Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

E pa ako je tako onda mrzi i pati :pivopije:

 

salim se ;) Nisam ljubitelj pomenute partije, ali ne obracam paznju na te stvari toliko, to je privatna stvar coveka, a ona je vojvodjanka tako da .... mozda bi vise imalo smisla da je clan LSV, ali sta da se radi.... vazno oje da osvaja medalje za ovu zemlju .... ali to nije tema ovde ;)

 

Vidim da je Slavija zabelezila pobedu, Pizon je gledao mec i nadam se da je dobro snimio protivnika. Malo me brine sto su se momci previse uzdigli posle pobede nad Dinamom iz Tbilisija, vec su krenuli intervjui sa hvalama na sopstveni racun, hvlaspevi ... a to nije dobro, bojim se da ih neko ne spusti na zemlju.

 

Za Partizan se ne brinem, Zilina je mali, slab klub i ne bi trebalo da bude vecih problema, a to potvrdjuju i kvote na kladionicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje nego da je clan Lige Demokratskih Pedera u svakom slucaju... Njih treba iskoreniti...

 

Zao mi je i sto sam cuo da je clan te partije, bio sam je gotivio... bas kao i Boru Todorovica... Mislim ne mrzim ih, ali ih ne gotivim toliko od kad sam video u kojoj su sekti od stranke...

 

Ne mrzis ih, samo ih treba iskoreniti. Logika, 3. razred srednje skole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ то Коки! То се тражило. :):rockdevil:

 

Него, будући противник Звезде и наша ФК Војводина имају нешто заједничко. Наиме:

 

Football Club Vojvodina (Serbia), one of the oldest Serbian premier league clubs, was founded in 1914 by former students of Prague University. Тhey brought from Czechoslovakia a complete set of Slavia jerseys and.

Since then, Vojvodina uses jerseys very similar in design to Slavia's jerseys.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao kakva prilika...Ovo nisam smio da propustim.Rekao sam djevojci da idem da gledam Partian,a ja palim za Novi Sad kod moje ljubavnice...HVALA TI PARTIZANE STO IGRAS SJUTRA I IZVINI STO NASTAVLJAM ZA NS!

Ti pobijedi,a ja cu dati gore 3 gola...

Ipak se u Srbiji osjecam kao kuci!

(H-NOVI, 18. avgust 2009 13:36)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, јел видите које су квоте на Звезду и Партизан

 

Славија - Звезда 1.25 4.90 9.50

Партизан - Жилина 2.95 3.15 2.20

 

Овако није било ни кад су са Барсом и Реалом играли

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аааааа, извињавам се. Сад сам тек провалио да је нешто зезнута листа на сајту моцарта, не уклапају се парови са квотама.

 

Зато ми је и било чудно, нисам мого да верујем да нам је фудбал толико ниско пао :):):)

 

Мада, ко зна...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...