Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

aha, znaci zbog toga...

 

 

 

 

NEKOLIKO RAZLOGA DA SE NE PETLJATE SA DECOM

 

 

(1)

 

Mala devojčica je pričala sa svojom učiteljicom o kitovima.

 

Učiteljica je tvrdila da je fizički nemoguće da kit proguta čoveka zato što je, bez obzira što je kit tako veliki, njegovo ždrelo veoma malo.

 

Devojčica je tvdila daje DŽona progutao kit.

 

Iritirana, učiteljica je ponovila da kit ne može da proguta čoveka, jer je to fizički nemoguće.

 

Devojčica je rekla:

 

- E, kad odem u raj, pitaću DŽona!

 

Učiteljica je upita:

 

- A, šta ako je DŽon otišao u pakao?

 

Devojčica odgovori:

 

- Onda ga Vi pitajte.

 

 

 

(2)

 

Na času likovnog učiteljica je zadala deci da nacrtaju nešto po slobodnom izboru. Povremeno je prošetala da vidi svaki dečji rad.

 

Kad je došla do jedne devojčice koja je posebno vredno radila, upita je šta to crta.

 

Devojčica odgovori;

 

“Crtam Boga.”

 

Učiteljica zastade i reče:

 

“Ali, niko ne zna kako Bog izgleda.”

 

Ne dižući glavu sa svog crteža devojčica odgovori:

 

“Znaće za neki minut.”

 

 

 

(3)

 

Deca su u kafeteriji Katoličke osnovne škole čekala u redu za ručak. Na početku linije je bio veliki poslužavnik sa jabukama.

 

Časna sestra je napisala na cedulji:

 

“Uzmi samo jednu. Bog pazi.”

 

Na drugom kraju linije, nalazio se veliki poslužavnik sa čokoladnim kolačima. Tu je bila i cedulja napisana dečjim rukopisom:

 

“Uzmi koliko hoćeš. Bog pazi na jabuke”

 

 

 

(4)

 

Jednog dana, mala devojčica je sedela i gledala svoju majku kako pere sudove u sudoperi. Primetila je da majka ima nekoliko sedih vlasi u inače tamnoj kosi. Pogledala je majku i radoznalo upitala:

 

- Zašto su ti neke dlake bele?

 

Majka joj je odgovorila:

 

- Pa, svaki put kad ti uradiš nešto loše i ja zbog toga budem tužna i plačem, jedna moja dlaka pobeli.

 

Devojčica je neko vreme razmišljala o onome što joj je majka rekla, a zatim upita:

 

- Mama, a kako to da je sva bakina kosa seda?

 

 

 

(5)

 

Deca su fotografisana u školi i učiteljica ih ubedjuje da bi trebalo svak da kupi po jednu grupnu fotografiju.

 

“Zamislite samo kako će biti lepo kad odrastete i pogledate fotografiju i kažete:, ‘Ovo je DŽenifer, ona je advokat, ili ‘ovo je Majkl, on je lekar.’ A, tanak glasić iz pozadine je dobacio “A, ovo je učiteljica, ona je mrtva.”

 

 

 

(6)

 

Učiteljica je pričala o cirkulaciji krvi u organizmu. Pokušavajuci da pojasni stvari, rekla je:

 

“Vidite deco, kad ja dubim na glavi, moja krv, kao što znate jurne u glavu i ja postanem crvena u licu.”

 

“Da,” potvrdio je razred.

 

“A, zašto, onda kada ja stojim normalno, krv ne jurne u moja stopala?”

 

Jedan đak je odgovorio, “Zato što Vaša stopala nisu prazna.”

 

:haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaking of Švarci...

 

 

butteries.jpg

 

 

offtopic: je l' zna neko zasto neke slike nece da se ucitaju? probao sam da ih razdvojim u dva odvojena posta ali kad sam postovao program ih je sve spojio u jedan pa se zadnjih nekoliko uopste ne vide? :confused:

 

Maksimum 10 slika po poruci. Videćeš da je softver tačno toliko procesirao i odsekao sve ostalo kao linkove.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

verujes da postoji neko koga bi interesovala tvoja "privatnost"?

ne poznajes ti mog caleta... em sto mi non-stop upada u sobu, em sto sve mora da vidi sta radim na kompu, MC hammer.

 

ok, 'privatnost' je mozda prejaka rec... ja bi pre to nazvao 'personalni psiho-fizicki suverenitet i integritet'. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Из једног вецеа на Правном:

 

1) "Ја сам господар квантне механике"

 

^

 

"Tи си курац".

 

 

2) "Сида - шири даље".

 

3) "Чувајмо радничку класу".

 

Мораћу да обиђем све кабине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...