Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Srećno večeras, neka pobijedi ko zasluži, da je našima neko prije prvenstva pričao da će da igraju u finalu, potpisali bi odmah, i još dali po jednu ruku :mrgreen:

 

Nažalost, izgleda da će Veljko Uskoković propustiti finale :(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

15-14 za komsije Madjare

 

 

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

 

MNE ima jaku ekipu, ali neiskusnou, a za ovakve utakmice iskustvo je jako, jako bitno. POgledajte sta radi Vlada Vujasinovic u teskim trenutcima, to je iskustvo, a MNE to jos uvek nema, a jos ako im ne igra Veljako.... inace ako i pobedi MNE nece mi biti zao

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poluvreme 4-2

 

Ove sudije nisu normalne, znaci 90% nasih napada je faul u napadu, cimoni krenu u napada odmanh nam iskljuce igraca :(

 

Inace ono sto me uzasno nervira je sto vecina ovih crnogorskih navijaca je navijala za HR u utakmici za trece mesto. Znaci ne kazem ja da treba da se tuku sa Hrvatima, ali ljubiti im guzicu, to je smesno i degutantno. Ja znam dosta Hrvata i oni se smeju ovakvim stvarima (da ne spominjem ko je pocasni gradjanin PG) znaci Hrvatima je to smesno, gade se tolikog lizanja bulje. I sad samo neka neko kaze nesto na racun onih ljudi iz MNE koji navijaju za Srbiju, pa pored ovoliko ustasoljubaca naravno da ce navijati za Srbiju, u krajnjoj liniji oni se izjasnjavaju kao Srbi i navijaju za svoje, a oni koji se izjasnjavaju kao montenegrini navijaju za HR?!?!?!? Neverovatno. Ljudi krajnosti .....

 

Inace nadam se boljem sudjenju u drugom poluvremenu i da nasi momci lagano privedu posao kraju

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суђење срамотно, али не само што се нас тиче, било је и будалаштина које су свиране ЦГ, али нама је више. Но, небитно, сами смо криви. Свака част.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...