Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

I kad zna da je on svoje ime gradio macom,oklopom,sada tenko, i nuklearnom bombom,a afrikanac onda kamenom,i sada kamenom...

 

:haha:

 

Meni i dalje nije jasno zašto to kog kurca povlači mržnju sa sobom - mrzite npr. crnce koji vam nikada u životu ništa nisu uradili a bratimite se sa narodom koji vam je pre 70 godina pobio pola nacije (a pritom, šatro, ginete za svoju naciju ako treba), to mi je protiv svakog razuma. Možete onda i da mrzite majmune jer su niža rasa od vas i nisu se razvili kao vi.

 

Ti bi, kao nacista, sad bio u stanju da zamrziš nekog crnca kojeg upoznaš makar on bio veoma inteligentna i normalna osoba zato što mu je koža tamnija od tvoje ali ćeš se zato zbratimiti sa bilo kojim retardom i kamenoglavcem samo zato što ima plave oči. Odličan metod za filtriranje ljudi u životu, veoma koristan. Samo tako nastavite i setite se reči Dead Kennedys:

 

"You still think swastikas look cool...

...In a real fourth reich you'll be the first to go."

 

Uzdravlje vam bilo, "viša raso".

 

jasenovac-death-camp.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Metal..

 

BLACK Metal..

 

sta ima crno u ljubavi prema nekim (apstraktnim) pojmovima kao sto su zemlja,narod,nacija?

ja za takvu tematiku vezujem vesele plave boje,nasmejana lica ljudi,pogleda upucenih ka nebu(jer tamo je bog valjda),religiju,kao temelj i duhovnu osnovu icon_smile.gif svakog nacionalizma..

 

beskrupulozni rifovi u molskim skalama,koji te grizu za dupe od natopljenosti opskurnoscu i nistavilom..ideoloski(ili idejno)prozeti ljubavlju i toplinom majchinskih grudi otadzbine?to je toliko besmisleno,da je ustvari i moguce..

 

 

 

Национализам је далеко више од било какве љубави (љубав је будалаштина, појмови нације и државе су далеко изнад тога) и свакако није ништа весело, напротив то је идеологија која представља потпуно одбацивање савременог друштва, људских права, пацифизма, хуманизма, хедонизма, демократије, једнакости и сличних смећа. Ако ти је то весело, онда не знам шта ти је грим? Текстови о Ђинђићу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Meni i dalje nije jasno zašto to kog kurca povlači mržnju sa sobom - mrzite npr. crnce koji vam nikada u životu ništa nisu uradili a bratimite se sa narodom koji vam je pre 70 godina pobio pola nacije (a pritom, šatro, ginete za svoju naciju ako treba), to mi je protiv svakog razuma. Možete onda i da mrzite majmune jer su niža rasa od vas i nisu se razvili kao vi.

 

Ti bi, kao nacista, sad bio u stanju da zamrziš nekog crnca kojeg upoznaš makar on bio veoma inteligentna i normalna osoba zato što mu je koža tamnija od tvoje ali ćeš se zato zbratimiti sa bilo kojim retardom i kamenoglavcem samo zato što ima plave oči. Odličan metod za filtriranje ljudi u životu, veoma koristan. Samo tako nastavite i setite se reči Dead Kennedys:

 

"You still think swastikas look cool...

...In a real fourth reich you'll be the first to go."

 

Uzdravlje vam bilo, "viša raso".

 

jasenovac-death-camp.jpg

Nema tu mrznje,mrznja nastaje onda kad oni truju vasu zemlju,a vi to ne date...E ajd reci mi jednu stvar,sta bi uradio kad bi ti cerka dovela crnca u kucu?I rekla stari ovo je moj buduci muz?kurac bi tako kenjao isterao bih je napolje zajedno sa crncem...Nema tu mrznje samo pravila opstanka...Ima pametnih,obrazovanih,ali sve je to nastalo pod uticAjem evropskih rasa...Da evropljani nisu isli u afriku,ne bi njih bilo ovde,sami smo sebi u stomak skocili,kao i uvek...kao dokaz stavljam jebenog hitlera...Ali niko ne moze da opovrgne cinjenicu da je bela rasa najnaprednija u svetu niko...
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, vidiš, voleo bih da mi od vas neko objasni da li su Japanci niža rasa od nas, belaca? Ono, na osnovu civilizacijskog razvitka, uređenosti društva... M? Jesu li razvijeniji od nas? Jesu, i ti to vrlo dobro znaš. I govori li ti to nešto?

