Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

Ja baš vrteo "Engram" pre neki dan, vremenom mi je super legao. Albumčina. :da:

Kvalitetna sirovina. Ovih dana slusam takvu muziku. Sad cu za vikend da rokam Blasphemy, Proclamation, Morbosidad i Blasphemophagher. A nesto sad krenuh da slusam novi Black Witchery, na prvu loptu mi je bio dobar al me sad smara. Isto kao i ostatak njihove diskografije, tu jedino mogu da slusam onaj nj. split sa Conqueror koji je stvarno odlican. Full-length albumi su precijenjeni :da: Ovaj Proclamation sto sam spomenuo, kanta jedna obicna al ima atmosferu i smek spanske inkvizicije. Obozavam ih.

 

edit: Inferno Of Sacred Destruction mi dodje mozda i najbolji BW album. Najkompletniji, ovim prethodnicima sve nesto fali. Al opet nije to to sto mene cini veselim u potpunosti.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to jedan od najmilijih BLASPHEMY klonova.

 

Proclamation.jpg

 

Sto se Black Witchery tice, u pocetku su mi bili odlicni, al kako sam vise ulazio u te usisivacke vode, poceo sam da nalazim sve manje razloga da ih slusam. Muzika na prvom albumu je dobra, al vokal mi ne lezi nikako. Drugi album je kanta. Potonji album je najkompletniji, al sve u svemu - krljanje bez atmosfere. Slicna je stvar kod kanadskog REVENGE. Prvi album mi je odlican, drugi je OK, al je zato treci smjece neopjevano a svi se zivi primaju na njega. Ima li sto gore nego rec za neki kirbi bend da proizvodi cistu buku :haha:

 

Nesto sam se u poslednje vrijeme tako razocarao kad sam upalio odredjena izdanja. Skori primjerak je zadnji FATHER BEFOULED - na pocetku mi je legao super, ishvalio sam ga i upisao kao jedan od DM albuma godine. Al onda ga skoro obrnuh, i trt. Vec nakon trece numere sam pozelio da ga ugasim i poslusam malo Incantation il neki drugi Incantation-vorsip bend. Bas nekako prazno izdanje, iako je tehnicki uradjeno kako treba. Odma sam ubacio Encoffination da se teleportujem u nekakvu zagrobnu kriptu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel slusao ovo neko?promaklo mi je skroz..skroz su mi malo poznati dobri Dissection rip ofovi..

 

fantasticna stvar!

 

http://www.youtube.com/watch?v=1ohO-i73bzc

 

kakvi su im ostali albumi?

Nisu rip off.Prva dva albuma su izdali istih godina kad je i Dissection izdao svoja prva dva,a postoje i nesto malo duze nego oni.A i bolji su. :bigblue:

Valjaju sva tri albuma ali je Ancient God Of Evil ubedljivo najbolji,cist klasik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu rip off.Prva dva albuma su izdali istih godina kad je i Dissection izdao svoja prva dva,a postoje i nesto malo duze nego oni.A i bolji su. icon_biggrin.gif

Valjaju sva tri albuma ali je Ancient God Of Evil ubedljivo najbolji,cist klasik.

 

Blasfemija. Off with your head icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas nakon duze vremena upalih ovaj americki bend, pa se podsjetih koliko ima albuma koji nisu dobili odgovarajuci tretman. Mada je to 'zasluga' trendova i hiperprodukcije - cesto se osrednji bendovi guraju od strane izdavaca, trendi fanova itd. Al dobro, da ne dramim :haha:

 

Mozda je bio prije, al se ne sjecam>>>

 

AVICHI - The Divine Tragedy (2007)

145914.jpg

http://www.megaupload.com/?d=Z5E786R6

 

Black metal koji se bavi metafizikom i okultizmom, klasika. Muzika je najvise pod uticajme francuske black metal skole (Glorior Belli mi pada na pamet), kao i od Nachtmystium (glavni baja Avichi-ja je session/live muzicar ovog cuvenog americkog benda).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rogozub presao na black metal. Cuvajte se.

 

Rogozub je i počeo sa black metalom...

 

samo imortal i dark fjuneral, i to poneshto od njih. to je to shto mi ostalo od pre 5,6 godina kad sam prvi put chuo, ostatak samo oslushnem ponekad :rolleyes: a na ovaj panoptikon sam naishao kao i na lake of blood i ildjarna, zato shto su malo chudni, retko ko je vXe u blek metalu

 

A onda je u medjuvremenu bio u fazi da je 'grijeh slusati muziku'.

pa logichno, kad sam bio hrishcjanin.

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...