Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Crna Gora - Grčka 11:10

 

Neka idu u q više, ne mogu jednu utakmicu normalno da odigraju... 8:10 je bilo na tri minuta pred kraj, a onda preokret! :mrgreen:

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš jedva, nemaju neku želju da zapnu protiv ovih ekipa pred Hrvatsku i Mađarsku...

Ovako smo osigurali treće mjesto, čini mi se, podrazumijeva se pobjeda nad Slovačkom...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

E u kurac, peterac u posljednjoj sekundi :(

 

Hrvatska vodila 0:4, a onda preokret 5:4 :muzicar:

 

Minut prije kraja smo promašili zicer samo takav, i tu se znalo da nema tri boda...

 

Što je najgore, izgubili smo zahvaljujući dvojici igrača koji su očigledno iz Crne Gore - Burić i Bošković :zuba:

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razguzismo Ruse, smao mi je zao sto smo onako glupo primili dva poslednja gola :(

 

MNE se dobro drzi protiv madjara, samo je 5-4 za HU

 

Jbg nama Vojvodjanima su Madjari prvi susedi, moram da navijam za njih :D

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg nama Vojvodjanima su Madjari prvi susedi, moram da navijam za njih :D

 

Која си ти сељачина, али стварно.

 

Иначе, знао сам да ће ЦГ да добије Мађаре, матори су, пролази њихово (а и наше, ако ћемо искрено, али видећемо кад).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da cemo biti,ako ne prvi,ono u vrhu,dokle god u vaterpolu rade ljudi sa znanjem i vizijom,poput Nenada Manojlovica. Da nam je bar jedan takav u fudbalu...

 

A Crna Gora ima jako dobar tim - Janovic,Gojkovic,Zlokovic...to su sve afirmisani igraci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.svaka medalja(ako je uzmemo) je uspeh...

Itekakav uspeh. Ali ovde ljudi kad se naviknu na pobede....

 

Voleo bih da uzmu medalju na Olimpijadi,cini mi se da je i njima to prioritet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која си ти сељачина, али стварно.

 

Ti nisi seljacina, ti si grobar, a to je gore sto puta

 

Inace cestitke crnogorcima, svaka cast za pobedu, sad se vidi koliku je stetu donela opustena igra u finisu protiv HR, ali sta da se radi, mozda je ovako bolje, mozda naletite na lakseg protivnika...ko zna...

 

Meni se danas nasa igra, uprkos pobedi, nije nesto narocito svidela. Znam da nisu igrali sa 100% kapaciteta, ali me opet malo brine. Moramo sutr protiv Italijana da zaigramo najbolje sto umemo, poraz bi nas udaljio daleko od borbe za zlato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zloković je danas bio nevjerovatan, kakve je samo golove davao... Mlađan Janović takođe...

Prosjek reprezentacije je oko 26 godina, i to ga debelo podiže Uskoković sa svojih 37 godina...

 

Mi, Mađari i Hrvati imamo jednaku gol razliku kad su međusobni dueli u pitanju, sve minimalne pobjede: Mađarska bolja od Hrvata, mi od Mađara, a Hrvati od nas. Tako da valjda odlučuje ukupna gol razlika, gdje pošteno zaostajemo, i tako nadam se izbjegavamo vas u polufinalu :mrgreen:

Tu je Italija, naravno, i njihov sraman uticaj kod sudija, ali idemo u polufinale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivovic i Janovic su fenomenalni igraci! Oni su buducnost crnogorskog vaterpola. Samo jos da se nadje neki dobar golman i bice to odlicna ekipa, za vrhunske domete. A sto je najbolje od svega mladi su, pred njima je tek buducnost. Srbija i Madjarska ce imati problema posle OI jer ce dosta starih igraca da okonca reprezentativnu karijeru, kod nas se spominju cak Savic, Sefik, Vujasinovic i mozda Sapic. To bi bio stvarno veliki udarac za nas vaterpolo :(

 

Inace nadam se da cemo razguziti Italiju veceras i tako se osvetiti njihovim pederskim sudijama koje su ostetile dva puta crnu goru :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravio sam da spomenem Zlokovica, nevidjeno opako dobare igrac, mislim da su zahvaljujuci najvise njemu crnogorci pruzili ovako dobre partije na EP, sad se tek vidi koliko je on nedostajao na Svetskoj Ligi.

 

Nadam se da cemo i mi veceras zguziti zabare slicnim rezultatom :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam opet los osecaj...da ne odigrmo lose kao protiv Rumuna i ne izgubimo...cak mislim da nam ni nereseno ne odgovara, u tom slucaju bi zabari bili prvi u grupi i otisli direktno u polufinale...a mi u cetvrtfinale sa Madjarima/Hrvatima/Crnogorcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...