Jump to content

Narodna Milicija...


voodoo_

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

evo jedna besida iz splita:

prijatelja su mi uvatili panduri [dinamo-hajduk utakmica] i odveli u postaju.

 

da je radija nered ovo ono.

 

tip kaze da nije i nesto im je smrsija jos gadno.

uglavnom - izvlacenje podataka: [batine] ''sta ti je caca po zanimanju?''

-stolar [opet batine]

 

''sta ti je mater po zanimanju?''

- radi na sudu

[stali s batinama, svi se gledaju, umukli svi, on se izvija na podu..]

nastave tiho, i jos mu namistaju stolicu da sidne: ''..a sta radi na sudu?''

 

-..cistacica.. [OPET BATINE]

 

:):razz:

 

nisan pobornik acab-a jer znan dvojicu, fenomenalni su.

 

al da su idioti..

 

ka ona pricica o tipu sta ga uvate dva milicionara (iz doba juge, vic je)

''momak, osobnu!''

- neman osobnu sa sobon.

''sta imas? neki dokument drugi daj, zdravstvenu?''

- evo iman indeks. je l to moze?

''daj!''

gleda pandur indeks, lista stranice pa:

''..a sta se mali naputova..'' :udri:

 

u nas je bila milicija u doba juge zavrnuta.

 

al ova sadasnja te fucked up jedino ako se radi o nekom njihovom koji je nastrada.

 

e tu su gadni..

 

EDIT: boju san falija..

Edited by ZEUS-Dios

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

divljak u civilu repetira momku pištolj u glavu i udara ga istim po glavi...

devet momaka je privedeno i sinoć su im u stanici lomljeni zubi i razbijane glave o radijatore...

 

Polufinale kupa Crne Gore između drugoligaša iz Berana i Budućnosti...

 

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam lek za pandure!

 

1. nabavite cvikere bez dioptrije ili sa(ukoliko ste oslepeli od previshe sex-a, kompa i tv-a)

 

2. ruchni sat od 500din q&q (shto jadniji sav plastichan, nishta da se ne ceakli na njemu)

 

kada ti se uchini da ce da te startuju panduri, pogledaj na sat!!!!!! ali tako da sigurno oni primete da to radish onako 3 puta duzhe nego shto ti je potrebno da ochitash vreme! ukoliko te startuju potpuno zanemari chinjenicu da su panduri. pravi se hiper pametan, gledaj ih u ochi odgovaraj na pitanja pre nego ih zavrshe ali polako kao da su dosadni ili se pravi glup, ali nesmesh panichiti.svaki put kad vidish pandura pitaj ga neshto: jel proshao xy bas, koliko je sati, gde je ta i ta ulica ili institucija i sl.... da se naviknesh da komunicirash sa njima. samo nemoj u svom kraju da te ne upamte!

 

gledaj ga u ochi uvek! probaj da zapamtish lice!

 

mene je startovao stalno jedan te isti pandur sa spikom "zashta sam te ono privodio..." kada sam ga upamtio, provalio sam mu shablon, uvek ide sa nekim gushterom koji belezhi a on je kao faca (uvek drugi klinac naravno) instruktor neki ili neshto tako, vodja patrole.... drndao me je shto vuchem alat sa sobom kao provalnik-obijach. jedva mu objasnih da sam vodoinstalater i da i mi koristimo alat..... elem startuje me on posle dva dana ponovo. i neseca me se. ja ga sjebem na keca. prilazi mi on s kolegom, ja vec vadim lichnu kartu. "odakle se mi znamo?" pita me on poshto sam ga pozdravio sa " 'de si?" "pre neki dan si me drzhao pola sata na kalenicu da ti objasnim shta ce vodoinstalateru alat" "jesi li privodjen, osudjivan" "nisam" "a shta ako jesi?" "shta ako nisam?" sve vreme ne trepcem........ lik mi vrati lichnu kartu okrene se i ode! ispao je budala pred kolegom xe,xe,xe! sad mu se uvek javim al on ne otpozdravlja

Edited by krezavy
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

divljak u civilu repetira momku pištolj u glavu i udara ga istim po glavi...

devet momaka je privedeno i sinoć su im u stanici lomljeni zubi i razbijane glave o radijatore...

 

Polufinale kupa Crne Gore između drugoligaša iz Berana i Budućnosti...

 

 

Цццц, па зар Милова милиција бије? Има ли то смисла, ђе су европске тЈековине?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letos dok sam bio na moru su nekog D. Mihajlovića iz Novog Sada nalupali panduri u Budvi... kad se malo pročulo, krenulu ljudi da mi šalju poruke tipa jel sam živ i jesu li svi zubi na broju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnji put kad sam imao kontakt sa pandurima, bilo je kad su me zaustavili kolima. Trazi mi dozvolu, cita naglas ime i prezime i pita me jel sam to ja. Jok, tvoj tata. :)

 

