Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

Sa ovim ne može niko normalan da se složi.I te kako ima dobre mjuze i oni koji su svoju inspiraciju našli u hrišćanstvu.A to da nemaju mu*a stvarnom životu to bi tek vidjeli,većina bleckera,o onim izvornim bendovima da ne pričam su opasni samo na sceni,zbog mržnje prije svega, ali napolju su vrlo hladni i za realnost nezainteresovani ljudi.Za razliku od njih hrišćani čak imaju i više potrebe da budu brutalni jer se upravo bore protiv zla,protiv strasti i grijeha u koji svaki dan padaju zbog svojih slabosti. :zeleni:

 

The Last True Rebellion my brother. ;)

To sam tupavo karikirao, al ostajem pri drugom dijelu da hriscani nemaju muda da naprave dobar black/death.

Share this post


Link to post
Share on other sites

All The Cold

 

All The Cold is a Russian ambient / depressive black metal band from Murmansk. The band has two members, “Nordsjel” and “Winter”. All the Cold was founded in 2007.

“Nordsjel” and “Winter” also have an industrial / electronic project named Kirai.

 

- Releases -

2008 - Dark Sorrows of My Microcosm (demo)

2008 - Through the Dead World (demo)

2008 - Possessed by Madness (split)

2008 - Zapolyarie (split)

2008 - Deep Cold (split)

2009 - Children of Failure (split)

 

http://www.last.fm/music/All+The+Cold

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ovde treba da načini tih šest koraka po Mesecu, bez odela i maske. A krst koji toliko veliča nije ništa do sprava za mučenje. Simbol? Smrti. Hrista ili bilo koga drugog, jer on nije bio ni prvi ni poslednji koji je tako umro.

 

Na ovom forumu makar postoji bezbroj tema koje pokrivaju sve što ljudska jedinka, zdrava i nezdrava, može da zamisli. Zato nosi ovo tamo. Sve na svom mestu i svoje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imena koje se često pominju su i Mika iz Sigh, Jonna koja je svirala klavijature za Satyricon, Gallhammer... Pre nego što neko krene da napada moj ukus, naglašavam da pišem šta se pominje, a ne šta se meni sviđa. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ashley :wub:

 

probao sam zbog nje da slusam CoF,al' jebiga,koliko je ona dobra riba toliko se meni CoF ne svidja,sem prvog albuma i uvodnog rifa na Heaven Torn Asunder.

 

mislim da si i ti talvi kacio neku norvezanku plavusu,ne mogu da se sjetim iz kog benda,isto je nevjerovatna.

 

a pitanje za zene u metalu:

 

ima ih,djeluju sa razlicitim uspjehom,narocito bih pohvalio Emmu Karlsson,znam da nije bm bend ali je "On funeral wings" :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...