 

Inače, ja se ložim na crnkinje tako da bih vrlo rado i sam doveo jednu. :wub:

 

shutupdriveriri.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, vidiš, voleo bih da mi od vas neko objasni da li su Japanci niža rasa od nas, belaca? Ono, na osnovu civilizacijskog razvitka, uređenosti društva... M? Jesu li razvijeniji od nas? Jesu, i ti to vrlo dobro znaš. I govori li ti to nešto?

 

Inače, ja se ložim na crnkinje tako da bih vrlo rado i sam doveo jednu. :wub:

 

shutupdriveriri.jpg

Naravno da jesu...Nisu vojna sila,nemaju,trunu na svom ostrvu razvijaju tehnologiju,a sve prcoljak do prcoljka...Stavi japanca pored nekog srbina i neka se boredo smrti...Stavi crncugu pored pravog nordijca,i kineza pored rusa...Da ti dokazu sta je visa rasa...Niko se ne moze meriti sa belcima....Vidi a sto se tice japanskog civilizaciskog razvitka,bo;lje cuti oni su na samom dnu...P.S Nisi mi rekao sta bi se desilo kad bi jednog dana imao cerku i ona dovede crnca...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Ma važi, mi smo razvijeniji od Japanaca civilizacijski. :lol: A što se tiče toga koliko smo mi belci fizički razvijeniji od crnaca - pa da, vidi se to u sportu, na svakom atletskom takmičenju, u košarci... jebemo im kevu po svim merilima. Što lažeš samog sebe, jbt?

 

A, inteligentni Arijevče, ako kažem da bih i sam oženio crnkinju, to bi trebalo da ti govori da ne bih imao ništa protiv ni da moje dete to uradi. :da:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: Ma važi, mi smo razvijeniji od Japanaca civilizacijski. :lol: A što se tiče toga koliko smo mi belci fizički razvijeniji od crnaca - pa da, vidi se to u sportu, na svakom atletskom takmičenju, u košarci... jebemo im kevu po svim merilima. Što lažeš samog sebe, jbt?

 

A, inteligentni Arijevče, ako kažem da bih i sam oženio crnkinju, to bi trebalo da ti govori da ne bih imao ništa protiv ni da moje dete to uradi. :da:

to znam da seredas,svako normalan bi isterao to smece iz kuce...u svakom sportu,trcanje da...Kosarka,relativno,dizanje tegova,belac,dzudo,belac,kajak,belac,boks,relativno,rvanje,belac,bacanje diska,belac,veslanje,belac,fudbal...JOS MNOGO MNOGO...A i videlo se na bojnom polju o inteligentni demo-liberalni covece....

 

CoF su kosmička sila prema celoj nsbm sceni. :da:

hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa idi kuci,lezi u krevet i pokrij se po glavi,ceo dan nemoj izlaziti napolje...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isterao tebe iz kuće i sve tebi slične, retarde degenerični. :da:

 

Inače, koliko godina imaš, just for the record?

 

I dajte nam već jednom moderatora ovde da ne moramo da trpimo hrišćane, naciste i ostalu gamad celog života.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isterao tebe iz kuće i sve tebi slične, retarde degenerični. :da:

 

Inače, koliko godina imaš, just for the record?

 

I dajte nam već jednom moderatora ovde da ne moramo da trpimo hrišćane, naciste i ostalu gamad celog života.

Alo magare,vidi,ovakvim recima vidi se da pokusavas da glumis nekog modernog tolerantnog lika,spremnog za eu,sve po ps-u...e od takvih mi se kenja,zaboravio si ko si i sta si...Pokrij se usima...

