Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Moja sestra jednom kupila neki preparat za potamnjivanje koze i sad ja, kao i svaki drugi majmun, moram da vidim kako to funkcionise. Gde cu, sta cu, aj tamo gde se najmanje vidi, na prst na nozi. Celo leto mi je nokat na palci bio braon boje. :):):)

 

A tek kad sam nalakirao jedan nokat na nozi, hahahahaha... E, to su bili dani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, zgodna je Liv, ali, faca joj nije nista posebno, cak je pomalo i seljakasta sa onim razvucenim obrazima. :mhihi: Ali, lepo izgleda, u odnosu na vecinu pevacica u metalu.

 

A to za bledilo...Jeste da deluje aristokratski, al ja se ne bih menjala s takvim ljudima, zadovoljna sam svojom "garavošću", mada nije preterana. :) Neverovatno lako pocrnim, kosa mi još više potamni na suncu, i to je to. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bar sam vas naterao da razmisljate u dobrom pravcu.

ista ta liv, dok se sunca u nekom maskirnom sortsu, majicici i naocarima za sunce, u basti skca, ali onoj sa strane, ka srpskih vladara, kod pozorista, je najjebozovniji milf metal scene ikada.

 

nalazost, posto je dizajn ovog univerzuma potpuno pogresan, nju trpa svinjcuga debela sa kosom do dupeta, koja smara ljude da tapsu na koncertima leaves eyes. po profesiji joj je suprug inace...i valjda ima neki bend. atrocity ili tako nesto...

life sucks.

 

EDIT ako previse psujem, pardon my french.

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj covece, kada si ti nju video?

U Budimpesti, u novembru 2007. bila je prilicno mrsava, a posle bolesti se tek prepolovila. Ako je tebi ovo prasica, onda ne znam sta ti je super riba, mozda neka manekenka sa indeksom telesne mase ispod 16?

 

l_58ea201df6df424abeca04cb7d934ff6.jpg

au ovo je mnogo mrsavo

cek kakva je ona bolest sto ona ima?znam da nesto ima sa bakterijama nisam sig?

je se izlecila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da se jeste izlecila. U pitanju je bila respiratorna infekcija meticilin rezistentnom zlatnom stafilokokom. E sad, nisam doktor, ali na neki ancin jesam medicinar, negde sam pronasla da je ista bakterija odgovorna za SARS?Ako gresim, ispravite me, jer na forumu ima i lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno, sad sam procitala i zapravo videla sta je MRSA. U svakom slucaju, postoje lekovi za to, iako je bakterija rezistentna na skoro sve peniciline i cefalosporine. Ali necu ovde da spamujem, mozda jednom neko otvori temu o medicini, ne bi bilo zgoreg, posebno iz razloga sto je zdravstvo u Srbiji katastrofalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...