Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ma, daj, činjenica je da su mnogo jači i isto tako da su igrali sa pola snage, jesam zvezdaš, ali da su hteli, razbili bi nas bez problema!

Isto tako stoji da smo poslednji gol promili bzvz, svi su stojali, a golman nije imao priliku ni da vidi kuda lopta ide...

Da su htjeli? Pa svako ko gubi valjda hoće da pobjedi... To što se oni nisu trudili nije Zevzdin problem, niti Zvezdina greška, pošto smo ih pokidali na svim terenima. Koroman je pravio majmuna od Lahma u više navrata. Basta ih je s vremena na vreme vozao kao ovce. Čak su se i zajebavali sa dodavanjima, atrakcijama, kraće rečeno, razbili su ih.

 

Administratore, i na TV-u je pisalo da je Klose dao gol, ali je meni izgledalo kao da niko nije pipnuo loptu. Zapravo, skoro sam siguran da je niko nije pipnuo.

 

EDIT: E da, jeste razvili veliku sliku Tošeta Proeskog? Tako piše u novinama. I kako je izgledala ta šetalica, opiši malo, pošto nismo imali priliku da je vidimo na TV-u :).

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисмо ми, слику Тошета су раширили на југу неки болиди, као да он има везе са Србијом, Звездом или Бајерном. На шеталици је приказан Јоћић са алатом у једној руци и боксом цигарета испод друге руке како бежи из Борбине трафике. Скандирали смо "Спаси Србију и убиј се, Коштунице" и "Спаси Србију и убиј се, Борисе", али на Монду пише да су навијачи вређали Коштуницу, а увреде на Борисов рачун не помињу, што је срамотно.

Биле су истакнуте и поруке "Политичари - највећи хулигани Србије", "Неспособан си био као лопов, неспособан си и као полицајац" и "Србија - полицијска држава".

 

Ево и слика:

 

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.p...=306&id=525

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i meni bilo čudno to za Tošetovu sliku. Tačno, nisu pominjali Tadića uopšte, ne samo na Mondu, već i na drugim portalima. Odlična je ova karikatura, dobro opisuje Jočića :). Sranje što onakvu koreografiju i navijanje nije ispratila i zaslužena pobjeda.

 

Делије Книн!

 

:rockdevil:

 

EDIT: Da, na TV-u ništa nisu prikazali od tih transparenata, makar ih ja nisam vidio...

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слику на шеталици нисам ни ја видео, био сам између петог и шестог сектора, мало изнад шеталице, па нисам могао да видим шта је нацртано, па сам питао другара који је био на југу. :)

 

Министар се нови јавио...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ima pozitivan skor sa hrvatskim klubovima,i sa kroacijom je bilo 1-1 u pobedama , i jos dva puta smo tukli Rijeku , to je za ponos

 

Pffffffffffffffffff...

:) :) :)

 

 

Nije u tome problem... nego je uprava natrpala pare u dzepove, umesto da ulozi u teren...

 

Da li je,ili nije,nije ni bitno.Za nasu ligu,i ovaj teren je previse.Za evropu su trebali misliti pred pocetak sezone,a ne tri dana pred utakmicu sa Bajernom.

 

Kako god,velika Crvena Zvezda je pokazala svoju klubsku velicinu.Iako mnogo slabiji,razvalili su Bajern srcem i zalaganjem.Nazalost,pamtice se samo rezultat i retardirani golman.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da mi niko nece verovati, a neko ce reci da su posle rata svi generali pametni...

ali, tacno sam znao nakon Milijasevog gola da ce Bayern da trijumfuje sa 3-2.

 

Cak sam ortaku sa kojim sam pratio tekmu

naglasio da ce ovaj Nislija da se spetlja u nadoknadi vremena...i bi zaista tako!

 

Cudno, ne mogu da verujem da sam tako nesto pogodio, zvuci stvarno neverovatno.

 

Randjo, sta da ti kazem, vrati se u Radnicki - potreban si nam. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што већ једном написах на некој од тема:

"Не обијам више трафике али и даље сам пајсер. (Јочић)" :D

Убедљиво најјачи графит који сам видео у последње време! :pivopije::D

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Delije naoštrene za vruć doček u Solunu

Utorak, 6. novembar 2007. 10:06

 

Izgleda da neće samo fudbaleri Crvene zvezde govoriti o vrućem gostovanju u Solunu. Koroman i drugovi mogli bi da imaju turistički izlet u odnosu na ono što se sprema njihovim navijačima.

