Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

Mene su uvek vise iznenadili neki ug bendovi nego oni poznati,zato vecito rovikam i kopam.

Kad vec cenis sympho black(kao i ja) evo par preporuka a tebe,takodje underrated...

 

Axamenta:

 

Diabolical Breed:

 

Hermh:

http://www.youtube.com/watch?v=HW4mJldVkzA

 

Overi ovo pa ako ti se svidja nesto naci cu ti link

 

 

Hvala na preporuci! Hermh vec slusham odavno - odlichan je to bend. Poslushacu ova druga dva, jer se nisam pre sa njima susretao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteh na jedan zanimljiv bend,poznata kombinacija,overim recenziju i evo sta kaze:

 

."World Suicide Machine" seizes the most vital aspects of classic and modern black metal, and mixes them up with a progressive, distinctly British twist. It reminded me in turns of old Satyricon, Keep of Kalessin, Shining and Mayhem

 

Inace zove se Skaldic Curse,ovogodisnji album,evo linka

http://lix.in/-442dbb

Share this post


Link to post
Share on other sites

81265.jpg

 

Ne verujem da ce mnogi od vas biti odushevljeni ovim albumom, ali je meni oduvek bio i ostao jedan od omiljenih! Ovaj italijanski bend Draconian Order vishe ne postoji (tj, ne svira ni pod istim imenom ni istu muziku), ali ostavili su za sobom jedan odlichan symphony black metal album koji se zove ''In Absence of Light''. Smatram da je bend imao veliki potencijal i, koliko mi je poznato, privukli su dosta fanova kada su se pojavili. Ako vas zanima link na kome mozhete da nadjete album, pitajte.

Inache, na ovom myspace-u http://www.myspace.com/draconianorder666 cete naci dve njihove pesme. Preporuchujem At the gates of Inferno, mada ni Angst nije losha pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo za Gojka i ostale AC "Impaled Northern Moonforest" sledbenike

Narglblargloth

Narglblargloth%20Logo.jpg

http://www.myspace.com/narglblargloth

Tracklist

Black Metal Is Gay

Getting Boned By Satan

Eating Necroboogers

Hailing The Almighty Necro Wizard

Northern Darkness of Abazagorath

Sodomizing 666 frostbitten necrogoats

 

All hail the Necrowizard \m/

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja. :) Provali samo sekciju sa slikama. :)

:) :)

 

 

evo jos jedan kult inecu vise da smaram obecavam.

znaci ovo je vec cista "Impaled Northern Moonforest" skola, acoustic black metal in all it's grimness :rockdevil:

 

bend nema ni majspesj stranicu niti bilo sta samo na last.fm-u ga ima

494071.png

Satanic Windshields

Satanic Windshields is an Ultra Grim Acoustic Black Metal Band that is probably too grim for you. They hail from the northern corner of the grimmest mountains of Scandinavia.

 

Definitely not music for faint-hearted posers!

 

bend je toliki kvlt da ne mogu da se nadju nigde cela imena pesama,

evo dela imena albuma "Spanking The Christified Children Of The School Of Christ In The Northern Corner Of…"

deo imena jedine meni poznate pesme "Transilvanian Vampire Dogs Approaching The Grim And Evil Place With The Goal To… "

 

mozete cuti i downloadovati pesme na njihovoj last.fm stranici

 

 

posers beware \m/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Storming Darkness - Sin-Thesis (2008)

 

Rusi, ovo im je prvi album. Album me je zainteresovao kada sam na nekom blogu video da lik koji ga je postavio kaze kako je ovo bolje od poslednjih albuma Funeral Mist i Ofermod-a. Nisam siguran da li je bas tako ali album je u svakom slucaju jako dobar.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

zwielicht.jpg

 

http://mydarkplace666.blogspot.com/2007/11...licht-demo.html

 

Ovo je 'samo' demo jednog austrijskog black metal benda Ahnenstahl, ali ne dajte se zavarati, odlichan je! Shto se mene tiche, sam demo je chak bolji i suroviji od prvog albuma iste grupe - zato ga i preporuchujem umesto prvog albuma. Muzika odaje neki spori i hladni utisak. Ubedljivo najbolja pesma je treca. Zove se: 'Zwielicht'.

Demo me pomalo podseca na poslednji album legendarnog nemachkog benda Lunar Aurora (Andacht). Link za demo imate ispod slike. Probajte. Mislim da se necete pokajati. Jedina zamerka je - prekratko traje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da sam ih otkrila,postoje vec par godina sa demo albumom,splitom i full lenght albumom Ukruina.

Ukrainski bend Ruina --> death-black,vise death,dosta solidan.

 

Дерево Роду - Demo, 2007

Allegiance of the Profane Pack - Split, 2007

Ukruina - Full-length, 2008

 

Inace..pocelo kao projekat Vitezgira iz Krode,a ispade nesto na kraju..

 

89087_logo.gif

 

Divan logo

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zwielicht.jpg

 

http://mydarkplace666.blogspot.com/2007/11...licht-demo.html

 

Ovo je 'samo' demo jednog austrijskog black metal benda Ahnenstahl, ali ne dajte se zavarati, odlichan je! Shto se mene tiche, sam demo je chak bolji i suroviji od prvog albuma iste grupe - zato ga i preporuchujem umesto prvog albuma. Muzika odaje neki spori i hladni utisak. Ubedljivo najbolja pesma je treca. Zove se: 'Zwielicht'.

Demo me pomalo podseca na poslednji album legendarnog nemachkog benda Lunar Aurora (Andacht). Link za demo imate ispod slike. Probajte. Mislim da se necete pokajati. Jedina zamerka je - prekratko traje.

aww, Ahnenstahl... Ja imam album "Zwischen Tod und Leben" koji je odličan. Baš ću da skinem demo, da vidim na šta liči. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi promo ovoga, nje loše, poslušajte:

Strandhogg - Ritualistic Plague (Evangelical Death Apotheosis):

http://uploadbox.com/files/sG4rmZI2pX

 

I da pitam i ovde - ima neko Sadistic intent - "Resurrection of the ancient black Earth" kompilaciju?

 

Wow, svaka cast za Strandhogg, bas cu da preslusam, onaj prvi demo mi je bio fantastican! najavljuju album vec dve godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja prospem koji biser; ne znam da li pratite Moon iz Australije (ne iz Poljske). Imaju nekoliko demosa

Apparitions (meni najbolji)

202729.jpg

Download Moon Apparitions 2008

 

Blood

acov_tid55111_thumb.JPG

Download Moon Blood 2008

 

Moon

198519.jpg

Download Moon - Moon demo 2008

 

Ne bih da mnogo opisujem, al u pitanju je brz BM muljave produkcije sa efektima na vokalu i simfo klavijaturama zagubljenim negde u pozadini.

Najbolje proverite sami ako ste zainteresovani na Moon Myspace

 

toliko za ovo javljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...