Jump to content

Call Of Duty 4: Modern Warfare


Ninoslav

Recommended Posts

The realism of Call of Duty extends to:

 

* Firing the Desert Eagle at speeds even the terminator could not accomplish without breaking his fucking wrist.

* Taking a point-blank Desert Eagle shot to the face, and living.

* Knives that can penetrate through a player and hit the wall behind them, yet not kill them (oh wait, that's just the shitty engine they keep re-using).

* Grenades that drop out your ass when you die, only there for the sole purpose of giving faggots free kills.

* Shotguns that are incapable of killing someone from a range of 15 feet (4 meters), even though the effective range for most shotguns is 40 yards (36 meters).

* Running while firing the Barrett .50cal.

* Dogs taking a 5.56 round to the skull and getting up as if you had only nudged them.

* Taking down a helicopter with a 9mm pistol.

* Killing someone by throwing a flashbang at them that hits them.

* "Perks" that give the player special abilities. Such as shitting out a grenade when you just got buttraped.

* Taking several rounds to the face, ducking for ten seconds, and coming back up unharmed, or taking one 9mm round to the foot and dying in Hardcore mode.

* Respawning helicopter gunners and invincible pilots.

* Rabid dogs falling from the ceiling.

* Unusually large amount of gore.

* Magic helicopter deflection shields that can block Stinger missiles.

* Enemies calling in backup units out of brick walls.

* Lots of grenades - just like in a real war!

* Campers that sit in building all day secretly raping each other in the corner.

* A dozen guys taking on every known Communist in the world... and winning.

* AI that is plain shit only shooting and not doing any kind of real tactics besides you!

* Teammate AI that DON'T FUCKING DIE!!!!

* Dirty Arabs with no military training that can shoot the top inch of your head with an AK-47 from 400 yards (365 meters) THIS IS AMERICA FAGGOT DISREGARD THAT THEY BOTH SUCK COCKS while firing with full auto on

* Dumbass marines thinking they're the shit by using shotguns long range.

* Switching weapons fast enough (<1 second lolwut) to kill someone who in the real world has already pumped several hundred pieces of lead into your worthless body.

 

I just had to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pokushavao dugo, ali nisam uspeo. koji god serial da upishem, prihvati ga, ali kada pokusham da se konektujem na server, izbaci me. kao, vec je u upotrebi.

aj ako znash na koju foru da to odradim, objasnimi. hocemo ortak i ja da igramo vec duze vreme.

 

Hm.. Pa jesi skinuo poslednji patch 1.7?! Bez njega ne mozes da igras online. I preporucujem ti nase krekovane servere, ne bi trebao da imas nikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ovo je carski.. ok, aj na stranu sto su grafika i gameplay standardno dobri pa to samo po sebi ide kao preporuka igrici. Ali, wow.. just wow. Mozda je dodatna otezavajuca okolnost sto trenutno igram i dragon age (aka najbolju pc igru od baldura 2 sa jos boljom pricom od navedene) ali mislim da je infinity ward ovog puta zaista prejebao sam sebe po pitanju idiotluka price. Znaci, ovo je najretardiranija, najneuverljivija, naj-uvredljiva-za-inteligenciju prica ikad napisana u bilo kojoj video igrici (da, gluplje je od super maria) a i sire. Prosto, narativ igre uspeva da bude toliko jebeno glup da cete se smoriti cak iako je akcija kul. Sve u svemu igra je totalni fail.. bice i dalje zabavna posto je napucavanje uvek dobro i grafika je super ali realno najizvikaniji i najlosiji COD do sada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad.. mislim, uvek oni imaju dobar lozacki gejmplej.. i druga polovina kampanje te bas drzi (ili, ajde, zadnja trecina). Grafika je takodje toliko dobra da prosto covek uziva u lokalitetima (pogotovo fallout-ovskom DC-u, he he. Sto se same akcije tiche i dalje je igra zaista sjajna, ali mislim, 5 sati u vrh glave traje + kao sto sam vec rekao prica je toliko over-the-top da bi se cak i tom klensi zagrcnuo.. e sad realno koliko je prica u CoD-u bitna to je vec subjektivno, mene je licno smorilo, ali ipak je igra dobra. Fora je samo sto je ovo najprodavanija igra u istoriji PC-a, pa gledano sa te strane predstavlja prilicno razocarenje.. ipak su sve CoD igre do sada bile odlicne, nije ni ova uzasna, samo je losija od ostalih :)

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se Salvation-om u potpunosti...igra je razocarenje,ali samo zbog toga sto smo od COD serijala navikli na savrsenstvo.A ova igra to nije.Negativne strane su zaista prekratak campaign,totalno debilna prica i to sto su 50% misija bezveze.U Modern warfare serijalu jeste bitna prica,jeste da je ovo fps,ali opet...medjutim,mislim da i ta prica ne bi bila toliki problem da su misije interesantnije i zanimljivije.Iako,mora se priznati da postoje sjajni momenti,pre svega u borbama u Washingtonu (ona scena kada sa balkona gadjas oklopna vozila,pa sam pogled na okolinu....oduzima dah)i onaj kraj kada se sibate sa Shepardom (genijalno uradjeno)kao i nekoliko jako dobrih misija...grafika je fenomenalna,prava umetnost.

Sve u svemu,ocekuje se treci nastavak (posto Price,Soap i Nikolai na kraju izvuku zive glave),a drugi deo moramo nazvati razocarenjem,posto je u poredjenju sa prvim delom i ostalim iz COD serijala jako slab.Ali,definitivno je treba odigrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...