Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

ma zajebo si se, nema šanse... naučio sam tu sliku kao svoj dlan, čak sam i svima dao imena... 17 ih ima - petar, marko, dejan, bojan, ivan, nikola, dragan, jovan, mladen, milan, aleksandar, nenad, andrej, darko, slobodan, žarko i tomislav.

 

Показаћу ти кад стигнем кући...

Не могу сада да бојим...

 

 

Упс...

Има 17, извињавам се...

 

Два пута сам рачунао Ненада... :) :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ѕнате ону фору кад и није нека?

Као, решите да мануфактурирате виц... и као пробате на лицином месту... и шта рећи, као: "Зашто Хрват тетовира зарез на киту? Да би му била запета."

Хе. Хе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili kad ide Zemunac ulicom .sretne nekoga sto nesto jede i kaze :

 

"Sta jedes to?"

"Evo nista,a ti?

"Zajebavas li ti mene?

"Ne ja,zasto pitas?"

"A sto znaa jaa..."

 

Poslije toga se obojica bas nasmiju.

 

literal_birds_comic.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je dobar vic. Da vidim tebe da izmanufakturises neki. Imas minut.

 

sjede bojler i ves masina na drvo kad prolece frizider pored njih pa ce ti bojler ves masini:vidj' prolece leteci frizider,a ves masina na to:cu leteci frizider,'aj" vidji ima li me na drvo.

 

 

trce dva mrava krug oko wc solje,i za vrijeme koje prvi mrav otrci jedan krug oko wc solje,drugi mrav otrci dva kruga oko wc solje.sad mrav koji je otrcao jedan krug oko wc solje pita mrava koji je otrcao dva kruga oko wc solje:jel' co'ece,kako si uspio da za vrijeme za koje sam ja otrcao jedan krug oko wc solje ti da otrcis dva kruga oko wc solje?a mrav koji je otrcao dva kruga oko wc solje kaze mravu koji je otrcao jedan krug oko wc solje:e.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...