Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

ljudi, opusteno. nemo`te se maltretirati. neko voli ove crne nafrakane frajere sto izgledaju k`o 12-godisnje djevojcice, neko rugobe poput Pere iz Type o Negative..

Tako je.

 

Neko vole garavu,

neko vole plavu,

a ja volem Sremicu,

debelu pa malu.

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Gojko

Nemam sa cime da se ne slozim, osim toga da pleme lepse zvuci od stada :D :D :D

 

@ enclave

ne bih rekao da je nosenje majci i pokazivanje donjeg vesa isto osim ako ne nosis gace sa logoom nekog benda :D

ali te majce jesu napor da nabijete ljudima koji ne znaju nista o vama sta slusate i gde pripadate, isto kao kada bih ja stalno nosio vrecu za spavanje na sebi da bih istakao da sam planinar ili kada bih odstampao svoj CV na majci... kao sto rekoh, majspejs varijanta... zelja da sto jace vristite sta je to sto vas ispunjava, sto vas cini onim sto jeste... Nije muzika intimna stvar ali svako ko treba da zna znace sta slusam... kao sto ce znati i moje ime pa nema potrebe da ga stampam na majci...

 

@ zene

zao mi je sto imate problema sa momcima, sto vam ne daju da nosite sta hocete :D

ja sam vec spomenuo ranije, velika je razlika izmedju oblacenja majce tu i tamo i metal uniformisanja... i meni je za postovanje upravo nosenja onoga sto ti se svidja bez obzira iz koje je to price... naravno, postoji vreme i mesto za sve. koncert je npr dobra siituacija da se obuce neka met. majcica... ja ih licno nosim kad cepam drva ili radim neki drugi prljav znojav posao - pa necu valjda da ih bacim :D

 

@ zena Crna_dama konkretno

ne diraj mi princezu vise, boli me stomak od toliko smejanja :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da po mom misljenju zavisi od pola. Pazi to sve zavisi sta ti hoces. Ja hocu DAMU a ne neku koja drka na tom araju i south of heaven i angel of death...Ako je tebi ok da iskazujes emocije prema devojci uz cowboys from hell ili freezing moon onda ok brate...postujem to.

Nisam rekao da su kurvetine ali cu reci da dosta toga rade samo da bi privukle paznju jer su ocajne.

 

 

Da nije smesno, bilo bi zalosno.

Sta imas protiv Slayera i Pantere tj. devojaka koje ih slusaju... mi smo zbog toga "ocajnice"?

A sta si ti, my friend :ph34r:

Edited by Thunder11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, онда немој. Не видим да ти неко уврће руку. Али, имаш озбиљно гадна предубеђења онда. Узгред, шта по теби ДАМА треба да слуша? Андреу Бочелија и Ил Диво?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, онда немој. Не видим да ти неко уврће руку. Али, имаш озбиљно гадна предубеђења онда. Узгред, шта по теби ДАМА треба да слуша? Андреу Бочелија и Ил Диво?

 

Pa ako vec kaze da su fensi ribice u pitanju ja bih pre rekao da slusaju Mocarta i Chopena...  :)

Al' mnogo gotivan onaj deo "...bi brate pre izabrao da jednom mesecno pojebem jednu postenu cicu nego da..."

I svaka ti postena cica dala :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, онда немој. Не видим да ти неко уврће руку. Али, имаш озбиљно гадна предубеђења онда. Узгред, шта по теби ДАМА треба да слуша? Андреу Бочелија и Ил Диво?

Recimo, mada niste me razumeli. Neka ona slusa sta hoce, to nije problem, ali smatram jednostavno ne moguce da muzika poput metala(govorim o malo jacem metalu naravno) ne ostavi neke "retardirane" posledice po nju u bilo kom smislu, psihickom, fizickom... Verujem da ima toga ali u malom broju. Do duse mozda su te stvari koje su meni "retardirane" tebi sasvim normalne, ako je tebi lepo i meni je lepo, veruj mi. ;) Podrzavam to.

 

A kada si vec spomenuo Bocelija. Pa...Da li ti mislis da je normalno da na isti koncert odem sa nekom koja ima 3 kile gvozdja na sebi, crnine i izgleda kao ne znam ti ja ko? Za mene to nije primereno, a opet(u mom slucaju) kad god sam dolazio u takvu situaciju, ni jedna se nije normalnije obukla. Ako znas za bolje i drugacije, skidam kapu.

 

 

@johnyzzzz- Ne kontam sta je lose u toj recenici?

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,kao,medju metalkama nema nijedne fufe?I nijedan metalac nije seljacina? :):):):)

Nego su svi "dobri, produhovljeni & pametni".... :lol::D:D:lol:

What a wonderfull world, u tom slucaju.

 

 

Svi su retardirani.....

 

Imam 17 godina. Neznam u cemu je problem. I ne dirajte me uopste.

