Jump to content

Burek


Lex Luthor

Српски бренд  

210 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Alo bre majmuni! Ako ovako nastavite, zatvoriće topic. A onda cu ja morati moderatorima da prcam kevu.

Prevedeno na novorumski: Jebo mamu!

 

E vidite, nije to ni toliko daleko od teme. Svakako su psovke najbolji srpski brend koji uvek ima podjednak kvalitet i ne može da se kopira. Ni na jednom drugom jeziku nema takvu efikasnost, a vrlo lako se izvoze i nisu kvarljive.

 

Sta mislite o tome? Da pocnemo izvoz psovki? Evo bas sada, sa ovog mesta pravo u Singapur, Argentinu ili na Severni pol...

Edited by Lex Luthor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre majmuni! Ako ovako nastavite, zatvoriće topic. A onda cu ja morati moderatorima da prcam kevu.

Prevedeno na novorumski: Jebo mamu!

 

E vidite, nije to ni toliko daleko od teme. Svakako su psovke najbolji srpski brend koji uvek ima podjednak kvalitet i ne može da se kopira. Ni na jednom drugom jeziku nema takvu efikasnost, a vrlo lako se izvoze i nisu kvarljive.

 

Sta mislite o tome? Da pocnemo izvoz psovki? Evo bas sada, sa ovog mesta pravo u Singapur, Argentinu ili na Severni pol...

E, posto sam ovo ja smislio, moracu da zastitim. Necu da me vi sa foruma preduhitrite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre majmuni! Ako ovako nastavite, zatvoriće topic. A onda cu ja morati moderatorima da prcam kevu.

Za ovo imaš burek od mene! Jes' da ne znam oklen mi tolike pare za burek...

Majku im kapitalističku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

ajd sad i ovde jedan recept - izdinstaš praziluk, na njemu mleveno meso+ začini, na kraju opališ jaje, 2, da drži smesu, namažeš pleh uljem, ređaš 2kore, fil, kora, fil do vrha pleha (kraja materijala), isečeš (da ,pre pečenja), zaliješ smešanim jaje+pavlaka prelivom, i baciš u rernu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

neka lukijan ovde stavi recept onog pica bureka, što sam kod njega više puta klopao (mislim, nek' pita kevu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

joj, kako samo volim da odem kod tog čoveka i da mu pojedem i popijem sve

Edited by RISE LORD VADER's guz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...