Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebote kako se lose osecam sad... ne mogu da verujem...

Zbog svega zajedno...

 

kako me pogodilo ovo...

 

E doci cu na Judase bar ali mi to nije uteha uopste

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sve je tako lepo i nestvarno delovalo...

Zbogom Helloween,Sodom,Evergrey,At The Gates,Avantasia,Amon Amarth,Korpiklaani... :(

 

Makar cemo 4 benda sa Castle-a ipak videti ove godine:Judas Priest,Cavalera Conspiracy,Gorgoroth i Morbid Angel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svi molim vas izvinite za ovo, meni trenutno idu suze na oci. Tesko da se covek kada u zivotu oseca ovako, svi koji nas mrzite koji se osecate izdatim i prevarenim, imate puno pravo. Mi smo vam dali laznu nad da cemo mozda imati nesto ovako sjajno. Mi smo porazeni i tesko da ce Terra Nostra nastaviti posle ovakvog udarca i poraza. Ostaje da svi zajedno odemo na Judas. Izvinite.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svi molim vas izvinite za ovo, meni trenutno idu suze na oci. Tesko da se covek kada u zivotu oseca ovako, svi koji nas mrzite koji se osecate izdatim i prevarenim, imate puno pravo. Mi smo vam dali laznu nad da cemo mozda imati nesto ovako sjajno. Mi smo porazeni i tesko da ce Terra Nostra nastaviti posle ovakvog udarca i poraza. Ostaje da svi zajedno odemo na Judas. Izvinite.....

 

Ma ne mrzimo vas, u tome i jeste problem, nemamo koga da mrzimo i krivimo, pa nam preostaje samo da tugujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema razloga da vas mrzimo niste vi krivi...jednostavno je sve delovalo previshe lepo.

Da smo u normalnoj zemlji ovaj festival bi bio posecen samo tako,ali u Srbiji... :no:

 

 

Samo se nadam da ce Judasi makar imati shto vecu posecenost,jer ne zhelim da se okoncha rad Terra-nostre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svi molim vas izvinite za ovo, meni trenutno idu suze na oci. Tesko da se covek kada u zivotu oseca ovako, svi koji nas mrzite koji se osecate izdatim i prevarenim, imate puno pravo. Mi smo vam dali laznu nad da cemo mozda imati nesto ovako sjajno. Mi smo porazeni i tesko da ce Terra Nostra nastaviti posle ovakvog udarca i poraza. Ostaje da svi zajedno odemo na Judas. Izvinite.....

 

Samo da vas zamolim da uklonite iz signatura taj info o festivalu... Prilično je bedno gledati to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svi molim vas izvinite za ovo, meni trenutno idu suze na oci. Tesko da se covek kada u zivotu oseca ovako, svi koji nas mrzite koji se osecate izdatim i prevarenim, imate puno pravo. Mi smo vam dali laznu nad da cemo mozda imati nesto ovako sjajno. Mi smo porazeni i tesko da ce Terra Nostra nastaviti posle ovakvog udarca i poraza. Ostaje da svi zajedno odemo na Judas. Izvinite.....

 

 

Ne mrzi vas niko... nemoj sad jos s tim da necete nastaviti ... bar imate nasu podrsku (koliko god nas bilo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barem sad znate kakvim "ljudima" organizujete festivale i ko vam je klijentela...

Pozdrav svim dobrim ljudima koji su kupili karte, i veliko poštovanje organizatorima koji su se cimali oko svega ovoga...

 

Koncerte ubuduće organizujte sa više opreza, ili u prevodu - dovodite Stounse, Zdravka Čolića, eventualno U2, jer publika ne zaslužuje bolje.

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nebi trebao da krivi vas, jer vi ste sve lepo ugovorili ,bendovi pristali i lepo sve pripremili , vash deo ste ispostovali samo jos da su srpski metalci ispostovali svoj deo.

 

SAd neznam ostaje mi samo tuga i pogled na sator koji sam kupio sa kojim stvanro neznam sad sta cu.

 

Ajde ljudi na brzinu mi recite na kojim festivalima sviraju ATG i CArcass i gde je najeftinije i gde je najprakticnije da se ode . :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamu mu jebem... na kraju se ironicno ispostavi "nestvarnih dana", ko bi jebeno rekao... Drz'te se, hrabro, sta da vam kazem. Jebem mu, osecam se kao da nekome izjavljujem saucesce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kada se samo setim pochetka ove godine...najavljeni Legacy,Castle sa sve velikim imenima,zatim KISS,Slayer,Knopfler,Malo kasnije i Nile sa Grave i Belphegor,onda Gorgoroth,pa Morbidi u decembru....e sada nam ostade samo tih par zadnjih a i oni ce uskoro biti pod znakom pitanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, ja optimista, nemam problem sa vizom i smestajem u Nemackoj pa kao ajd da vidim Wacken, cena, ovo ono... ali kurac dragi gledaoci, rasprodato.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

31 User(s) are reading this topic (11 Guests and 1 Anonymous Users)

19 Members: Sandman, Elderane, darthmaul, apocalypsetb, AstralliS, Rizzen, BLACK, yossarian, Anality, Cyber, KRANG, Lunar, karizma, fatdzo, Kinasky, Maljavi Razbijac, Killing Hand, Kriki, Superius Deus

 

 

A interesovanje za temu skoro k'o kada su najavljivani hedlajneri. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem!!!!!!!!!

 

Sada se secam koliko smo puta moji drugovi i ja pricali o Castle, svaki put kada bi izasli napolje pricali bi o tome kako da ustekamo pare i da odemo na kesl, ili kako da sturnemo od kuce itd. Bas sam se radovao dolasku Judasa, Symphony X, Evergreya, Helloweena, korpiklania.... Jednostavno, JEBES MU MATER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu ljudi krivi sto nemaju novaca. Kako da okrivite nekoga, kome roditelji primaju 8000 dinara. Mi smo krivi, sto smo sami sebe zavravali da je to moguce u ovoj zemlji, osim ako.....

 

imaju za par kutija cigara i svega što ide uz to svakog dana, naravno...

 

mogao sam i ja da uradim pametnije stvari sa parama koje čuvam par mjeseci, nego neko ima karaktera, a neko nema...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...