Ja sam pametnija od vas:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sramota, i ne treba da bude, al ne treba ni ici u krajnost i pojavljivati se kao antihrist, to je vec pravljenje budale od sebe i nema nikakve veze sa muzikom.Ni sa zivotom. :)

 

Pa ko kaže da ima veze s muzikom. To što sam ja antihrist, nema veze s muzikom koju slušam, verovala ti ili ne. Rekoh već, ako muslimanke mogu da nose feredže, a hrišćani krstove, imaju i oni koji streme nekim drugim vrednostima pravo da to i pokažu. Kulturne preferencije jednostavno nisu stvar intime, to vidimo na svakom koraku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterujes enclave i jako generalizujes.

Opet ponavljam da sam sreo i upoznao mnogo zgodnih i lepih devojaka koje slusaju metal a veoma brinu o izgledu, pametne su (za razliku od vecine ispraznih sponzorusa), kulturne i nemaju nikakve tikove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterujes enclave i jako generalizujes.

Opet ponavljam da sam sreo i upoznao mnogo zgodnih i lepih devojaka koje slusaju metal a veoma brinu o izgledu, pametne su (za razliku od vecine ispraznih sponzorusa), kulturne i nemaju nikakve tikove.

To je verovatno zbog mog iskustva koje bilo takooo divnooo. :) Ne daj Boze da nema lepih i pametnih metalki. ;) Naravno brinu i one o svom izgleda a to je uglavnom crnina i ostale gluposti od kojih se jezim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo, mada niste me razumeli. Neka ona slusa sta hoce, to nije problem, ali smatram jednostavno ne moguce da muzika poput metala(govorim o malo jacem metalu naravno) ne ostavi neke "retardirane" posledice po nju u bilo kom smislu, psihickom, fizickom... Verujem da ima toga ali u malom broju. Do duse mozda su te stvari koje su meni "retardirane" tebi sasvim normalne, ako je tebi lepo i meni je lepo, veruj mi. ;) Podrzavam to.

 

A kada si vec spomenuo Bocelija. Pa...Da li ti mislis da je normalno da na isti koncert odem sa nekom koja ima 3 kile gvozdja na sebi, crnine i izgleda kao ne znam ti ja ko? Za mene to nije primereno, a opet(u mom slucaju) kad god sam dolazio u takvu situaciju, ni jedna se nije normalnije obukla. Ako znas za bolje i drugacije, skidam kapu.

 

 

@johnyzzzz- Ne kontam sta je lose u toj recenici?

A,bre,brateeeeeea!!!!!!!Pa koliko god da je zena retardirana,znala bi shta da obuche za cert Bochelija,a shta za Slayer.Ne moze na Slayer da ide u vechernjoj haljini,jebote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si muzicar najbolje je da se na tebe pale "fufe" jer ces od njih imati koristi.Realno.

 

 

 

Metal nije za fufe. :):):)

A ona je ona jer ne voli seljake nego produhovljene metalce. :):):)

 

 

jel sam ja rekla produhovljena?;/ bas lepo zvuci. Ma ima nas svakakvih i govna bre i pametnjakovica i fufa i ovo ono, i mene vise mrzi da razmisljam.

Kome treba da razmislja kao debil ceo zivot. O fufama mi se ne razmislja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,bre,brateeeeeea!!!!!!!Pa koliko god da je zena retardirana,znala bi shta da obuche za cert Bochelija,a shta za Slayer.Ne moze na Slayer da ide u vechernjoj haljini,jebote!

OH VERUJ MI NE ZNA, BIO, VIDEO, SPUSTIO GLAVU I....POJEO ME BLAM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBT kakvi muskarci. Milina je doci ovde i gledati. Oh gospode, ko ih stvori tako lepe :(

 

@ Feniks: Znam, znam, ja ovo za pre. :mhihi:

A od mladjih, ja bih ovog. :wub:

 

puiwppl.jpg

 

 

 

 

Nije on bas mlad:D Ima oko 30.

Iz terasbetoni je:D

OMg, mnogo se palim na njega, bas je sweet. Sto li nismo otishli na pressconference u maju, kad je bio kod nas i svi ga zajedno zagrlimo:(

Oh kakve gluposti pricam:(

 

http://www.eurovision.tv/save-files/img/up...25-s450-fit.jpg eto sa konferencije.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBT kakvi muskarci. Milina je doci ovde i gledati. Oh gospode, ko ih stvori tako lepe :(

 

Nije on bas mlad:D Ima oko 30.

Iz terasbetoni je:D

OMg, mnogo se palim na njega, bas je sweet. Sto li nismo otishli na pressconference u maju, kad je bio kod nas i svi ga zajedno zagrlimo:(

Oh kakve gluposti pricam:(

 

http://www.eurovision.tv/save-files/img/up...25-s450-fit.jpg eto sa konferencije.:D

 

 

`77. godiste.:da: Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivan je. :wub:

A na Eurosong-u muvao onu bezveznu Grkinju. :icon_ne:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...