Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

:) :) :)

Pa ovo je stvarno priceless.... znači ova 3 komada koja je Zvezda primila treba da uđu u istoriju kao 3 najgluplje primljena gola i to na istoj utakmici. Ovaj golman je neverovatan... već za 6 komada u evropskim utakmicama je kriv. Možda bi bolje čuvao ribarsku mrežu...

 

Partizana mi žao jbg, ne igraju ni oni dobro, al sudija je objasnio! Onaj čamuga je krenuo da pada pre nego što se i približio Božoviću i normalno morao je penal da se dosudi, a zato kad je njihov golman polomio Cleo-a, ni govora o penalu još Cleo dobio žuti. Užas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e znate na koga me Ljaic podseca

ono kada smo bili klinci i kada smo igrali fudbal i uvek je bio jedan klinac koji je igrao do jaja ali bio je mnogo sebican i nikad nije hteo da dobaci i uvek kad ste imali loptu on bi trazio ali bas zato sto je sebican niko mu nije dobacivao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Туторић дао два и Павловић 1.

 

Ја се не сећам кад је Звезда задњи пут почела утакмицу са 5 позади. И изгубила 3-0. Онај голман Чеха мора да се досађивао.

 

Нек бар Партизан уваља гол некако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene ja najvece razocaranje Nemanja Tomic, delovao je kao strasan potencijal, a on vec trecu utakmicu za redom ne moze da se sastavi...o odbrani bolje da cutim.

 

Апсолутно се слажем. Игра као последњи папак. :da: Најбоље би било да му Петрић и компанија уруче захвалницу.

Него, исекоше ме са Туторићем у преносу. :) Каква трагедија од човека...ццц.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам, ко да су му платили... Човек се ладно гради (и то неуспешно) у сопственом петерцу, а могао је да испуца. Закаснио и код првог гола. Најтужније, што ови Чеси нису нешто. Да смо бар 1 гол дали, овако ни народ нема разлога да оде на Маракану у већем броју.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pižon je idiot! : pečat i potpis :

 

Jebote, sa onako šupljom odbranom on nađe da igra defanzivno? Bolje da je igrao totalno napadački, možda bi onda primili i 4, ali bi i dali bar 1-2, s obzirom da su i ovi boranija, realno bi sa Valensijom bilo 7+, naročito sa Tutorićem u ekipi (njega momentalno napolje, pa neki do napadača bi bolje odgirao u odbrani). Da ne pominjemo to što mu neki od najboljih igrača opet sede na klupi!

 

Da je i mnogo bolja odbrana bila pa opet ne bi imalo svrhe tako postaviti taktiku, sredina i napad kao da nisu ni postojali, Česi dok krenu odmah pritiskaju zadnju liniju, kad je odbrana pod stalnim pritiskom, pogotovo ovako šugava, mora da popusti kad-tad.

 

A da, i Pavlović je za onaj prvi gol kriv čak i mnogo više nego ono kada je odbio loptu, taj centaršut je bio njegov samo tako! Ne znam što onaj Stojković jede govna, bolje bi mu bilo u Zvezdi nego da ne igra nigde, ovako samo može i za reprezentaciju da ukenja.

 

Za Partizan ne znam, gledao sam ih samo dok je u Pragu bilo poluvreme i posle kada je završilo, buđavo su delovali (što je pohvalno u odnosu na Zvezdu).

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kазим

Крстајић и Гавранчић су брзи као трабант и тристаћ. Генерално, велики проблем тима је недовољна кретња по терену.

Постоје пар експлозивних, типа Богуновић, Љајић и Др.Мо, али то није довољно...морају и остали да се озноје.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreme je da pravimo ligu sa Hrvatima, Bosancima i ostalima....

Ovo je jad i beda, propalitet...

 

Koliko god da pljuju NLB ligu u basketu ona bar daje nekakve rezultate...

Pod hitno se morati praviti takva liga, jer fudbal u zadnjih 15 godina je katastrofa.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreme je da pravimo ligu sa Hrvatima, Bosancima i ostalima....

Ovo je jad i beda, propalitet...

 

Koliko god da pljuju NLB ligu u basketu ona bar daje nekakve rezultate...

 

И на трибинама ће бити лудо. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...