Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Јел' се пуцало?

 

kad se doslo kuci :)

ja moram rec da je sudjenje islo nama na ruku, ali isto tako srbija ima neku izuzetno ostru igru u odbrani tako da je pitanje koliko su iskljucenja (ne)opravdana. Isto ka turci na EP, lome noge i poslije se cude okle toliko zutih i crvenih. Kako god, imamo i mi dobrog golmana(isti borat :) ), i zasluzena pobjeda. Ko hoce da sere o politici, eto mu b92.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sceppo se proslavio na ovom prvenstvu iako iskreno nije neki golman. Ma nemamo mlade krvi, nije samo Sapic od starijih igrao lose, pa ni Cira se nije video, Savic isto tako, Vujasa su zatvorili i jbg :(

 

Ali i dalje mislim da je nasa najslabija karika trener, za razliku od MNE kojima je to najjaca karika...uz svu mladost koju imaju u timu. Predvidjam crnogorcima da ce narednih 10 godina da vladaju vaterpolom. I ruku na srce zlatna medalja u ek0ipnom sportu za drzavu koja ima 650.000 stanovnika, ogroman je to uspeh i za respekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo al nesto tu smrdi.

 

Pogledaj na primer `jadransku` vaterpolo ligu. Ne zovu partizan, koji je realno najjaci u ovom delu evrope, a formiraju hrvati, crnogorci , ako se ne varam i slovenci, maltene i bugare sto ne zovu, ali pertizan - ne...

 

Jesam ciganin, ali ovo je strasno... Za Srbiju.. vidi se da hoce da nam oslabe reprezentaciju na taj nacin... polako , nadam se da ce se sve to vratiti..

 

Pogledaj samo kako su prijateljski nastrojeni prema hrvatima... cak se i sami hrvati smeju ulizivanju... stvarno, to ne moze da se ignorise...

 

Ne mogu prosto da ne primetim nezdravu atmosferu u crnogorsko - srpskim odnosima na svim nivoima i to mi smeta, ranije je cak bila i podnosljivija dosta

 

Cak im se i studenti vode kao domaci na nasim univerzitetima, a tamo su priznali Kosovo na Vidovdan (cinican poslednji rok koji su zapadni satanisti postavili), zatim su nase studente poceli da tretiraju kao strance itd...

 

Kod nas - bas suprotno , mi uvek sve primamo u zagrljaj ma kako se lose ponasali prema nama...

 

Osecam neku vrstu revolta prema svemu tome, gadim se nekako...

 

Cojstvo i junastvo su pojmovi koji su samo prazne reci u danasnjoj crnoj gori jer su pravi Crnogorci - srpski izgubili vlast nad tom zemljom a sada nju vodi covek koji je ocito pod debelim uticajem prozapadnih struja....

 

Mislim da ne treba tolko da se potresamo zbog njih ali da im jednostavno uzvratimo `ljubav` istom merom i to je to...

 

Da ne nasedamo na provokacije...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo juce sam pratio i hteo sam televizor da sjebem!

Sudjenje je bilo KATASTROFALNO a pri tome Italijan koji je najvise nas jebavao(a i Turcin je to radio mamu mu jebem) je naknadno pozvan da sudi zar to nije malo cudno!Onda bilo je dosta kompromitujucih situacija ali jedna me najvise iznervirala,sudija dosudio kontra faul za nas i onda samo sto smo krenuli znaci nismo se pomerili odmah kontra faul i lopta za NJIH jbt kako sam ja ispizdeo!A da ne pricam za sva ona dobacivanja na dva metar ja mislim da su ubili igraca a sudija kontra faul :violent:!!!!!!!!!!!!!

 

Pisam vam se na drzavu kada navijate za ustase!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jebla vas drzava!

 

P.S Nisam nacionalista ali sad sam mnogo iznerviran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo navijanje za Hrvatsku, jedini koji su navijali za Hrvatsku u Crnoj Gori su navijači Srbije... kao, neko kontriranje Crnoj Gori, razumiješ... :) :)

 

Mustang, koliko mi se čini (a nisam siguran) Partizan je bio pozvan da učestvuje u jadranskoj ligi, ali je Vaterpolo Savez Srbije to stopirao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas siguran,ne bih da tvrdim ,samo znam da se prtizan zalio, a nigde nije pominjan vss...

 

I sumnjam da bi navijaci Srbije navijali za Hrvatsku...

 

Ne ide mi bas u glavu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je veca kradja od one koju je nacinio Zil Vesije kada smo igrali protiv Spanaca u Holadniji i Belgiji...

Pratim vaterpolo vec par godina, i ovo jos stvarno nisam video! Kontra faul se svira svaki drugi napad, a kao finale svega iskljucuje se igrac 3 sekunde pre kraja napada crnogorske reprezentacije, pri cemu oni dobijaju pun napad, da bi sve kulminiralo ponovnim iskljucenjem istog igraca (Ciric) cim se vratio u igru!!! ZASTO? Od 1:15 min. do 0:10 Crnogorci drzali loptu...

