Jump to content

Burek


Lex Luthor

Српски бренд  

210 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мени се много свиђа у оној пекари када се Булеваром крене од железничке, па одмах на почетку, са десне стране (заборавих како се зове).

Evropa.

Meni to nije dobar burek jbg-a,mislim nije ORIGINAL tako da se izrazim,meso je bas ono sto ne volim u bureku,govedje,previse crno.Tu nije los PIZZA BUREK.Al ono sto trazim jeste kvalitetan burek sa mesom jer ga ne pojedoh od kako sam u Novom Sadu a evo je vec sedma godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Истина, пица им је најбољи. Са месом онако, ок ми је. Мени је до јаја код њих што су четвртине веће него на другим местима. Јебем ли га, не могу баш да се сетим да сам негде јео баш квалитетан бурек у НС-у. Док у Јагодини не знаш где је бољи. :D

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

следећи викенд сам у Нишу, рече драга да ће да ме води у једну пекару (не могу да се сетим како се зове, неко презиме је у питању) где имају наводно најбољи бурек икада. па, да видим да ли може да прејебе Турчина код Мале Ваге (Крагујевац).

Share this post


Link to post
Share on other sites

следећи викенд сам у Нишу, рече драга да ће да ме води у једну пекару (не могу да се сетим како се зове, неко презиме је у питању) где имају наводно најбољи бурек икада. па, да видим да ли може да прејебе Турчина код Мале Ваге (Крагујевац).

 

Најбољи бурек је био преко пута гимназије Стеван Сремац.

Мењали су име, тако да не знам како се сада зове радња.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако је то једна једина на том месту, онда ће се оверити :da:

 

Да, скроз мала радња. Не можеш да оманеш.

Ипак, Неле најбоље познаје сцену, па се чека његов бурек коментар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбољи бурек је био преко пута гимназије Стеван Сремац.

Мењали су име, тако да не знам како се сада зове радња.

 

рече ми драга да је то овај на који сам ја мислио

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...