Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Sad ce da dodje Tesa i da kaze kako je nevin i da on ne bi taknuo ni metalku ni fenserku jer ceka onu pravu. :)

 

ma kad mu naacimo neku i kad oseti blagodeti zenskog tela...ima da se nasadi na nju, kao Ludi Milojko iz Zikine dinastije, ima da skidaju Tesu sa devojke, da jadnica ne bi preminula od danonocne akcije :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad ne znas sa zenama, jos nisi shvatio da njima imponuje neko ko ih malo zeza a ne ko trci na svaki njihov mig, eh Prince, moras jos mnogo da ucis o toj problematici :)

 

Tu se slažem. Razbijač je napisao lep tekst o tome. Devojke vole kad si skot prema njima, a ako si dobar trče ti u zagrljaj tek kad ih neko od skotova sjebe. I onda ti se isplaču na ramenu i ponovo odjebu čim nađu novog skota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu se slažem. Razbijač je napisao lep tekst o tome. Devojke vole kad si skot prema njima, a ako si dobar trče ti u zagrljaj tek kad ih neko od skotova sjebe. I onda ti se isplaču na ramenu i ponovo odjebu čim nađu novog skota.

 

Opet offtopikujete, no moram da "riplajujem" Princu na ovo - nisi u pravu, nisu sve devojke takve.

A ti, Feniks, stvarno ne znam po čemu si ti toliko pozvan da držiš predavanja o osvajanju devojaka.

Treće, ostavite se više i tog Teše. Ako mu je milo da čeka pravu, neka čeka.

 

Kačite slike ženki i mužjaka a ne svoje glupe prozivke.

 

Amin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet offtopikujete, no moram da "riplajujem" Princu na ovo - nisi u pravu, nisu sve devojke takve.

A ti, Feniks, stvarno ne znam po čemu si ti toliko pozvan da držiš predavanja o osvajanju devojaka.

Treće, ostavite se više i tog Teše. Ako mu je milo da čeka pravu, neka čeka.

 

Kačite slike ženki i mužjaka a ne svoje glupe prozivke.

 

Malo se zajebavam, ako ti smeta, zaobidji, ja se ovde zezam, samo se budale pale na zajebanciju :da:

Sisus je u pravu, ne postoje generalizacije...i koga je briga ko sta slusa i kako se oblaci...ali oni koji misle da su nesto posebno jer slusaju neku muziku i tako se oblace, ti su isto slucajevi...

Tesa zna da se zezam, ne treba ti da mu budes advokat :cool:

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da se oblačim na razne načine, ali ono što pouzdano znam na koje načine ne mogu da se oblačim.

 

Eh, pa ne znas dok ne probas...mozda bi ti dobro stajala neka promena...sta znam, probaj sa nekom haljinom ili nresto slicno, mozda bude pozitivne promene :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima sto je neko muzicar?Znas posle koncerta nekog benda veca je verovatnoca da ce se ribe koje se pale na taj bend karati sa clanovima benda nego sa nekim iz publike.Groopy brate(ako se tako pise).

Dalje,moj kurac te ne zanima(nadam se).Brkove nemam,niti slusam "Everything I Do I Do It For U",ači placem satima jer nisam jebac kao onaj enclave sa jumetala i ne jebem fensi ribe svakih sat vremena.

I kakve sad veze ima Rico sa bilo cim?Jel' sam ja rekao da su metalke najbolje ribe na svetu?Nisam.Jel' sam rekao da su najpametnije i da svaka metalka magistrira?Nisam.

Dalje,zasto su metalke "bolesne u mozak"?I sta to uopste znaci?

Sve u svemu,iskenjo si se postenski.

 

P.S Ja mislim da bi sve ribe sa jumetala htele da vide enclave golog i placu satima jer znaju da ce ih odbiti jer su metalke.

 

Da brate, ali ti govoris RNA o tim grupi cicama, da li si ti svestan. Pa nije Space Eater jebeni Motli Kru, Aerosmith, Poison, Gans en Rouzez i ostali kul bendovi. Kako moze da izgleda jedna devojka koja slusa Slayer, hm hajde fizicki izgled brate ali kako izgleda njen mozak. Pa Slayer i metal nije za picke.

Ja ne jebem fensi ribe na svakih sat vremena, nisam super-star, ali da mogu i te kako bih pre jebao fensi cice ne na sat vremena nego bi brate pre izabrao da jednom mesecno pojebem jednu postenu cicu nego da mi svaki sekund drka i pusi druga metalka. A klub Rich ima veze sa tim jer kalasture kao sto su meta lribe tamo ne izlaze vec posteno meso matori.

 

toliko od mene druze...

