Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Me: ”I will create a login box on your website. Once someone registers and logs in, the website will recognize who the user is and provide relevant content.”

 

Client: ”That sounds great. However, instead of a login box I’d like to use biometrics to identify the user.”

 

Me: ”Not sure what you mean.”

 

Client: ”When someone visits the website, I want them to be able to put their hand on the monitor. The monitor will then scan their hand to confirm who they are. I think that would be a lot more engaging. How much extra would that functionality cost?”

 

Me: ”Several hundred million dollars.”

 

Client: Why are you being a wiseass? Can you do it or not?

 

Me: ”No. Sorry. That’s a little too advanced.”

 

Client: ”Fine. I’ll try another web designer.”

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неке генијалне приче са другог форума:

 

Kad budem nasao vremena napisacu opsirnije,uglavnom gostovanje u Ivanjici,napio se ko majmuncina,navato neku devojku i treba da je vodim na sex,dok smo isli ka parku pridje mi drugar koji je komirao sa mnom na sanku i nagovori je da imam sidu,pogledala me onako ispolivanog pivom i jegerom,sa kacketom na glavi i kaljavim patikama i poblegla glavom bez obzira,posle od tuge skinuo majcu na najvecoj kisi i seo ispred kafane na ivicnjak da dodjem sebi.

Drugari hvala vam.

 

Au ovo mora da napisem jbm ti. Pocesmo da locemo juche od 5 pola 6 popodne, rokalo se pilo se sve (vino crno i belo i roze i stomaklija i pivo), havarija odvaljeni ko bizoni obeznanjeni skroz u 7 jutros krenemo da kupimo jos alkohola, ode ortak u prodavnicu ja ga cekam ispred cvecare i tu nekako odlepim nemam pojma sta mi u glavi ali legnem u cvece i opusteno reko da zaspem tu, ulubi sve ono cvece do kraja znaci nema mu spasa, i dok lezim ja tu izleti neki matorac iz prodavnice a ja samo sto nisam zaspo nikad sladje, nabode me lik pesnajom kako lezim tu, ustanem ja da krenem na njega al k...c jedva se krecem, iznerviran nmg nista da uradim legnem mu opet u cvece :mrgreen: , stvori se tu 5-6 ljudi nekih krenu cimanje nekakvo, pocupa mu ja tu jos koji cvet i nemam pojma kako se sve zavrsilo, uglavnom probudi se jutros njuska me malo boli i to je to haha. Jos mnogo stvari se izdesava juche no se ne secam nista j***** mu... :mrgreen:

 

 

Evo, proslo je nekoliko nedelja od tada, sabrao sam se malo, dosao sebi, pa da podelim sa vama... dogovor je bio da se nadjem sa ortakom u poslepodnevnim casovima tog sivog dana. Kao svratice i jedna riba, sa kojom sam se dogovorio da se nadjem, ali ona je samo ono pride i nece se zadrzavati. Elem, ja kad se nalazim sa nekim da pijemo, ja uvek poranim minimum sat vremena i uvek sam prvi na zakazanom mestu. I tako, parkiram auto u obliznjem naselju, zabodem se u kafanu, narucim kriglu i krenem lagano. Dok je ortak dosad ja vec sabio tri krigle...i tako razvezli mi neku pricu o tribini, ko je vodi, sta je pre bilo, kako je danas stanje...Sto vise pica, to smo se vise blizili filozofiji...k*njali smo, moze se reci. Riba svratila, popila dva piva (respekt), izljubili se, dovidjenja. Mi nastavili...bila je to jedna od onih noci, gde je 100% pun mesec, gde kad-tad shvatis da se nece zavrsiti dobro. Da ne duzim...razisli se ispred kafane, i reko´ sad cu ja do auta al´ k*rcina...obisao sam blok jedno tri puta, nema auta. Aj dobro, mozda je i pametnije da ne vozim ovakav i kao skontam docu sutra po auto, odoh laganica pehe...I nakon vrtenja u krug kroz neke ulicice, nekako izbijem na glavni put, sav srecan, kao nisam zalutao i krenem ja kao u pravcu u koji sam mislio da treba da idem...Medjutim, sve nesto nepoznato, neka panika me uhvatila je*ote...naidjem na neku cevabdzinicu, pridjem onakav nikakav, pitam jel imaju telefon da mi zovnu taksi (nisam uspeo sa mobilnog da ukucam broj, ko zna sta sam ja pokusavao) - kaze zena "nemamo telefon". Sta cu, uzmem neke likove tu da cimam sto su jeli, reko´ "evo vam moj mobilni, samo mi taksi zovnite, leba vam". I lik mi zovne taksi, ja izvadio 10 EUR da ga castim, a on nece pare...krenule neke paranormalne scene...taksista me ceka, a ja vijam ovog oko cevabdzinice da mu dam pare. Na kraju utrpaju oni mene u taksi, odem ja ciku, i sutradan kao idem po auto. Taksi varijanta opet do grada...izasao ja, opet kao budala sat vremena, sve ulice obisao - nista...Opet taksi zovnem, reko´ "vozi me tamo gde se odvoze odslepana kola". Odveze me, vidim u startu da nisu tu...nista, zovi muriju, oni s*rendaju nesto, sta cu gde cu u p*cku materinu...istripovao sam se uzasno...jos onakav mamuran nikakav nekim cudom konacno nadjem auto...ali napred tablica otpala, nabijen auto na bankinu, neki delovi vise, uzas. Kako i gde se to deilo, ja do danas veze nemam...prekid filma klasicni. Em horor trip, em me kostalo debelo.

