Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Djurkovic navija protiv Srbije UVEK, a ne samo kad igramo protiv MNE! Navijao je i za hrvate pre neki dan, kako su mu samo psovali i oca i majku Novljani tamo! Picka kamenjarska!

 

Secam se Montreala 2005. godine, tada sam bio u HN, i kreten prenosi i na kraju kaze "da se nada da ce i sledece godine ovi momci da nas obraduju zlatnom medaljom, ali kao vaterpolisti nezavisne Crne Gore" .... e kad nisam razbio televizor tada! Sreca pa sam bio dobro raspolozen pa otisao da slavim po gradu sa ostalim Novljanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djurkovic je mozda najbolji sportski komentator svih vremena na ex YU prostorima, pa ti pricaj sta hoces. Veliki je profesionalac i ni pocemu ne mozes zakljuciti za koga navija, osim kad igra Crna Gora. SCG je bila najobicnije glupost od drzave i videlo se da ce CG i Srbija biti nezavisne, tako da je Djurkovic znajuci sve to, pozeleo da vaterpolisti CG osvoje zlato, a i to se desilo prosle godine u Malagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо ја рекох прекјуче, само небо је граница, а наши момци га достигоше на најтрновитији, самим тим и најлепши начин! :srbija:

А жабари су на почетку првенства на неки начин и најавили прваке када су Црногорцима уместо химне пустили ово:

Претходних дана сам је баш често слушао.

У питању је једна од најродољубивијих песама у Срба коју је написао црногорски краљ Никола.

Уживајте! :srbija:

 

А ево и како је мој друг све то прокоментарисао (свака му дала!):

и тако се дакле једини црногорски краљ експлицитно изјаснио као србин.

 

црногорци су срби.. а монтенегрини нек праве нацију какву год оће. само без наше културе, историје и традиције, молићу :)

 

због ових стихова:

 

"Онамо, `намо... сабљи за стара

његова ребра да тупим рез

по турским ребрим`; да б`једној раји...

њом истом с руку рас`јецам вез!"

 

песма је била сувише провокативна да би била званична химна црне горе у то доба.. тако да је била незванична :)

;)

 

ШАМПИОНИ !!!

СРБИЈА !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Алексић је играчина, увек сигуран кад је најтеже. Свака му част, он ме је највише одушевио од свих наших играча.

 

icon_svi.gif

 

Наслов на Индексу: Srbija nakon peteraca protiv Španjolske na krovu Europe :) :) :) :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ се у Тивту славило до изнемоглости. У претходној деценији је било много повода за славље али ово синоћ никад, нигдје нисам видио.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...