 

Najvatrenije pristalice Arisa naime najavljuju više nego neprijateljski doček Delijama o kojem, ipak, grčka policija zna sve i koji je predmet sastanaka već nekoliko dana, piše grčki "Sport tajm".

 

Sve je ustvari počelo kad su iz Beograda i Atine stigle naznake mogućeg dolaska pristalica Olimpijakosa (u odličnim, takoreći bratskim odnosm sa navijačima Crvene zvezde) na utakmicu koja se igra u četvrtak od 20,45 po srednjeevropskom vremenu.

 

Netrpeljivost navijača Arisa i Olimpijakosa godinama je na nivou ratnih dejstava. Utoliko je najava eventualnog dolaska 100 navijača crveno-belih iz Atine, popularnih "Gejt seven", shvaćena više nego ozbiljno u policijama Atine i Soluna.

 

Poslednjem sastanku, održanom u ponedeljak u Solunu, prisustvovao je i predstavnik Marketinga Crvene zvezde Nemanja Filipović kome je predočeno da će Zvezdini navijači ipak umesto očekivanih 1.100 karata (što je pet odsto kapaciteta stadiona, koliko propisuje UEFA) dobiti 800 karata kako bi policija maksimalno mogla da obezbedi srpske navijače.

 

"UEFA je odobrila ovo smanjenje karata jer joj je objašnjenjo da je to u interesu bezbednosti. Pokušali smo da uložimo prigovor ali Grci tvrde da drugačije ne mogu da pruže sigurnost našim navijačima u Grčkoj i Solunu. Takodje nam je predočeno da će naši navijači na ulazu u stadion morati da pokazuju pasoše kako bi dokazali da su iz Srbije", kaže Filipović.

 

"Pokazivanje pasoša" je nešto nezabaleženo na UEFA takmičenjima do sada, a Grci time žele da spreče ulazak navijača Olimpijakosa na stadion.

 

Predstavnicima Zvezde je nekoliko puta naznačeno da njihove navijače niko neće dirati ukoliko se na tribini na kojoj će se nalaziti ne pojave transparenti i zastave Olimpijakosa. U suprotnom, navijači Arisa obećavaju pakao, prenose grčki mediji.

 

Nikako ne treba zaboraviti ni pristalice solunskog PAOK-a koji imaju bratske odnose sa navijačima Partizana i koje će sigurno želeti obračun sa Delijama, što će biti svojevrsni nastavak sukoba iz "Pionira" prošle sezone na košarkaškom meču ULEB Kupa.

 

Sve u svemu, izvesno je da će na tribinama Arisovog stadiona biti vruće. Ne zaboravite da Delije pamte i kako je aktuelni trener Arisa Dušan Bajević napustio klupu srpskog šampiona.

 

 

 

 

 

ANTI PAOK

ANTI OLIMPIJAKOS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma čuvaće ove solunske šupke da delije ne operu solunske dokove njima ;).

 

Kada sam prethodni put bio u Solunu, "slučajno" sam vandalizovao gradski trg :).

 

Ma kakve bre delije... :):) Smejurija... ako bude tuce, bice mrtvih delija... :da: Ne poznajete grad, njih ima vise, opremljeniji su i pod zastitom policije... molite Boga da ne bude tuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakve bre delije... :):) Smejurija... ako bude tuce, bice mrtvih delija... :da: Ne poznajete grad, njih ima vise, opremljeniji su i pod zastitom policije... molite Boga da ne bude tuce...

 

Šta se bre ti javljaš, vi redovno pijete batine od istih tih delija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aris nije izgubio ni jednu tekmu u ligi, moral im je na vrhuncu, igraju kod kuce pred svojom publikom...

 

 

zvezda konstantno igra lose u msl izgubila je od bajerna onako najgore...moral = 0

 

tako prednost je na strani arisa

 

 

vamos campeoooooon ariiiiiiiiiis agapooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...