 

Jedan stariji dogadjaj od pre 8-9 godina...nasikali se drug i ja u gradu...pilo se pivo, bambus, pelinkovac...i sad kao ajde spavacemo kod njega u stanu...blize nego da se cimamo do mene. Aj kao o.k., udjemo u stan onako unakazeni, a keva MILF zesca lezi u spavacici u svom krevetu i gleda TV. Mi kao "mi dosli" I ona sad kao "pa gde ce te spavati? kako ce te?", ja k´o iz topa "ja cu ovde" i ubacim se kod nje u krevet. Zena u soku, kobajagi... (mada raspustenica, koja se peglala i za kintu kako se pricalo)...a drugar pop*zdeo..."ustaj odatle, degenu jedan pijani, mars u onu sobu"

 

Evo jos jedan koji mi spontano pada na pamet, pa necu vise, dosta za danas...Pre cetiri godine polagao ja neki ispit u vezi posla...poslala me firma, kurs traje nekih 5-6 meseci i na kraju imas pismeni ispit, koji traje citav dan. Vidim ja, ima tu boga mi posteno da se uci, posaljem zenu i dete kod zeninih na tri nedelje...i stvarno sam uceio po citav dan (a znas kako je kad sa 30 godina u d*petu nemas vise naviku da sednes i ucis, muke su to). I tako, citav dan bubas, uvece popijes koje ladno i tako tri nedelje...postanes nenormalan skroz. Dosao ispit, ja pokidao...pre podne zavrsim prvi sa prednoscu od sat vremena nad drugim...onda kao pauza, klopa...i tu se desi EPIC FAIL sto kazu...pojedem supu samo...posle podne drugi deo ispita, ja opet otkinem, zavrsim opet dva sata pre roka, predam ja to i pravac kafana (dogovorili se kao svi cemo se tu naci posle). Uzmem ja pivo da pijem, onako na prazan stomak (kreten, bio sam u nekom tripu od tog ucenja da sam zaboravio da nisam jeo)...dok su ostali pristizali, ja vec ono osamucen. Poceli neki pacijenti o ispitu, reko´ "da vas ne cujem, menjajte temu, aj pice narucujte"...i tako pivo po pivo...dodje meni "sjajna" ideja da narucim neku rakiju...konobar donosio u casicama, i to se eksiralo odma´...znaci samo donese punu, mi nalijemo, on opet mora da ide da puni i donosi...nakon par rundi mene to smori i kazem mu da donese odmah celu flasu. Ostali se unormalili, batalili ili usporili, a ja nisam vise pio iz casice, nego natezao iz flase. Tu prekid filma sledi...ustao sam nesto da objasnim kao ovom jednom, i pri pokusaju da opet sednem, prospem se onako po podu, posteno...Vide oni, nije ovom dobro, i kao dvojica me "spakuju", zovnu taksi, izvedu me ispred kafane. Prislone oni mene uza zid kao da cekam taksi, medjutim nakon par sekundi ja se odgegam, padnem na haubu nekog tu auta, roknem opet dole...dosao taksista, samo me pogledao i kaze "ja ovog ne vozim". Nista...ovi zovnu drugog taksistu...ovaj me nekako primi u taksi...tek sto smo krenuli reko´ "Majstore, stoj!". Stane on, ja otvorim vrata da povracam...medjutim nagnem se previse i padnem na glavu iz mercedesa. Ali peglanje obavim, ovaj me opet vrati u auto i odveze do pred zgradu. Decembar mesec, zima u p*cku materinu. Ja kao platim, izadjem i opet roknem...vidi ovaj ako me ostavi tu takvog, moze svasta da bude. Nece covek na dusi da me nosi, podize me uz reci "Joooj, druze, sta si to uradio?" Odvuce on mene do ulaza, i nekim cudom ja nadjem vrata stana, uspem cak i da ubodem kljuc i otkljucam...sledeca scena...budim se, jutro...garnitura krvava, ruka krvava, dobro aj ziv sam, odem do kupatila, pogledam u ogledalo, ono ogromna cvoruga od onog pada, ogrebotine i krv na celu. Sledece dve nedelje nosio kapu u kancelariji, svi me gledali cudno...ali i to smo preziveli.

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...