Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Sexality je verovatno legenda, mada ima na youtube nekih, verovatno montiranih, klipova tog tipa. Animality je bre bio najveće ludilo. Kad igraš na hard, pa uradiš Mercy i komp te pobedi xD Imam negde ROM za MK3 sa Sege, kvlt, igram ponekad, ali sada sve šifre imaš na netu, nije to to. Glavne su fore bile 'jbt šta si to uradio, šta si pritisnuo?' i onda ponavljanje dok se ne ponovi :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Animality je bre bio najveće ludilo.

 

Apsolutno. :rockdevil: Animality i friendship. :haha:

 

Jbg, detinjstvo sam proveo u igraonici pa sam znao 1000 tih sranja ali kod nas se igrao samo MK3, niko skoro nije pičio dvojku. :haha: Mada je meni i dvojka bila do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sexality je verovatno legenda, mada ima na youtube nekih, verovatno montiranih, klipova tog tipa. Animality je bre bio najveće ludilo. Kad igraš na hard, pa uradiš Mercy i komp te pobedi xD Imam negde ROM za MK3 sa Sege, kvlt, igram ponekad, ali sada sve šifre imaš na netu, nije to to. Glavne su fore bile 'jbt šta si to uradio, šta si pritisnuo?' i onda ponavljanje dok se ne ponovi :pivopije:

seksaliti je zesca legenda...znam lika koji zna lika koji je upoznao lika koji zna lika koji je video lika koji zna lika koji je odradio taj potez...

bila fora nesto na soniju kecu,da se neka sifra odradi u opcijama...drzis one erove,i par puta gore-dole,levo-desno...i onda na finisu kliknes jedno dugme i on odradi neku foru...to je bilo na nekom ultmejt moratalu il nekom specijalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već krenuste od MK...

wtf-photos-videos-because-scorpion-makes-everything-better.gif:haha:

Hahahah prejako,inace stvarno je bilo milion tih hackovanih igara,ja sam jednom kupio Lion King 3 kertridz,kad sam ga ubacio kuci to je ustvari bio Jungle Book samo sto je umesto Moglijeve glave bila postavljena lavlja glava sa krunom,sve ostalo je potpuno isto bilo,muzika,bosevi,sve :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...