschteiger, Podolski, Klose, van Bommel i ko sve ne su loši igrači, a ova dvojica što nisu igrali su najbolji, pa imamo sreće. Čitav tim Bayerna je igrao bijedno, jadno i kao najgore pizde. Ne vidim niti jedan razlog zašto bi sa ovom dvojicom žabara bilo išta bolje.

 

Ma dali bi nam bar još jedan da su igrala pomenuta dvojica. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kenjate o terenu, kad nije mogao da se popravi, jer ne moze da se ceo busen menja u toku sezone, jedino su mogli ono sto su i uradili, da stave zakrpe. Teren je upropastio Colicev koncert, jebao ga koncert neka ide u Sarajevo pa neka tamo unistava terene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daj, činjenica je da su mnogo jači i isto tako da su igrali sa pola snage, jesam zvezdaš, ali da su hteli, razbili bi nas bez problema!

Isto tako stoji da smo poslednji gol promili bzvz, svi su stojali, a golman nije imao priliku ni da vidi kuda lopta ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да верујем. Звезда је била неупоредиво боље, нападала, стварала шансе, дала два прелепа гола и ништа. Одбитак и два прекида и потпуно незаслужено добише победу. Не знам шта да напишем више, ко је гледао на телевизији видео је све, ми са севера нисмо видели да ли је Клосе уопште пипнуо лопту код трећег гола. Неко ми рече да није, па бих волео да неко одавде то потврди или порекне. Џабе сам сликао семафор код 1:0 и 2:1. Дође ми да плачем, стварно.

 

Било је мајмуна који су се тукли и то доста дуго, у последњих сат времена пре утакмице избило је неколико туча на разним деловима севера, а углавном су се тукли клинци. Чујем да нису приказали шеталицу на којој је био Јочић.

 

Министар се нови јавиоооо

Бубњеве нам је забраниоооо

Нека та пичкетина

Сада добро зна

На крају биће наша победааа

 

Deutsche Schweine!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...