Jump to content

Baltak


cotoha

Recommended Posts

Sta se bre i vi svadjate sa ovim Makedoncem, k'o da ne znate da su Makedonci Srbi sa govornom manom i da je Adam bio Srbin.

 

A znate i onaj vic kad su se sreli Makedonac i Bosanac. Kaze Makedonac: "Ja vo Makedonija", a kaze Bosanac : "Ja vo iz Bosne". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se pitam koliko od vas je zaista slusalo Baltak, i da li neko ima da kaze na temu black metala?

 

Nema.

 

zato najbolje zajebite raspravu jer ste promasili poentu posta, covjek je govorio o BMu, ni o cemu drugom.

 

super vic btw hhahaha

Edited by cotoha

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto znaete e da sedite zad kompjuterot i so racete na kurot/pickata

 

 

.TUKU VO GROB

PICKI..............

MAKEDONSKI BOJ

 

ovo tako super zvuci moram nauciti makedonski .))))

 

pa ako cemo po tome kakva je ideja, ja nikad ne bih poslusao nijedan bm iz prostog razloga sto mislim da samo satanizam moze biti jedina prava ideologija za black metal. recimo da mi je paganizam u bmu mnogo gora varijanta od ovog.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo tako super zvuci moram nauciti makedonski .))))

 

pa ako cemo po tome kakva je ideja, ja nikad ne bih poslusao nijedan bm iz prostog razloga sto mislim da samo satanizam moze biti jedina prava ideologija za black metal. recimo da mi je paganizam u bmu mnogo gora varijanta od ovog.

 

Ovo je totalno bezveze. Ako je bm nastao kao pobuna protiv modernog, iskvarenog, hrišćanstva itd. onda se to najbolje čini paganskom ideologijom. Satanizmom se ne izlazi iz okvira hrišćanstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislit na onie MAKEDONCI SHTO GO DADOA KIRILSKOTO PISMO OD TUKA DO RUSIJA,i makedonskoto pismo na koe vie pishuvate.....

Питај Бугаре где је настала ћирилица да видиш шта ће да ти кажу.

 

Костантин и Методије Македонци? Зашто ли сам ја мислио да су били солунски Грци?

 

Елем, пошто се ово дало у политичку расправу, ја лично не могу да негирам Македонцима право на своју државу и да користе то име. Мада, мало ми је глупо и што је онај Грк писао изводе из њихових трактата да су Македонију населили ГРЦИ КОЈИ СУ ГОВОРИЛИ СЛОВЕНСКИ... Пази курца!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao je vrlo lako da nastane de novo kao sto u sustini i jeste.

 

NHF, ali kada mi neko kaze da je satanizam antipod hriscanstva, onda mi je potpuno jasno da o tome da treba da se razgovara sa hriscanima a ja za to nemam volje. Ideja dobra i zla se nikako nije prvi put javila u hriscanstvu, niti je bit satanizma poricanje boga, da jeste - zvao bi se bogoporicanje. Satanizam nema veze sa spiritualnoscu a hriscanstvo itekako... i znate kako, od govana se pita ne pravi.

 

Otisli smo previse u ot, kako god. odjavljujem se.

 

SATANA JE MRACNA SILA - SATANA JE GOSPODAR SVIH BICA :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj lik je stvarno debil tj svi koji misle da su potomci antickih makedonaca su debili

 

jer mogao bi da opovrgnem u roku od 15 sek a to cu kad on bude bio na netu

 

kao to da su sadasnji srbi svi sloveni

 

sto se tice cirilice i latinice svi znamo celu pricu i jos imaju dokazi

 

cek sto se ja nerviram i raspisujem se

da li je ovaj lik zavrsio osnovnu skolu u picku materinu :violent:

ispada ja koji imam 15 god znam vise o njemu :violent:

 

i lepo je satan rekao ovo je kao kad bi ja ziveo u Kanadi i pricao o slavnoom osvajanju srba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koji Satanizam gledas, po Laveju, satanizam se ic ne razlikuje od hriscanstva! Ali ja shvatam satanizam kao silu koja se nalazi u svakom coveku! Covek mora naci nacin da bi oslobodio tu silu. To se dobija konzumiranjem droga ili padanjem u trans. Ovakavom satanizmu pribegavaju samanisti. Samo sto to neki zovu samanizam, a neki satanizam. Moj poznanik zbog tog padanja u trans pribegava drogama, ali meni ne treba. Lud sam ko strujai jak kao konj! :)

 

Ja se odjavljujem, dosta mi je warnova! :)

Edited by Grishnackh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Питај Бугаре где је настала ћирилица да видиш шта ће да ти кажу.

