Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Добро је, откинуће их на врућем терену у Радановићима. ;)

 

3:2 kraj, dobro je... ne igra se u Radanovićima, igra se u Nikšiću... vjerovatno ne neka ekstra atmosfera, ali mogu da pobijede vala...

 

Što se vaterpola tiče, fino reče jedan momak, ovo potapanje je nešto najbolje što se desilo CG vaterpolu, poslije toliko prepotentnosti (uz neosporan kvalitet) je bio potreban neko da nas smiri i dokaže da ne može sve preko noći...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa citajuci komentare ljudi iz MNE na sajtu B92 mislim da nisu bas spusteni na zemlju, bar ne gledaoci i ljubitelji u pitanju. Meni je zao sto je tako, ti momci u bazenu su prijatelji, oni se vole i postuju i tako treba i navijaci da se ponasaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3:2 kraj, dobro je... ne igra se u Radanovićima, igra se u Nikšiću... vjerovatno ne neka ekstra atmosfera, ali mogu da pobijede vala...

 

Što se vaterpola tiče, fino reče jedan momak, ovo potapanje je nešto najbolje što se desilo CG vaterpolu, poslije toliko prepotentnosti (uz neosporan kvalitet) je bio potreban neko da nas smiri i dokaže da ne može sve preko noći...

 

Бога ми, ја сам виђао и упознао момке из Никшићког четничког одреда на Равној Гори. Има све да пуца...

 

Што се тиче коментара на Б92 ни ја их не читам кад су ове ситуације (нека текма измешу нас) у питању. Сепски, хвбала Богу, прич скоро цела бивша СФРЈ и увек се може наћи нека потурица која ће се предствити као Милан из Шапца или Петар из Бара и кењати нешто што ће ме изнервирати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta vest je prvo što sam čuo jutros kad sam se probudio... užasno mi je žao, smorio sam se... ma ne mogu ni da opišem! Svim srcem mu želim da se potpuno oporavi!!! Sve drugo bi bila užasna katastrofa i nepravda!

 

NE DAJ SE, DAČO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada mu samo Bog moze biti u pomoci. Ima veoma teske povrede. Tri sata su ga reanimirali po dolasku u bolnicu, a operisao ga je tim rasznih strucnjaka- od neurologa do maksilofacijalnog hirurga. Izgubio je dosta krvi...Prognoze je neizvesno davati. Kazem, mozda postoji neka visa sila koja ce mu pomoci, jer previse je mlad da bi otisao na onaj svet.

Neverovatno! Ove godine u Novom Sadu i okolini mnogo motorista je poginulo. Udesi na autoputu su cesti, ali i po gradu, a najcesce su krivi Novus taksisti, koje popularno zovu kamikaze. Divim se kolegama koji rade crnu hroniku i non stop gledaju takve scene. Kada sam ja dezurna molim Boga da se nista ne desi.

 

Kako je ekipa Rotacije nezvanično saznala, on je primljen u operacionu salu Kliničkog centra Vojvodine, svega 15 minuta nakon nesreće sa teškim povredama i obilnim krvarenjima glave i tela. Saznajemo i da je Ikodinović, koji je upravljao motorom, imao kacigu na glavi, koju su lekari uspeli da skinu tek po prijemu u Urgentni centar, kada su praktično i saznali o kome je reč. Najbolji tim hirurga i specijalista, okupljen u kratkom roku, počeo je komplikovanu operaciju, a kako je za našu televiziju izjavio načelnik Urgentne hirurgije dr Zoran Đermanov, Ikodinović je prebačen na odeljenje intenzivne terapije, ali i dalje mu povrede ugrožavaju život. Kako je saopštila novosadska policija, oko 20 sati i 30 minuta na putu Novi Sad-Zrenjanin sudarili su se Danilo Ikodinović, koji je upravljao motorom marke “Jamaha”, Yugo koji je vozio Perica D. iz Đurđeva i traktor novosadskih registarskih oznaka, kojim je upravljao Miroslav K. iz Kaća. U saopštenju se dodaje da je Danilo Ikodinović usled neprilagođene brzine uslovima puta, prednjim delom motora udario u zadnji kraj putničkog vozila ispred sebe, Yuga, koje se od siline udarca odbija i levom bočnom stranom udara u priključno vozilo, cisternu koju je vukao traktor, koji je takođe kretao u istom smeru. U ovom stravičnom udesu , Danilo Ikodinović zadobio je prelom nadlaktice, povrede krvnih sudova i živaca desne ruke i razderotine po nogama. Vozač Yuga, Perica D. u nesreći je zadobio lake telesne povrede. Po prijemu Ikodinovića u Urgentni centar, sinoć su se ispred ulaza okupili prijatelji i kolege sportisti, koji su zajedno sa brojnim novinarima čekali dobre vesti od ekspertskog tima hirurga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...