Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Овај статус је намењен за мување особа врсте водоземац типа рибицаа..

Начи прво шо морате да укапирате је да ви нисте Пантела,начи плочица без,изгледа без..Начи да су вам шамсе за барење рибица умањене за око двајестри посто..Још ако узмете у обзир да нисте расне полиглоте кошо сам ја,шансе су вам,оно,типа минималне..Капирате?Али без осећања врсте очајавање,морате да сватите да имате још шансе..Начи поента за мување рибица је у овоме..

Најважнии је први контакт,нате оно..Избациш кез типа шмекерски,ако носиш Паћоти,избациш Паћоти у план врсте први и подигнеш обрву у фазну осећања врсте збуњености,фазон неверовање..Друга ствар врсте битна је шта рећи?Коју послуку порати,послати?Коме?Шали се Пантела наравно..Рашмо да будеш убедљив,сигуран у речи врсте заводничке,муцања без..Жонпиевог говора без..

Трећа ствар је стартна фора...Наш оно..Еееј мала ел лишво воду?Ако каже лимво,ти јој кажеш онда волиш шесетпет посто мене...Капирате..Ае ние битно..

Ако сте вулгарис популис употребите зонфић..Еееј мала мој орган типа полни је мртав,ел ти не смета ако га сахраним у твои анал...То су неке форе..Мрзи Пантелу да пише још,ал мисим да сам помого...

 

Љуби Пантела и жели срећу!

(мало ће Пантела да одсуствуе са странице због обавеза)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...