Jump to content

Narodna Milicija...


voodoo_

Recommended Posts

sinoc ih je bas bilo mnogo,ja se vozio sa ortakom,prvo naletimo na saobracajce pa na 5 kola interventne...

pre par meseci bila opsta tuca u diskoteci,letele flase da smo jedva izbegli da mi u toj sorci ne dobijemo ni krivi ni duzni.pobegnemo nekako napolje,kad ne lezi vraze tamo peglanje se nastavilo napolju,lik koji je isao samnom u osnovnu mlati sve redom bejzbol palicom a panduri stoje preko puta i gledaju.kako je to uska ulica,saobracaj bio u zastoju dobrih pola sata,lik izadje iz auta da vidi sta se desava i dolecu panduri bacaju ga na auto,pretres,zamalo da ga privedu...

a onaj dok je mlatio nikom nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista gore od masovne tuce,vise dobiju oni koji nemaju veze sa istom.Tako je riba pre par godina naletela na flasu vinjaka i izbili joj zube i slomili vilicu...

A recimo jedna situacija uoci utakmice partizan-zvezda pre par godina ovde,dosla policija iz beograda i panceva koja je opsedala skoro ceo grad zbog velikog broja navijaca.u glavnoj ulici u vrscu bilo je zabranjeno parkiranje i zaustavljanje.neki lokalni krimos popeo se na trotoar svojim besnim autom na sta mu je policajac lepo rekao da ne sme tu da se parkira.

ovaj njemu 'ko te jebe gubi se,znas ti ko sam ja'

hehehe,u tom momentu dolece ekipa i pegla krimosa za sve pare.to oni mogu da se kurce sa nasim lokalcima,kad dodju tako sa strane zajebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 10 months later...

Инспектори Криминалистичке претресају бусеве који иду према Новом Саду ових дана. У четвртак нас зауставише између Зрењанина и Каћа. Вожач отворио предња врата, тип ушао, извео све са ранцима и торбама да преконтролишу. Другар и ја седимо скроз назад, он је имао торбу и изашао је напоље, мени је пандур само погледао личну и то је то. После 5 минута отварају се друга врата, на средини буса, и улази неки други полицајац. 10 секунди гледа све у бусу, а онда упери прстом у мене и скоро викне: "Ти! Изађи напоље!" Изађем, а он ће: "Где ти је ранац?" "Немам". "Како немаш ранац??" "Па лепо, немам". Онда је ушао у бус да види да л' га лажем. Кад се вратио: "Добро. Одакле си?" Ја кажем. "Добро. Ај здраво". Умро сам од смеха, једино мене од људи који нису имали пртљаг су извели. :)

У петак ујутру идем на главну аутобуску у НС, опет пандури и опет легитимисање, само мене зауставише од 20 људи на пешачком. :)

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Инспектори Криминалистичке претресају бусеве који иду према Новом Саду ових дана. У четвртак нас зауставише између Зрењанина и Каћа. Вожач отворио предња врата, тип ушао, извео све са ранцима и торбама да преконтролишу. Другар и ја седимо скроз назад, он је имао торбу и изашао је напоље, мени је пандур само погледао личну и то је то. После 5 минута отварају се друга врата, на средини буса, и улази неки други полицајац. 10 секунди гледа све у бусу, а онда упери прстом у мене и скоро викне: "Ти! Изађи напоље!" Изађем, а он ће: "Где ти је ранац?" "Немам". "Како немаш ранац??" "Па лепо, немам". Онда је ушао у бус да види да л' га лажем. Кад се вратио: "Добро. Одакле си?" Ја кажем. "Добро. Ај здраво". Умро сам од смеха, једино мене од људи који нису имали пртљаг су извели. :)

У петак ујутру идем на главну аутобуску у НС, опет пандури и опет легитимисање, само мене зауставише од 20 људи на пешачком. :)

 

trebao bi da pustis kosu..

 

upadljiv si mnogo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Инспектори Криминалистичке претресају бусеве који иду према Новом Саду ових дана. У четвртак нас зауставише између Зрењанина и Каћа. Вожач отворио предња врата, тип ушао, извео све са ранцима и торбама да преконтролишу. Другар и ја седимо скроз назад, он је имао торбу и изашао је напоље, мени је пандур само погледао личну и то је то. После 5 минута отварају се друга врата, на средини буса, и улази неки други полицајац. 10 секунди гледа све у бусу, а онда упери прстом у мене и скоро викне: "Ти! Изађи напоље!" Изађем, а он ће: "Где ти је ранац?" "Немам". "Како немаш ранац??" "Па лепо, немам". Онда је ушао у бус да види да л' га лажем. Кад се вратио: "Добро. Одакле си?" Ја кажем. "Добро. Ај здраво". Умро сам од смеха, једино мене од људи који нису имали пртљаг су извели. :)

У петак ујутру идем на главну аутобуску у НС, опет пандури и опет легитимисање, само мене зауставише од 20 људи на пешачком. :)

 

 

Njihovim rečnikom, odgovaraš opisu, imaju oni tripove kako bi trebalo da izgleda kriminalac, meni su jedno veče u pretresu našli u džepu od jakne dve nescafe 2 u 1, koje uglavnom nosam po džepovima jer ne mogu da pijem na poslu neko đubre od turske kafe, i vodali me do trafike koja je obijena da me prepozna neki lik koji je bio očevidac. Naravno, rekao im čovek da to nisam ja, čak me panduracija posle odvela do kuće uz izvinjenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam super recept kako da vas ne zaustavljaju panduri nikada. Ja idem bez lične karte po gradu veliku većinu vremena i bmk. Smor mi da nosim to i da se opterećujem. Niko me nije zaustavio (ne računam prekoračenja brzine :P) jedno 10 godina....

