Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

On znaci koristi efekte pedala i svira tehnikom hammeron...seljacina...
:udri::udri::udri::udri::udri: :udri: :udri:

koji je bolid ovo napisao, znachi ne mogu da verujem. kakvi sve idioti danas mogu da lupetaju na netu i josh da misle da su pametni, strashno. :udri::udri::udri::puke:

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:udri::udri::udri::udri::udri: :udri: :udri:

koji je bolid ovo napisao, znachi ne mogu da verujem. kakvi sve idioti danas mogu da lupetaju na netu i josh da misle da su pametni, strashno. :udri::udri::udri::puke:

:no:

 

Jbg, u to se pretvorio jedan od nasih najboljih it foruma, posto ga je obasula gomila n00bova, koji misle da su svu pamet sveta popili.

 

Da ne bude off:

 

Šta je domino-efekat?

 

Direktor kompanije poziva sekretaricu i kaže joj: "Hajde, spremi se, idemo na nedelju dana na službeni put u inostranstvo..."

 

Sekretarica po povratku kuci obaveštava muža: "Dragi, moram sa šefom na službeni put na nedelju dana, moraceš sam da se brineš o sebi..."

 

Muž obaveštava svoju švalerku: "Moja žena putuje na nedelju dana, provešcemo to vreme zajedno..."

 

Švalerka obaveštava svog djaka kome daje casove iz matematike: "Bicu veoma zauzeta, imam puno posla i pauziracemo nedelju dana..:"

 

Ðak sav srecan obaveštava svoga dedu: "Dedice moj, bicu slobodan nedelju dana i nemam casove, jer mi je nastavnica zauzeta, hajde da idemo na pecanje..."

 

Deda (direktor kompanije) ponovo zove svoju sekretaricu: "Plan je promenjen, moj unuk me moli da provedemo vreme zajedno. Putovacemo drugi put..."

 

Sekretarica zove svoga muža: "Dragi, moj šef je zauzet, službeni put je odložen..."

 

Muž zove švalerku: "Necemo moci ove nedelje, žena je odložila put..."

 

Švalerka zove djaka: "Nastave ce ipak biti kao i obicno..!"

 

Ðak zove dedu: "Dedice, nastavnica je rekla da ce nastave biti kao i obicno, ne mogu da ti pravim društvo..."

 

Deda zove svoju sekretaricu: "Ne sekiraj se, ipak putujemo ove nedelje. Spremaj stvari..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjam papagaja zelene boje za svinju od 150 kilograma. Napomena: ''Boja svinje nije bitna''

 

Besplatno bijem kerove po ulicama. Šifra: tabakera.

 

Prodajem na periferiji kuću na klizištu, nije mnogo prešla,za pola godine biće u centru.

 

Prodajem jeftina kola .... dok se Jefta ne vrati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Ameri jbg... xD

 

Spava coban go na livadi, kad mu odjednom prilazi ovca i pocne da mu pusi... Pocne on da se dere na nju:

- Alo, ovcetino jedna...!

 

Ovco jedna!

 

Ovcice...

 

Jagnje moje milo...

Edited by Srlandand
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodje Deda Mraz u dom za retardiranu decu i kaze: Ko otpeva najbolju pesmicu, dobice najbolji poklon. Izadje neki klinac i pocne: Mmmm mhmh mhh... A Deda Mraz ce ti na to: Ako se mislite zajebavati, bolje da ne izlazite!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mujo i Haso otvorili u Nemackoj lekarsku ordinaciju i ubise se od para. Videli to domaci leakri, pa se skupili i odlucili da posalju jednog od njih da istrazi to. Dodje on u ordinaciju i pita ga Mujo:

- Sta je tvoj problem bolan?

- Ne osecam miris.

- Haso, lek broj pet!

Dotrcava Haso s kofom punom govana i turi ovom pod nos.

- U, ala smrdi!

- Pisi izlecen.

 

Vratio se ovaj doktor kod ostalih i pitaju oni sta je bilo, i kad im on rece sta su uradili, ovi ga naterase da opet ode da izvidi i pokusa vise da sazna, samo da se bolje prerusi...

Dolazi on opet, i pita ga Mujo sta mu je, a on ce:

- Imam amneziju.

- Haso, lek broj pet!

- NEEEEEEEEEEEEEE!

- Pisi izlecen.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...