Jump to content

Prva liga Srbije


Álvaro Recoba

Recommended Posts

Надам се да ће Спартак да се ушушка у Јелен лигу. Јебеш Инђију, политички клуб, а и нема ту традиције.

Кол'ко беше стадион Спартака прима, 30.000? Ваљда ће на ферку да упадну, ако не, могао би чика Толе да припомогне...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кол'ко беше стадион Спартака прима, 30.000? Ваљда ће на ферку да упадну, ако не, могао би чика Толе да припомогне...

 

dokle više? prošle godine banat....sad i spartak...mada to nije onaj stari spartak, taj klub je ugašen...ovo je a neka nova mućka...jebo im pas mater....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokisao sam ko picka u subotu,jebeni Spartak.

 

Al si otisao , pravi ljubitelji fudbala su ostali i na kisi da gledaju :P .

 

.mada to nije onaj stari spartak, taj klub je ugašen...ovo je a neka nova mućka...jebo im pas mater....

Ko bi po tebi trebalo da udju , Borca , Ovca , Krnjaca , Sindjelic , Milicionar , Vozdovac , Zeleznik , Cukaricki , Obilic , Radnicki NBG , Kotez , Obrenovac , Vinca i ostali beogradski kikiriki klubovi .

 

Ovo je Spartak , klub sa tradicijom , zajedno sa Radnickim iz Nisa , Kragujevca , Banatom , bi trebalo da igraju ligu , sad je bilo oko 3000 ljudi , u super ligi bi prosek bio 5000 , a na Partiyanu i Zvezdi vise od 10000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si otisao , pravi ljubitelji fudbala su ostali i na kisi da gledaju :P .

 

Cekaj malo,onaj budzak u koji si se sakrio je prokisnjavao? :razz:

 

 

Ko bi po tebi trebalo da udju , Borca , Ovca , Krnjaca , Sindjelic , Milicionar , Vozdovac , Zeleznik , Cukaricki , Obilic , Radnicki NBG , Kotez , Obrenovac , Vinca i ostali beogradski kikiriki klubovi .

 

Ovo je Spartak , klub sa tradicijom , zajedno sa Radnickim iz Nisa , Kragujevca , Banatom , bi trebalo da igraju ligu , sad je bilo oko 3000 ljudi , u super ligi bi prosek bio 5000 , a na Partiyanu i Zvezdi vise od 10000.

 

Upravo tako. :da:

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo,onaj budzak u koji si se sakrio je prokisnjavao? :razz:

 

Koji budzak ? Vi se razbezali , ja sam stajao na stepenicama sa duksom na glavi i gledao do kraja . Propustili ste zuti karton kad je jedan Spartakov igrac povukao i skroz skinuo sorts jednom od Metalca :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muka mi je od Cukarickog,Rada,Vozdovca i ostalih sprdnji od klubova.Oni su u prvoj ligi a Kragujevac ima tim tek u trecoj.Sramota.

Изузми Рад.

А Вождовац је прс'о, сада су трећа лига. Идуће сезоне им се придружује ''чувена'' Бежанија. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni drug u petak rece da ima informaciju da ispada Indjija , a ulaze Metalac i Spartak , nesto se Jesic posvadjao sa Toletom , za dve godine jos Radnicki Nis i Banat iz Zrenjanina da udju ,a ispadnu neki Bg klubovi i extra liga .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...