 

Jesmo mi igrali ne-bas-najbolje u napadu, jesu nasi gresili, ali ovakvu kradju nikad ne videh. Strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je crnogorskih navijaca na tribinama koji su navijali za HR, ali nema veze, zelim da verujem da su to neki siptari ili ustase iz Boke. Ja idem u CG vec 10 godina svkae godine i meni je jako zao sto nasi odnosi da budu sve bolji oni su sve losiji, osecam mrznju tamo a da ne znam ni zbog cega. Ali onda kad uzmem neke novine tamo shvatim da onaj ko to smece cita mora da nas mrzi koliko nas pljuju tamo, a velicaju te ustace i balije cak i siptare prikazuju kao zrtve "velikosrpske hegemonije" ali sta da se radi, mislim da ce se ova mrlja pamtiti hiljadama godina, zabijanje noza u ledja rodjenom bratu i lizanje guzice onima koji su te streljali u Kotoru, drzali pod okupacijom, nabijali na kolac........ ali nema veze, ja ne mrzim nikoga....

 

Mislim da treba kod nas uloziti malo vise sredsata u ovaj sport, ponovo pokrenuti Becej, dati pare VK Nis, Crvenoj Zvezdi, Vojvodini, mozda bi cak onda i mi samo mogli da napravimo jaku ligu. Ovako ako nam ostane samo jedan jak klub na duze staze smo ga ugasili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte nije problem u igračima, šta svi odmah skaču na njih kao da su najgori šljam. Jednom ne uzmemo zlato i odma' drvlje i kamenje po momcima. Promašili su par zicera, jebiga, sranje, dešava se i najboljima, očito. Pola vas reaguje kao pravi Srbi - e, izgubili smo, tako nam i treba kada smo glupi i jadni itd. Mislim, daj stvarno. Izgubili smo, i zbog toga što nismo imali sreće u par navarata, i zbog toga što smo lošije odigrali u nekim momentima i najviše zbog toga što su nas sudije guzile tokom čitave utakmice. Onakvo suđenje nisam stvarno nikada vidio, i upravu je Vajar, čak i Žil Vesije djeluje kao amater naspram ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasluzena pobjeda crnogorske reprezenatacije!nekako mi je neobicno bilo da vidim te dvije selekcije u finalu,do juce igrali zajedno ali sta da se radi.sto se tice sudjenja ono je bilo grozno i totalno lose za jedno finale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta sudijska govna su pokrale nas i to uzasno, ali su pokrale u nekoliko navrata i MNE. Evo uporedite ovaj mec sa mecom za trece mesto. Koliko je tamo bilo kontrafaulova i konrtrafaula na kontrafaulu, koliko iskljucenja???? Takvim treba zabraniti da sude ikada vise u zivotu. Doveli su turcina da sudi finale u vaterpolu ... pa da Turska je bas poznata vaterpolo velesila pa naravno da ce covek iz te zemlje kao vrsni expert i poznavalac kvalitetno suditi. Serem mu se u one pedersko brdjanske brkove!

 

Inace i dalje mislim daje Udovici glavni krivac jer mu je taktika bila ocajna. NE mozes ceo mec igrati jedan isti napad, procitali su te, nije valjda da niamo imali jos razradjenih napada?!?!?!

 

I jos jednom veliko hvala Denisu Sefiku, da nije njega ko zna gde bi sada bili i koje bi mesto zauzimali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam gledao goru utakmicu u zivotu, loshi su bili i nashi i crnogorci, a sudnjenje necu da komentarishem poshto je sramotno blaga rech za to. Polufinalna utkamica sa madjarima je bila za tri klase bolja i lepsha za gledanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udovičić jeste igrao identičnu akciju u većini slučajeva kada smo imali igrača više, ali istini za volju, tako smo dali tri od svojih pet golova. Čak i kada je akcija pročitana, opet smo dali gol. Simptomatično je nekako ipak da kada je god loše suđenje to loše suđenje na kraju ošteti nas. Ne govorim o utkamicama protiv Njemačke i sličnih reprezentacija, već o ozbiljnim timovima u ozbiljnim utakmicama. Više mi je stvarno pun kurac toga.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste dali su tri gola iz te akcije, ali koliko su promasili, koliko puta su montenigeri udvojili centra? U drugom poluvremenu i oba nastavka uvek ista akkcija i eto u tom periodu samo jedan gol za preko 20 minuta igre. Zasto nisu sutirali bekovi malo vise? Scepa je ocajan golman, ulazilo bi to samo tako. Ali ne, uvek na jebenog centra. I hajde da je to Viktor Jelenic, vec su tu dvojica ocajnih centara :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kontra-faul je sviran u svakom napadu i za jednu i za drugu reprezentaciju...

