Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Što bi bre iko želeo da vidi Princa pored živog i zdravog Sisusa, kome smo čak i muda vid'li :D

 

A što se tiče ovog kroata... šta znam, malko mi smeta ova pletenica na bradi XD A što se tiče metal populacije u Hrvatskoj, staviću samo ovo:

 

ANAL MANDICA:

 

2107184e_0_zCl8P.jpg

 

muzika je odlična, a š'o se tiče fizičkog izgleda - čini mi se da se ugledaju na Princa..... :pivopije:

 

Opa,Jason Newsted svira bass a Dio je,koliko vidim,gitarista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sofija! Ne cackaj mecku!

Jes da cenimo solidan defekt zvan pivski stomak, al moramo se sofisticirati nekad.

Da se malo priblizimo Josifovom vidjenju stvari. Eto, onaj Kroat bas uredno izgleda. Kladim se da mirise na kosili :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi bre iko želeo da vidi Princa pored živog i zdravog Sisusa, kome smo čak i muda vid'li :D

Kad si ti Sisusu videla muda zivota ti? Imas 100 godina, a lazes.

 

DSCN4800.jpg

I koga bi ti tu zeleo da vidis golog? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeći po drugu Josifu, svi mjetalci bi morali imat' kratke kose i izgledat' tak prosijećno, a ne ovak' životinjski surovo kao oni bucmasti ljudi gore.. :D i ko je, koj kurac, SOFIJA? :D

 

 

@ Sisus - turao si svoja muda na jumetal, ne kaki :P

Edited by (: Al Anyah de Chocolat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeći po drugu Josifu, svi mjetalci bi morali imat' kratke kose i izgledat' tak prosijećno, a ne ovak' životinjski surovo kao oni bucmasti ljudi gore.. :D i ko je, koj kurac, SOFIJA? :D

 

Sudeci po meni tako nekako,ali to sam samo ja :)

Dosta njih ima dugu kosu a ne stoji im,ili im je razbarusena i loseg kvaliteta.Ali avaj,mora biti duga pa makar bila kao metla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeći po drugu Josifu, svi mjetalci bi morali imat' kratke kose i izgledat' tak prosijećno, a ne ovak' životinjski surovo kao oni bucmasti ljudi gore.. :D i ko je, koj kurac, SOFIJA? :D

 

Greskom sam jednom procitala tvoj nick na spejsu kao Sofija... bas mi bilo slatko... Od sad si Sofija i mo's mi sisati palac!

 

Bucmasti ljudi jok! Ja volim samo muzevne muzjake... da se tako laicki izrazim!

 

m137587109.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sisus - turao si svoja muda na jumetal, ne kaki :P

Jeste, jbg, zaboravio sam, al to su bila muda kad sam bio mali.

 

To stoji, Josife... Molim sve muške yumetalce da pod 'itno turadu svoje fotke, da se oceni ko ima zdravu i normalnu kosu te sme nositi dugu :D

Eno ti tema o kosi, pa idi tamo gledaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In New Zealand, September 4th is national penis day. Heaps of guys in each of the main cities go to a public place (like The Square in Christchurch), get naked and stand in a formation so as to form a giant penis. Lots of chicks and dirty old men go.

 

 

To mu dodje to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...