Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Ima milion tema za fudbal, sport u kome nam ovih dana nesto bas i ne ide + nam propala liga, ali se ipak prati...a ovo nista. Elem:

 

Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u finale Svetske lige i na taj način obezbedila mesto na Olimpijskim igrama u Pekingu. U polufinalu turnira u Berlinu Srbija je pobedila domaću Nemačku rezultatom 8:7 (4:1, 1:2, 1:2, 2:2). Protivnik našeg tima u finalu je Mađarska, koja je već obezbedila mesto Igrama. Mađari su u polufinalu savladali Australiju 16:7 (3:1, 4:1, 5:1, 4:4). Finale je na programu u nedelju od 15 časova.

 

 

OI here we come! Do ove tekme nisam gledao nijednu, jerbo nisam bio tu. Ali juche nisu bili toliko jaki izgledali koliko sam chuo da su do sada deljali...

 

A u 3 shlager..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ово тема о кошарци и није нам проблем квалитет него глава играча пуних пара.

 

Ватерполисти могу да играју само једном руком, па ће опет демолирати свакога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Haha, jedina ekipa koja nije postigla gol, čak su im Australijanci uvalili preko 20 :)

 

 

Danas pravi triler u meču Crna Gora - Italija...

Ne znam zašto smo tako plašljivo ušli u meč, ladno nema igrača zna kad treba da se šutira na gol, pa je Veljko Uskoković sa 120 godina i isto toliko kilograma morao svima da pokaže ko je tata! :mrgreen:

Nakon dva-tri poništena gola Zlokovića i uuužasne igre sa igračem više (mislim oko 20%) , gubili smo 11:9 na samo 40 sekundi do kraja, i u posljednjem trenutku došli do izjednačenja :D

Penali, peta serija. Italiji treba gol za pobjedu, Šćepanović (koji je zamijenio neispavanog ili drogiranog Radića) brani majstorski, brani i sljedeći peterac, i dolazimo do pobjede :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MNE ima jedan jako veliki, za sada, neresiv problem, a to je golman. Jako je tesko dobijati utakmice ako nemas nekoga ko je siguran na golu, a MNE gomani su ocajni. Dzaba to sto dajes golove ako ih jos lakse primas, svaki iole ozbiljniji udarac kao golu MNE je 99% siguran gol. A jos se povredio Zlokovic..... mislim da ce Srbija veceras lagano da dobije, mada ne bih podcenjivao bas MNE

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...