Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
7 hours ago, The Bowels Of Perdition said:

Mene je taj novi Angrenost potpuno oduvao, slušam ga neprekidno od kada je izašao i samo mi se dodatno otvara, 107 slojeva ima, čudi me da ti nije legao.
Pokušao sam da negde nađem i ta dva prethodna albuma, ali ladno nigde ne postoji torent - mnogo kultno.

Da preslušam i drugi album pa ću ponovo da se bacim na taj novi.

Soulseek skineš i ništa ti više ne treba. Kad smo kod soulseek-a... Zanimljiva stvar - bukvalno sve ima da se skine osim - Dimmu Borgir. Tj. ako ukucaš ime nekog albuma nalazi sve, ali čim se ukuca "Dimmu Borgir" u pretragu ne nalazi ništa. :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 2/29/2024 at 9:28 AM, The Bowels Of Perdition said:

Mene je taj novi Angrenost potpuno oduvao, slušam ga neprekidno od kada je izašao i samo mi se dodatno otvara, 107 slojeva ima, čudi me da ti nije legao.
Pokušao sam da negde nađem i ta dva prethodna albuma, ali ladno nigde ne postoji torent - mnogo kultno.

Sad kad sam sve preslušao uzduž i popreko, ipak mi novi album najmanje leži. Ali drago mi je da sam im pružio šansu, jer je sve što su izdali dobro (ali definitivno nije muzika koja legne na prvu) i sve zvuči kao da su različiti bendovi u pitanju, a opet je nekako prirodna promena.

Ova pesma sa drugog albuma je boleštija...

https://angrenost1.bandcamp.com/track/lupus-in-fabula

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

https://sovereignofconquest.bandcamp.com/album/lamentations-of-supernatural-revelation

Ne znam ni sam šta mi bi da pustim... Još su iz Indonezije... Nisam se pokajao.

Na metal archives piše Psychedelic Black Metal, ali ovo je totalno u Negative Plane fazonu, ili možda još više kao Funereal Presence, ništa više, ništa manje psihodelično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...