 

Костантин и Методије Македонци? Зашто ли сам ја мислио да су били солунски Грци?

 

HAHAHAHAHAHAH, kade bese Solun do 1913? kako vas vi go zedoa Kosovo, taka nas Grcite ni go zedoa Solun vo 1913. Koga Kiril i Metodij ja oformuvaa azbukata Solun bese Makedonski (pogledni gi ruskite ucebnici).

BAS SAKAM OD OVA DETISTEVO (MITA) DA ME NEGIRA ZA 15. SEKUNDI

 

I Shamandaile, pa vie ja zapocnavte ovaa nacionalisticka rasprava , ne jas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAH, kade bese Solun do 1913? kako vas vi go zedoa Kosovo, taka nas Grcite ni go zedoa Solun vo 1913. Koga Kiril i Metodij ja oformuvaa azbukata Solun bese Makedonski (pogledni gi ruskite ucebnici).

BAS SAKAM OD OVA DETISTEVO (MITA) DA ME NEGIRA ZA 15. SEKUNDI

 

I Shamandaile, pa vie ja zapocnavte ovaa nacionalisticka rasprava , ne jas...

ovako idemo polako

Ovo prvo pogledaj

Ovo isto da pogledasCrnorizac Hrabar-obavezno da procitas

ovo za Crnorizca:

on je ovo napisao:"Ako upitas knjizevnike grcke govoreci:ko vam je pismena ucinio,ili knjige preveo,ili u koje vreme?-to retki od njih znaju.Ako li upitas slovenske pismene ljudi govoreci ko vam je pismena ucinio ili njige preveo?-to svi znaju reci ce:Sveti Konstantin Filozof,nazvani Ciril.Taj nam pismena nacini i knjige prevede,i Metodije brate njegov."

 

ovo smo sve ucili iz Srpskog jezika u prvom razredu srednje skole,ovo sa vikipedi sam morao da stavim jer me mrzi da pisem a imam jos milion stvari

 

nisam te negirao u 15 sek niti cu ako sam ne shvatas onda niko ti nista ne moze pomoci

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte nekoj izvor koj sto ne e Srpski....ja ako stavam Makedonski zapisi tuka kaj kje bide krajot.......

Neli temava e za Baltak, koga bila postavena sigurno ne bila poentata da se navreduvaat Makedoncite i mislam deka temava treba da se zakluci za dobroto na site, Bidete pozdraveni srpski brakja, ne se predavam ednostavno imam mnogu popametni raboti otkolku da sedam i da se prepukuvam so vas za toa koj sum. POZDRAVI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koji Satanizam gledas, po Laveju, satanizam se ic ne razlikuje od hriscanstva! Ali ja shvatam satanizam kao silu koja se nalazi u svakom coveku! Covek mora naci nacin da bi oslobodio tu silu. To se dobija konzumiranjem droga ili padanjem u trans. Ovakavom satanizmu pribegavaju samanisti. Samo sto to neki zovu samanizam, a neki satanizam. Moj poznanik zbog tog padanja u trans pribegava drogama, ali meni ne treba. Lud sam ko strujai jak kao konj! :)

 

Izvini, od svega što si napisao a što je, hm, bezveze, reagovaću samo na ono- ''Ovakavom satanizmu pribegavaju samanisti. Samo sto to neki zovu samanizam, a neki satanizam''.

 

Zapravo, ne znam ni kako da reagujem :) satanizam i šamanizam nemoj nikada ikada više spajati molim te!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gtfo.jpg

 

Ох, дивоте. Ову фотку ћу користити кад банујем. Захваљујем.

 

 

Да не би био спам - блек метал ист криг.

Јужна Србија, никад Македонија! :mhihi:

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, od svega što si napisao a što je, hm, bezveze, reagovaću samo na ono- ''Ovakavom satanizmu pribegavaju samanisti. Samo sto to neki zovu samanizam, a neki satanizam''.

 

Zapravo, ne znam ni kako da reagujem :) satanizam i šamanizam nemoj nikada ikada više spajati molim te!!

Pa ono ja sam se toga naslusao ovde od nekih matoraca i kuraca, jer ovde gde ja zivim niko nije normalan! :)

A ono samo je rec, da satanizam, po onim danasnjim stanistima, nije vera u djavola, nego u neki kosmicki kurac!

Bes sve to, PAGANIZAM IST IN! :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...