 

Sasvim zaslužena titula, nakon onakve grupe koja se neće ponoviti više u vaterpolu, nakon što su poraženi svjetski i olimpijski prvaci, red je došao i na evropskog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, kontrafaul je sviran nasima, a kad se vrate u odbranu odmah iskljucenje. Secam se kod rezultata 4-2 nasima je sudija bio upravo dosudio 13-to iskljucenje :( Ono je bas bilo ponizavajuce :(

 

Ne znam kako su se nasi suzdrzavali da onog turcina ne nataknu na kolac!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izjednačujući gol smo dali iz takve akcije. Ali jesi u pravu da je u određenom momentu trebalo iskoristiti još neke druge prednosti, ne sljepo ići jednim putem, no najlakše je nama da sada mudrujemo šta je i kako trebalo. Ako je neko u stanju da pored onakve igre i suđenja sinoć kaže "zaslužena pobjeda", onda mislim da ili nije gledao utakmicu ili je sljep kod očiju. Ono je bilo sve samo ne zasluženo, i ne govorim samo o suđenju, jer Crnogorci nisu odigrali baš impresivan meč. Ne znam zašto je ljudima problem da priznaju kada je suparnička ekipa pokradena. Meni nije bila frka da kažem da su sudije opasno pogrešio kod našeg izjednačujućeg gola protiv Portugala u fudbalu, u kvalifikacijama. Mislim, ovo je bila očigledna krađa, ne slučajne i nevine greške, već nevjerovatna krađa. Srećom pa nisam igrač, ne bih daleko dogurao u svojoj karijeri kada bi naletio na ovako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko u stanju da pored onakve igre i suđenja sinoć kaže "zaslužena pobjeda", onda mislim da ili nije gledao utakmicu ili je sljep kod očiju.

 

Onda nijedan vaš vaterpolista koji je davao izjavu nije gledao utakmicu :)

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kontra-faul je sviran u svakom napadu i za jednu i za drugu reprezentaciju...

 

Sasvim zaslužena titula, nakon onakve grupe koja se neće ponoviti više u vaterpolu, nakon što su poraženi svjetski i olimpijski prvaci, red je došao i na evropskog...

 

Jel to neka uvedena neka izmena u crnogorski pravopis, pa su sada pridevi "zaslužen" i "kupljen" sinonimi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispade li to da svi crnogorci navijaju za hrvate??? Mozda manji dio, ali ako je to razlog da se ovdje serete po nama, jebem ja vas malo u ta glibava usta. I na kraju, ako hoce ko da navija za hrvate, njegova stvar. Ja licno ih ne mogu podnijet, gade mi se ovi nasi shupci koji im se ulizuju kad stignu. Ali njihova stvar. Ja navijam za moju reprezentaciju, a posle nje za srpsku iz razloga jer su sve to igraci za koje sam navijao do prije godinu dana i ovog odvajanja.

 

Nego, prica li ko o ovim crnogorcima koji navijaju PROTIV svoje zemlje. Osim sto usput navijaju i za Srbiju.. ali mrznja prema svemu crnogorsko je veca i od ljubavi prema srpstvu. Sve coce neki veliki srbi iz srpske CG, al na rijec. To vam ne smeta, kad navijaju za vas i prave se veci srbi od vas samih. Ali zato smetaju crnogorci koji navijaju za hrvate :roll:

 

Kako god okrenes, tacno sam znao da ce ovo doc do politike. Neka, i milo mi je na kraju sto smo se odvojili. Jeste da me za Srbiju i dalje vezu rodbinske/prijateljske i ostale veze, ali mi se na kurac popeo taj nacionalizam od kojeg se ne moze pobjeci ni u sportu. Rekao sam to sto sam imao za sudjenje, jeste bilo 'igrac vise' za nas, ali kad se bijes i igras agresivno na limitu, onda poslije nemoj da places. Izgubili ste, priznajte i bez kuknjave ka neke pizde posrane te su vas pokrali, neko drugi kriv, vi najbolji itd.

Jedino mi je zao igraca Srbije, koji su se eto stvarno muski borili. Ali sa onakvim trenerom, tesko ce proc na OI. Vratite Manojlovica. A CG ce u narednih nekoliko godina zasigurno vladati, imamo mladu ekipu naspram madjarske i srbije. Ali vidjecemo, koliko para, toliko i muzike. Ne moze se bes stalnih ulaganja drzati mjesto u vrhu.

 

Aj sad, zivi mi bili, nacionalni minjoni. Cestitke navijacima Srbije koji su dostojanstveno podnijeli poraz, a ove plachkonje neka mi duvaju kitu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...