Ima tu dosta istine :da:

Jok kad pocne da smara o muzici(kao da je to najbitnija stvar u zivotu) i kako je ona mnogo pametna jer slusa metal, pa da se odusevis takvim razmisljanjem :D

:da:

 

usput jos jedna stvar

 

ko sto josif kaze...ali cu ja malo da dopunim

 

Ja za razliku od nekih likova smatram da imam neku reputaciju i jebeno ne dam na sebe. Apsolutni poraz bi bio da udjem u lokalni kafic gde svi sedimo i gde me pola ljudi zna sa nekom likusom koja ima lanac oko vrata i sva je u crnom, ko kera da sam doveo. Uostalom, ja takodje ne mogu da dozvolim da tako jedno stvorenje predje prag moje kuce. Zna se kome one ulaze u kucu, meni ne sigurno. Kao i svakom muskarcu prija mi to jest laska mi da sam u drustvu lepih devojaka a na veliku zalost-to metal ribe nisu. Stvar je veoma prosta.

 

E sad jos jedna veoma bitna stvar. Zasto su metal devojke takve kakve jesu. Neke ce reci, jer to volimo, da ti kazem ja matori to je kurac od ovce. Te ribe samo lece svoje komplekse crnim majicama i bodljama, jer su jebeno ne primecene u drustvu. Nemoj da se lazemo, svaka cica voli da se neko okrene za njom i da izgleda lepo i zategnuto, to sto su metal devojke debele ili vuku neke posledice iz rata sto psihicke sto fizicke, nije moj problem a veruj mi ni tvoj. Isto tako je i sa likovima. Sve su to jebeni kompleksi brate. Niko ne voli da ga na ulici gledaju kao crnu ovcu, veruj mi.

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da brate, ali ti govoris RNA o tim grupi cicama, da li si ti svestan. Pa nije Space Eater jebeni Motli Kru, Aerosmith, Poison, Gans en Rouzez i ostali kul bendovi. Kako moze da izgleda jedna devojka koja slusa Slayer, hm hajde fizicki izgled brate ali kako izgleda njen mozak. Pa Slayer i metal nije za picke.

Ja ne jebem fensi ribe na svakih sat vremena, nisam super-star, ali da mogu i te kako bih pre jebao fensi cice ne na sat vremena nego bi brate pre izabrao da jednom mesecno pojebem jednu postenu cicu nego da mi svaki sekund drka i pusi druga metalka. A klub Rich ima veze sa tim jer kalasture kao sto su meta lribe tamo ne izlaze vec posteno meso matori.

 

Kakve veze ima Spejs Iter?Pa nisam ja ni rekao da RNA jebe na svakom koncertu po tri ribe.Ali realno ribe se loze na muzicare.

Slejer i metal nije za picke?Znaci to zavisi od pola?Ne bi se slozio.

Dalje,ispada da su metalke kurvetine,Nisu ni bolje ni gore od fenserki ili bilo koga.

I zasto su kalasture,objasni.Da se razumemo nisam ja neki obozavatelj metalki,meni je svejedno.Samo me zanima zasto ih ti toliko mrzis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slejer i metal nije za picke?Znaci to zavisi od pola?Ne bi se slozio.

Dalje,ispada da su metalke kurvetine,Nisu ni bolje ni gore od fenserki ili bilo koga.

Da po mom misljenju zavisi od pola. Pazi to sve zavisi sta ti hoces. Ja hocu DAMU a ne neku koja drka na tom araju i south of heaven i angel of death...Ako je tebi ok da iskazujes emocije prema devojci uz cowboys from hell ili freezing moon onda ok brate...postujem to.

Nisam rekao da su kurvetine ali cu reci da dosta toga rade samo da bi privukle paznju jer su ocajne.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za razliku od nekih likova smatram da imam neku reputaciju i jebeno ne dam na sebe. Apsolutni poraz bi bio da udjem u lokalni kafic gde svi sedimo i gde me pola ljudi zna sa nekom likusom koja ima lanac oko vrata i sva je u crnom, ko kera da sam doveo. Uostalom, ja takodje ne mogu da dozvolim da tako jedno stvorenje predje prag moje kuce. Zna se kome one ulaze u kucu, meni ne sigurno. Kao i svakom muskarcu prija mi to jest laska mi da sam u drustvu lepih devojaka a na veliku zalost-to metal ribe nisu. Stvar je veoma prosta.

 

2l8jlts.jpg

 

Ова цицика се озбиљно прима на Перадајз Лост и Креатор, а има двадесет и плус лета. :mhihi:

Не знам за вас, али бих је радо бидео обнажену негде у мојој близини.

 

Но, пошто сам ''ожењен'' то је засад неизводљиво ... небитно, има девојчура које газе стереотипе.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...