 

Isti je recept kao i za pse lutalice. Ako vidite pandure na ulici, ignorišite ih i niko vas nikada neće zaustaviti. Ali ne smete ni da ih pogledate. Samo oči negde u fasade i piči :) Malo okrutno zvuči ali tako je

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Homere znaš šta sam ja jedno vreme radila. Ako me zaustave "rutinski" (čitaj: da im brže prođe dan jer im je mnogo dosadno) a znam da nisam napravila nikakav prekršaj, ja onda kad me legitimišu tražim da vidim njihovu službenu. I zapisivala sam u jedno tefterče sve službene brojeve tih "rutinskih pregleda".

 

Sramota, da tako cimaju ljude po ulici.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Momci sta duvate...ja vadim frulu...to je legalno ,el imas ti neki nelegalni instrument :P

2.Sretne nas dva cupavca murija u nishu i kaze el ste vi skinheadsi ...ne skinheadsi su celavi...e jbg mi smo super sa njima daj licne karte:)

3.U vozu u wcu nas 7 se svercuje,kuca policajac na vrata i mi svi u glas zauzeeetoo i samo cujes iza vrata ,navijaci sigurno :)

4.Ukrao ortak sinalko stolicu i idemo gradom u 4 nocu i startuje nas murija...odakle ti ta stolica...poklonio mi drug na promociji...ok slobodni ste :)

5.Uhapsheni u alkoholnom stanju odveli nas u 29 og u bg na onu klupu i samo prolazi stariji brka i pff samarchinu ,ja ga pogledam a on kaze ,pa to je za treznjenje:)

A imai ona hiljadu puta preprichavana ,pricaju u busu dva lika onaj vic zasto uvek idu dva policajca ,jedan diktira,drugi pishe....i to cuju dva u civilnom i pridju im ...kakva je to zajebancija na racun sluzbenog lica, Mirko pishi im brojeve :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4.Ukrao ortak sinalko stolicu i idemo gradom u 4 nocu i startuje nas murija...odakle ti ta stolica...poklonio mi drug na promociji...ok slobodni ste :)

 

мени се слично десило. после Мисфитса 2005. 4 ујутру, идемо 2 другара, другарица и ја Кнезом, и од једном једанд друг узме неку столицу из баште неког кафића код чесме. и тако одемо негде на средину кнеза, и он мртав ладан, стави столицу и седне. у том тренутку наилазе два пандура и питају га "откуд ти та столица", а он мртав ладан каже "па била је овде, а ми идемо са концерта, па смо сели мало да одморимо". и пандури мртви 'ладни му кажу "добро, само немој да је носиш кући" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

имају они квоту колико људи морају да легитимишу, сећам се, био неки фудбал и пандур седео у кафани и гледао утакмицу и никога није записао, долази до нас на клупу, момци, ајде личне карте ако није проблем загледао сам се па нисам ништа радио, ми сви као нема проблема ево, а он сав културан, хвала хвала, после месец дана нам стижу пријаве за реметње јавног реда и мира иако смо седели, човек нас пописао и лупио нам казне иако нико од нас ништа није добио на лицу места нити нам је ишта рекао, био онако љубазан и насмејан, е јебем ти живот

Share this post


Link to post
Share on other sites

јеботе, који идиЈоти. а најјачи су они ликови што су у фазону "гуд кап, бед кап". и онда имаш једног надрканог, који као нешто проверава, пише и тако то, а док он то ради, са овим другим се зајебаваш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam super recept kako da vas ne zaustavljaju panduri nikada. Ja idem bez lične karte po gradu veliku većinu vremena i bmk. Smor mi da nosim to i da se opterećujem. Niko me nije zaustavio (ne računam prekoračenja brzine :P) jedno 10 godina....

 

Isti je recept kao i za pse lutalice. Ako vidite pandure na ulici, ignorišite ih i niko vas nikada neće zaustaviti. Ali ne smete ni da ih pogledate. Samo oči negde u fasade i piči :) Malo okrutno zvuči ali tako je

Ne vredi, nosim tamne naočare, a i ne dopada im se moja garderoba. :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam super recept kako da vas ne zaustavljaju panduri nikada. Ja idem bez lične karte po gradu veliku većinu vremena i bmk. Smor mi da nosim to i da se opterećujem. Niko me nije zaustavio (ne računam prekoračenja brzine :P) jedno 10 godina....

 

Isti je recept kao i za pse lutalice. Ako vidite pandure na ulici, ignorišite ih i niko vas nikada neće zaustaviti. Ali ne smete ni da ih pogledate. Samo oči negde u fasade i piči :) Malo okrutno zvuči ali tako je

Ja ih ne ignorisem. Prodjem pored njih, pogledam ih u oci ako mi idu u susret, cisto da im pokazem da ih se ne bojim i da nemam nikakvog razloga da ih se bojim i skrecem pogled od njih. Ne pamtim kad su me poslednji put zaustavili (osim u voznji, to ne racunam). Da sam pandur, meni bi bas ti sto ne smeju da me pogledaju i sto me izbegavaju bili najsumnjiviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedne nema bolje od nase policije.

Samo nemoj nemoj po glavi druze plavi.

 

meni su jednom priveli sa ortakom kada je obio frizider za sladoled ( on ne ja ) ja sam bio tu u blizini pa smo se nasli. Nisam imao pojma... o cem use radi samo znam da su nas pet minuta posle spakovali u kola i odveli u stanicu.

Al su ga ubili ko picku cim smo dosli poceli da ga sutiraju.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...