Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

matori, jes ti geografiju u MOCu ucio? :D

 

Ja sam ucio geografiju, i ostala sranja, u MOC-u :lol:

 

Inace ja obozavam Index.hr forum uvek se nasmejem, ima dobrih zzjebancija tamo :D SFRJ u malom :lol:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пих. Жилина, а ја очекивао Ђенову. Сад морамо да осветимо ускоке. :no:

Звезда је одлично прошла, обзиром шта је све могло да их снађе. Астон Вила, Валенсија, Шахтјор...да не набрајам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je, misevi ^_^ . Kad je pocelo, rekoh nece valjda ponovo Liberec? Kasnije kazem ortaku, i penal i gol u drugom cemo imati, samo da povedemo na poluvremenu. Kao Vanga...

Dobro ludilo na severu, po meni i dalje smaraju kao da smo pevacko drustvo, retko skandiranje Zvezda, Zvezda, ali zato grmi evergreen svih derbi i evro indijanaca PTLN. Ko ga jebe, divno vece na severu...

A ovi slovaci, cesi, koji li su k. ima da plate i za Liberec, i za trista drugih ispadanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujte ocekivano-ispadaju i jedni i drugi.

 

Kad je nas klupski fudbal u pitanju, svaka pobeda treba da se slavi kao osvajanje Lige sampiona :D

Realno, zreb je dobar za oba nasa tima, ali tesko da ce neko proci...voleo bih da gresim...

Bojim se da se Zvezdi na desi isto ono sto se desilo Partizanu(pobedis neli levi tim) pa umislis da si neko mudo...onda te realnost surovo spusti na zemlju...

Ali videcemo, ima nade, samo treba da se boris, plus malo mozga i znanja(a to zna biti veliki problem nasim igracima :) )

Plus trener, pogotovo Jokan, uh...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je, misevi ^_^ . Kad je pocelo, rekoh nece valjda ponovo Liberec? Kasnije kazem ortaku, i penal i gol u drugom cemo imati, samo da povedemo na poluvremenu. Kao Vanga...

Dobro ludilo na severu, po meni i dalje smaraju kao da smo pevacko drustvo, retko skandiranje Zvezda, Zvezda, ali zato grmi evergreen svih derbi i evro indijanaca PTLN. Ko ga jebe, divno vece na severu...

A ovi slovaci, cesi, koji li su k. ima da plate i za Liberec, i za trista drugih ispadanja :D

Ех, зашто овако не размишљају сви Цигани?

Сад ће да плате и за Стразбур, Лацио, Бајерн и остала срања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Горео би Пољуд!!!

 

Ови имају неколико Чеха, Бразилца, Камерунца, нашег Златковића...ту је и један Хрват. :D

Све у свему, мислим да су, и даље крш екипа. Вицешампиони Словачке, грдна ствар...

 

Само да ЈоКман Кур не убацује Вашингтона у игру и биће релативно лако за пролаз...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvi bednici...oni se hvale time sto su prosli radnicku ekipu iz gruzijskog naftovoda...treba da placu sto su dosli u situaciju da jure rezultat protiv nesrecnika sto im je mozak istrulio od nafte...lazetic ima neka cudna poredjenja...jebi ga,covek opet poceo da splavari...najgore poredjenje..dule savic je nekada,blablabla...tragedija...

 

prosli smo fk futog,kod njih 1:1,a kod nas 0:0...imamo tim...i time bi se ponosili...samo sto to nije moguce...jebali bi smo ih...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem je onako raspalu pegavu. :D

 

Inace sto se tice zreba, idemo dalje naravno, za cigane me boli kita. Samo steta sto nije umesto ovih slovaka upao hajduk ali sta da se radi.

Ја чуо да је у ЛДП, јеб'о је отац.

 

Не верујем да бисте добили свој братски клуб, ко зна колики коефицијент они имају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...