Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Sa Cikloberza.com, tema je "Vasi najveci blamovi na bajsu/padovi"

 

Ja sam mnogo puta padao sa bicikle. Evo opisaću jedan koji nije bio najgori, ali se nisam dobro proveo.

rano jutro s'posla treba da svratim na pijac i kupim neku mušemu. Pošto sam se već bio uletvo tako rano, padnem prvo na sred neke prometne raskrsnice. Neki ljudi kažu gde si kreno čoveče vidiš da ne možeš na nogama. Ja tvrdoglav nekako odem na pijac i kiupim tu famoznu mušemu. Da napomenem da sam vozio ovu moju Biriu koja je na avataru. Isto je bila neka korpa koju sam promenio bar deset puta, naravno uvek je stradala zbog padova. vraćam se sa pijace i krenem ja tako popreko nekakvom pešačkom stazom koja ima one4 stubiće nebi li automobilima bilo zabranjeno da idu tuda. Ja se zaletim i procenim da mogu proći između njih, naravno zakačim ga i padnem. Nisam se mnogo razbio, i krenem dalje, malo kasnije sednem na neku klupu da dođem sebi i počnem da razmišljam kako to da nisam uspeo da prođem. Moram da pokušam ponovo!? Krenem dalje i naiđem opet na iste takve, zaletim se i tako se prospem da udarim glavom o beton. Sav zakrvavlen neki prolaznici okrenu hitnu pomoć koja je u roku od 5 minuta stigla na mesto. Biciklu mi uzme neki koji je imao kuću u blizini i sačuva je dok nisam došao posle par dana da je potražim. Eto, posledice su dugo bile vidljive.

 

:haha:

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...