Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

Odakle vadis ove bendove?!?! :) :)

Skida se. :)

Ovo me podsjeca na vremena kad su se ljudi takmicili ko ce naci zajebaniji bend iz jos zajebanije drzave. Ja se ipak drzim oprobanog, a racunam da ce od tih indijanaca eventualno isplivat nesto kvalitetno kad ga preporuci bar nekoliko provjerenih osoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mozes da znas ono sto nisi video/cuo.kad bi postovao sve bendove koje imam verovatno bi pao server.a predstavljam one koji ostave malo jaci utisak na mene

to ko je kod tebe proveren/nije je tvoja stvar.ako hoces skini ako neces ne moras.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo opusteno.. mora da imas dosta slobodnog vremena kad stignes da preslusas toliki broj bendova od kojeg bi i server pao. A i preslusavanje je nista ako dobar album ne obrnes bar 10-15 puta. U svoj toj masovnoj produkciji ljudi zaboravljaju da UZIVAJU u muzici, i sve se svodi na ovakve price koliko ko zna 'vrh' bendova iz P.M. Na kraju, sve to sto ti preporucujes su uglavnom prezvakane kopije albuma koji su vec snimljeni. Skinem ponesto, vidim po tudjim komentarima, znam taj rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne kazem ja,ono sto mi se svidi slusam dosta pa i ostavim ovde.Naletim i na krs bendove,al to srezem na cd.

Inace,otvarao sam temu za ovaj bend Hermh al me mrzi da rovarim.Izasao je novi album,evo jedne pesme pa dajte neki sud.Poljaci,svirao je Nergal u ovom bendu

 

http://www.youtube.com/watch?v=U8Tc-noz6dA

 

213831.jpg

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ko voli malo avangtardnog bleka,sa death i goth tripovima.bend oceans of sadness,iz belgije su.imaju cak 6 studijskih,ja sam preslusao zadnja dva i vrlo mi se svidelo.najvise zbog toga sto tip najvise peva clean.

 

Evo albuma

the arrogance of ignorance

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog Norveskog benda - SVARTAHRID, kome se slusa mesavina starog Satyricona (up to Nemesis) i Darkthrone-a, ne moze da omasi. Likovi su dobri sa ekipom iz DT, pojavljivali su se na Nocturnovom DVD-ju, za sve koji se se israli na Darkthrone temi :) overite ovaj ovogodisnji album.

 

Malicious Pride

 

password : www.mediaportal.ru

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog Norveskog benda - SVARTAHRID, kome se slusa mesavina starog Satyricona (up to Nemesis) i Darkthrone-a, ne moze da omasi. Likovi su dobri sa ekipom iz DT, pojavljivali su se na Nocturnovom DVD-ju, za sve koji se se israli na Darkthrone temi :) overite ovaj ovogodisnji album.

 

Malicious Pride

 

password : www.mediaportal.ru

 

In June 2003, Ilvastar, among others, broke into a crematory, and desecrated several corpses. Ilvastar then cut the head off one of the corpses, and brought it with him. He now faces a sentence of 2 years in prison, though he will most likely be released after a year.

 

 

True Norwegian Black Metal :twisted::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije album da se useres od srece, ali fino leci nostalgiju. Kad bace te klavijature bas povuce na Shadowthrone.

Taj sto je seko leseve je bivsi clan, kad je on otisao postali su jos vise nekro :)

Ne huli :bigblue:

Al nije los bend, fali mi prvi album da kompletiram diskografiju. Mozda ga i potrazim na slsk, obzirom da mi fino pasu ova 3. A ovo oko leseva je takvo sranje, fora radi price. Slicno su radili i clanovi onih francuskih bendova kristallnacht, funeral, segneur voland itd. Samo sto su ovi valjda bili prava legija nekrofila, nisu se samo zadovoljili desakracijom, vec i polnom devastacijom lesa djevojcice. Al tema je Svartahrid, i bas im je fina ova druga slika na metal sound :) Jebote, lik izgleda kao da je iskocio iz mita o beovulfu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Iz ponora kvlta dolazi...

 

BAXAXAXA [baksaksaksa]

 

12037_logo.gif

 

Baxaxaxa was a sideproject of Members from Cabal, Altar and Ungod. The intention was to mix Black metal with atmospheric Keyboards. (In a time when it was notcommon, yet). The Band recorded only one Demo "Hellfire" in 1992. This Demo was mainly spread out by tapetrading... Ungod/Baxaxaxa Split Lp/Cd was made by Merciless Records in a limited Edition. The Demo contains 4 Songs: Church of the antichrist; Nocturnal mass and christ..s damnation; The day when god falls; Hellfire;

 

http://rapidshare.com/files/102890358/Baxaxaxa-Hellfire.rar

Pass:rulodeth

 

Kao što vidite, davno zaboravljeni kvlt iz Nemačke, revived exclusively on yumetal.net®

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo još kultova:

 

BAHIMIRON

 

detail-bahimiron-southernnihilizm.gif

 

http://sataniknuklearwarstrike.blogspot.co...ilizm-2008.html

 

Total fucking cult! Hateful black metal from the pulpits of South America! Guest appearance by Satan!

 

IMPALED NORTHERN MOONFOREST

 

front-cover.jpg

 

http://www.megaupload.com/?d=5PWNWQL4

 

Side project by Seth Putnam of Anal Cunt fame! No keyboards! No gay guitars effects! Just a blasphemous acoustic guitar and a nekrogrim set of knees for percussion, spiced up by the inverted christraping vocals by Seth Putnam!

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...