Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

:) :) :)

 

 

Evo i kvota (kod Lavova):

Žilina - Partizan 2.45 3.10 2.55

Zvezda - Slavija 2.00 3.00 3.15

 

Razmišljam da li da idem na utakmicu sutra, ako nekim čudom prođemo, strefiće me nešto, ni protiv Dinama mi nije bilo dobro negde od četvrtog gola. haha

S druge strane, Zvezda nikad nije izgubila kad sam bio na tekmi, tako da se plašim da ćemo da izgubimo i ovde ako ne odem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Razmišljam da li da idem na utakmicu sutra, ako nekim čudom prođemo, strefiće me nešto, ni protiv Dinama mi nije bilo dobro negde od četvrtog gola. haha

S druge strane, Zvezda nikad nije izgubila kad sam bio na tekmi, tako da se plašim da ćemo da izgubimo i ovde ako ne odem. :)

 

rtr1vbko.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan bi trebalo da ima sasvim OK šansu za prolazak. Zvezda baš i ne.

A ja da imam kartu za sutra bi' je pocepa nakon one retardirane izjave da ne dolaze oni koji ne veruju u pobedu. Možda ih i usere neka pobeda, ali tipa 2:1, a ne 4:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa protiv Rada je branio Stamenković, jedino ako genije od Pižona zaključi da bi Pavloviću trebalo pružiti još jednu šansu i da bi žešće iznenadio protivnika ako mu tu šansu pruži baš večeras. :)

Tutorić povređen (nadam se samo da nije i to neka varka za protivnika). :lol:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa protiv Rada je branio Stamenković, jedino ako genije od Pižona zaključi da bi Pavloviću trebalo pružiti još jednu šansu i da bi žešće iznenadio protivnika ako mu tu šansu pruži baš večeras. :)

Tutorić povređen (nadam se samo da nije i to neka varka za protivnika). :lol:

 

Nije mi jasno zasto Pizon nije koristio Stamenkovica od starta. Kao, vodio se idejom da u Zvezdi igraju njena deca. :) Koja glupost...

Procitah neke natpise da nece igrati Moreira i da ce Kleo poceti sa klupe. Mozda je Jokan resio da kopira Pizonovu formaciju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro se kreće put stadiona... Ako prođemo Slaviju (naročito uz scenario sličan onom protiv Dinama), a sutra me nema na forumu, znači da me ovoga puta definitivno strefila srčka. :)

 

Uuuuu booooooj, krenite junaci sviiiiiiiii! :rockdevil::muzicar::givemebeer:

 

 

A bilo bi stvarno lepo da prođu i Zvezda i Partizan, jebote Unirea i Debrecin u LŠ a mi ne mož' se sastavimo. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto Pizon nije koristio Stamenkovica od starta. Kao, vodio se idejom da u Zvezdi igraju njena deca. :) Koja glupost...

Procitah neke natpise da nece igrati Moreira i da ce Kleo poceti sa klupe. Mozda je Jokan resio da kopira Pizonovu formaciju. :)

 

pizonova formacija je usla u lakros udzbenike kao jedna od najboljih za taj sport...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje četiri utakmice Partizana koje sam ja gledao nisu napravili niti jednu jedinu akciju. Sve golove koje su dali su bili klasičan user + Moreira. Ovde da se igra još šest dana Partizan ništa ne bi uradio... osim ukoliko nešto opasno ne promene u ovih 15 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...