 

Kapiram da je ovo neki 16-ogodišnjak sa naočarima, 1.70 cm i 60 kg.

hoces da me upoznas?m?Pa mi to reci u oci?moze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ja ne glumim, ja jesam moderan i tolerantan. :mhihi:

 

I, koliko godina imaš? Ali iskreno.

23,moderan i tolerantan,pogresno je biti takav...Moderan najmanje,covece prihvatio si pogresnu stranu,stani na SVOJU stranu,jos malo pojam Srbije nece postojati,unistavate ga...

 

23,moderan i tolerantan,pogresno je biti takav...Moderan najmanje,covece prihvatio si pogresnu stranu,stani na SVOJU stranu,jos malo pojam Srbije nece postojati,unistavate ga...

 

Ništa ja ne glumim, ja jesam moderan i tolerantan. :mhihi:

 

I, koliko godina imaš? Ali iskreno.

Cekaj ti podrzavas onu paradu od pre nekako?

Edited by Slava Serbie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj ti podrzavas onu paradu od pre nekako?

 

Podržavam i ja u načelu, nema ništa što se više protivi hrišćanskom moralu od homoseksualnosti. To što likovi prave karikature od sebe i što je cela priča politički obojena, to me manje zanima, kao i sami pederi, ali bih itekako voleo da vidim onu gamad što je izmilela na ulice da uništava u logoru/zatvoru/kovčegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

epenis.jpg

 

 

 

Pojmovi ne nestaju, samo se menjaju, a ovo što je danas Srbija treba promeniti pod hitno.

naravno da treba menjati...Srbija je danas zemlja koju vode izdajnici,u kojoj je zlocin biti patriota,zlocin reci JA SAM SRBIN ,alo momci zapitajte se vi malo...

 

Podržavam i ja u načelu, nema ništa što se više protivi hrišćanskom moralu od homoseksualnosti. To što likovi prave karikature od sebe i što je cela priča politički obojena, to me manje zanima, kao i sami pederi, ali bih itekako voleo da vidim onu gamad što je izmilela na ulice da uništava u logoru/zatvoru/kovčegu.

Ja nisam hriscanin,ja bih voleo da u logoru vidim bas te pedere,koji su izasli da provociraju...Posle parade lopate u ruke i zajedno sa onima koji su pljackali(ali samo onima koji su pljackali)da prave autoput,pa da vidis da li ce ima parada pasti na pamet ponovo,a i ovima da kradu i razbijaju izkoge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi ti tu demagogiju, u Srbiji je zločin razlupati grad, a da vičeš i halačeš kako si Srbin, to ti bar niko ne brani, pogledaj samo koliko likova po gradu nosi majice, dukseve i jakne pune grbova i otadžbine. Doduše, isti su uglavnom praćeni fuš trenerkom i drečavim maksericama, i takvi treba meni da objašnjavaju šta znači biti Srbin? Ma da se nose u tri pizde materine zatucane. Nadam se samo da će skoro neka prilika da se ti silni domoljubi pokažu i dokažu sa puškom u rukama, ionako i nisu ni za šta osim za topovsko meso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi ti tu demagogiju, u Srbiji je zločin razlupati grad, a da vičeš i halačeš kako si Srbin, to ti bar niko ne brani, pogledaj samo koliko likova po gradu nosi majice, dukseve i jakne pune grbova i otadžbine. Doduše, isti su uglavnom praćeni fuš trenerkom i drečavim maksericama, i takvi treba meni da objašnjavaju šta znači biti Srbin? Ma da se nose u tri pizde materine zatucane. Nadam se samo da će skoro neka prilika da se ti silni domoljubi pokažu i dokažu sa puškom u rukama, ionako i nisu ni za šta osim za topovsko meso.

Dobro ,takvi ,kao sto si naveo jesu smesni,presmesni,ali pogledaj malo na drugu stranu...Nadam se i ja da ce doci prilika da se pokaze patriotizam,znam da ce gomila pobeci u misije rupe,tada treba raspravljati ko je pravi patriota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...