Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

img1714en0.jpg

 

 

Veoma mi interesantno izgleda ova devojka. Moje je godishte, svira klavijature u nekom nashem bendu, a uchi pevanje u nekoj muzickoj skoli. Ime joj neznam, jel je iza njenog imena u casopisu "the Man" odakle sam slikao tu sliku stojao obrazac za pretplatu na taj casopis pa je moj brat isekao. Devojka nije neshto lepa, ali je tako interesantna za gledanje odma mi je privukla paznju, kako nashi drugovi Ameri kazu Eye candy.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima ova tema nekog sponzora?npr: svet,skandal,grand revija?kao oni brdjani sto kupuju te casopise kako bi videli gace dare bubamare...ne zelim da vredjam tudje ,ali ovakve teme se mogu naci u gore pomenutim casopisima...koga bi ste od zvezda granda zeleli da vidite golu/golog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu bih ja priteg'o! Bas jako. :) :)

Ima jedna pesma o tome,od domaćeg benda Sticks & Stones,zove se Povraćka U Krvotoku,potraži na majspejsu najbolje.

 

Tokio Hotel je baš baš baš baš seksi

Drkamo na pevačicu,baš je zgodna

Jedino ima male sise,al' nema veze

Tokiooo Hoteeel !!!

:rockdevil:

 

 

Btw,je l' on to nosi Black Sabbath majicu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

img1714en0.jpg

 

 

Veoma mi interesantno izgleda ova devojka. Moje je godishte, svira klavijature u nekom nashem bendu, a uchi pevanje u nekoj muzickoj skoli. Ime joj neznam, jel je iza njenog imena u casopisu "the Man" odakle sam slikao tu sliku stojao obrazac za pretplatu na taj casopis pa je moj brat isekao. Devojka nije neshto lepa, ali je tako interesantna za gledanje odma mi je privukla paznju, kako nashi drugovi Ameri kazu Eye candy.

xaxaxaxa

aaxxaxxa

axaxxaaxax

axaxaxax

 

to je likusa iz Refleksna :) :) :)

dobra je :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

img1714en0.jpg

 

 

Veoma mi interesantno izgleda ova devojka. Moje je godishte, svira klavijature u nekom nashem bendu, a uchi pevanje u nekoj muzickoj skoli. Ime joj neznam, jel je iza njenog imena u casopisu "the Man" odakle sam slikao tu sliku stojao obrazac za pretplatu na taj casopis pa je moj brat isekao. Devojka nije neshto lepa, ali je tako interesantna za gledanje odma mi je privukla paznju, kako nashi drugovi Ameri kazu Eye candy.

 

Meni nije interesantna samo za gledanje. Još štošta bi meni bilo zanimljivo s njom da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre kakav Mortis, aj da si rekla Mortus ali Mortis. :)

 

Inache nepostoji nijedna lepa devojka koja svira u nekom Bm bendu ili ipak ja neznam.

 

Sta ja znam, meni je ova lepa :

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=327197986

 

Ova slika je bas troo ... obrnuti kriz i tako to :

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...imageID=5065925

Edited by obJan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...