A jednom pratio devojku kuci, nekoj devojci oteli torbu, tu 3 pandura i ja prolazim pored njih. Posle 15-ak minuta kad sam se vracao, oni preko puta, prelaze na moju stranu, zaustavljaju me i pitaju gde zivim, ja kazem tu iza coska. Jos ljubazno pitam jel treba licna, kaze jedan, ma ne treba. Jbt, kakva je to milicija kad ne moze da zapamti ko je prosao pored njih pre 15 minuta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

uh mame im ga.. i ranije sam imao neprijatnih iskustava sa njima, ali ovo danas je nadmašilo sve.. zbog haosa u saobraćaju krenem pješke iz ruzveltove preko kalenića u nadi da će me stići neka 25ica jer treba da odem u kumodraž a kasnim već 20ak min.. i pošto sam bio veoma poletan i brz, stignem do čuburskog parka za 7-8 min, pola puta sam pretrčao, pola prehodao ludački dugim korakom haha, krenem da se spuštam kroz maksima gorkog ka južnom bulevaru i negdje na pola puta se okrenem lijevo i i vidim interventnu kako čeka da se uključi u m.gorkog iz neke sporedne ulice (a u međuvremenu čujem i dvije ženturače koje mi idu u susret kao "eno interventne").. i to zaboravim u narednji par stotinki, okrenem se iza i vidim 25icu i počnem da trčim ne bi li stigao, kad na prvom pješačkom u ulici koja ide udesno čujem škripu kočnica (a prethodno i "stani, stani", šta li nisam obraćao pažnju) i ono kontam neko će me udariti, kad izleću njih trojica iz džipa jedan hvata za ruke i viče raširi ruke i nasloni se na auto a dvojica me šutiraju po potkoljenicama.. i galame "što bežiš od policije, što bežiš od policije". i dok sam došao sebi od šoka već su mi istresli džepove a glavno je bilo kad mi je imbecil otvorio novčanik, unutra stoji bosanska lična, vozačka i kreditna kartica i on pita "gde ti je lična". buahahah.

 

sad onom pravilu da kad ih vidim ne spuštam glavu dodajem i to da ne trčim hahha. još jednom mi se na slaviji desila identična situacija jer sam trčao pošto je padala kiša $DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha....................

glupi panduri.....................sta mogu da budu drugo..................

na tebe uvek nalete kada trcis hahahahahha........................to je baksuz......................

Ziveo care!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

divljak u civilu repetira momku pištolj u glavu i udara ga istim po glavi...

devet momaka je privedeno i sinoć su im u stanici lomljeni zubi i razbijane glave o radijatore...

 

Polufinale kupa Crne Gore između drugoligaša iz Berana i Budućnosti...

 

Pi, poserem nam se u drzavu, navijace, fudbal i miliciju. Vidji one picketine od policajaca sto nisu smjeli ni da se primaknu onome sa pistoljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda mi da nijedna drzava ne moze da resi ovakve probleme, tj. cini mi se da nema dovoljno ljudi za posao kakav je pandurski, ljude koji mogu uopste da podnesu taj pritisak borbe sa onim pravim shljamom, zato i primaju svakog pa eto i shljam a mnogi postaju shljam vremenom neko pre neko kasnije... sve sam shljam

Edited by Sgt.Splatter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta se desilo mojim ortacima pre par vikenda,vracali se iz grada i otisli da kupe da jedu u centru,vrate se sa kesama punim kifli da sednu u Ruski park koji je inace strogi centar grada.Pojedu oni to,i krenu da bacaju salvete u kantu.U tom momentu prolazi puna marica interventne,izlecu napolje,krece sorka 'sta ste to bacili',pretres,maltretiranje,2 sata su ih jebali u zdrav mozak.Dovodili neke inspektore,kopali po kanti da bi na kraju nasli kurcinu.Ljudi im se smejali misleci da su najgori krimosi.Mater im jebem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ima kretena koji maltretiraju ima ali i vi preterujete, sta mislite kako oni hvataju krimose, ne pise nikome na celu da li je lopov.

Meni se desilo skoro kada sam pratio ortake u Bec, stojimo ispred voza i jedan ortak se malo vise deranjao i dosao pandur sav nadrkan i nekulturan i jelte poceo da s****...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam sam bio svedok kako lik projuri kroz crveno na besnoj motorchini nekoj, na dva metra od patrole sa sve kolima, a oni ni ne trepnu. I kako ta ista patrola pola minuta kasnije drka likove na peshachkom prelazu jer su sachekali da prodje onaj manijak sa motorchinom da bi preshli pa ih je uhvatilo crveno....

Mislim ne tvrdim da je tako uvek i svuda, al da ga j*bem preterashe ga...

Ima i OK pandura, milion puta su me pijanog legitimisali, kao je l' sve ok momak, ajd pazi kako ides kuci i dovidjenja. Al' ima i drk*dzija teshkih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle srede su me oko ponoci zaustavili jer sam vozila 75 gde je dozvoljeno 40. Jedan od njih me je jednostavno pitao zasto sam ugrozila i sopstvenu i bezbednost drugih ucesnika u saobracaju.

 

 

I bilo me je sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sam sam bio svedok kako lik projuri kroz crveno na besnoj motorchini nekoj, na dva metra od patrole sa sve kolima, a oni ni ne trepnu.

 

Знаш ли где је тај лик док они ућу у кола, упале их и крену за њим?

 

У пички материни, километар одатле...

 

Како да га стигну, чиме?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га, живот је кучка. Купи и ти ЦЛС 500 па те нико неће цимати.

 

to uzmeš telefon i nazoveš parking servis.

 

Ма, где бре, јеси луд... Лично сам видео кад је лик извадио пиштољ на екипу из паука, пандур седи и гледа. Закон није исти за све, за неке је "истији", тако је било и тако ће увек бити...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...