Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Хало, јесам ли добио СУП?

 

Да?

 

Добар дан, желим да пријавим појаву наркоманије на форуму ЈУ Метал, дечко познат по надимку Аронакс ов Стил користи неке врло опасне супстанце и његов ум је помућен до крајности. Молим вас, искорените ову опасност.

 

Хвала вам на помоћи, учинићемо све што је у нашој моћи.

 

Овако је изгледао мој разговор са полицајцем пре три минута, Аронаксе припази.

 

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда ће победити Бајерн, стрлци ће бити Баркош и Лукаш, а играч утакмице ће бити Короман.

 

:) :) :) :) :) :) :) :)

 

Ih, bilo bi dobro ali moj optimizam nije bas takav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U kurac, pizda materina, sise, govna, jebem im sve, pa im onda jebem i ono što je ostalo, cigani, smrdljivi švapski cigani.

Kakva kalkulantska i ciganska igra, čak i kada su gubili. Ubiti, zajedno sa ranđelovićem. Kao da bi igrali bolje da im je tu bio onaj žabarski šupak, ili onaj drugi žabarski šupak... Bi kurac, jadni su, gade mi se. Mrzim usere, a i sreća prati bogate.

 

Uf, još samo da prestanem da se nerviram... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno greota...

 

Pre par sezona od onih Francuza 2 gola u 89 i 94 minutu - ispali smo iz grupe.

Ove godine od Rendzersa u 90min - nismo prosli u Ligu Sampiona.

Sad 2 kom za 10 min od Bahjjerna.

Pa dokle vise? :(

 

Znao sam da cemo primiti taj 3. gol iz slobodnjaka!

Jebote trener u toku izvodjenja slobodnjaka MENJA fudbalera, on dotrcava u sesnaesterac... a plus imamo jednog manje... pa naravno da odbrana nije postavljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробаћу да се уздржим од било каквог коментара! :D

Али зато ћу пост искористити на нешто паметније! Марија сине,какав ти је то аватар??? :D

Подижеш морал народу,а? :pivopije::D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bilo strasno, pa 2 od 3 gola su greska golmana!

Doduse i onaj drugi zvezdin gol je samo bila slaba reakcija golmana, al' ipak...

 

Alo bre Marija, ti dobro znas koliko ja godina imam! Hoces srcka da me strefi LOL! (hipnotisao me taj tvoj avatar) :)

 

Randjelovic je rupa nevidjena, bio i ostao!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако му ја лично не одсечем обе руке и тиме га аутоматски квалификујем за параплегичарске Олимпијске игре,не знам ко ће?! :D

Црњак је фора,знам,али јбг тако се осећам! Додуше,чак не толико због текме,колико због једне (држим до тога да сам џентлмен,али просто је јаче од мене да то изговорим :D ) "прдаре" која ме избацила из такта! :D:bigblue: Тако да сви ви које је изнервирао Ранђел звани Аутокоманда,можете отприлике да увидите у коликом сам тек ја down-у !!! :da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...