Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh, pa ja kad sam jednom ishao u Dom Omladine, da menjam kartu za Kesl, nije imala da mi da pare, pa reche dodji popodne :) A ja imao ispita, pa morao sutradan opet da se vucaram...ali dobro, sve fino na kraju, uzeh kartu za Priest i kintu.. A meni te fazone sa sistemom nisu prodavali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim, danas mi bejase uzaput, svratih i poharah jednu kartu za JP i Kavaleru sajborga i kusur dukata.

Radila neka druga teta, razgovorljiva i ispostavilo se da im bio krep'o komp.

A i net im je u raspadu, naravno. (jos uvek mi nije jasno kako su tri dana prodavali Exit bez kompa...ako su...)

Znaci, sve u redu.

 

ps. (valjda nece i ovo da bude otkazano :udri: ) ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to the website of the Gothic Metal Palace which should take place in Zuidlaren, The Netherlands the 20 of June 2008, the festival is cancelled.

 

The following update was posted on the official website of the festival:

 

"Dear all,

 

Inspite of all our efforts to make this festival happen we simply cannot go through with it.

 

We tried everything we could with many commercials and live broadcasting on several national radiostations, ads in several newspapers and magasins and on websites, promotion over the internet and so on.

 

Nevertheless no more then 700 tickets are sold and that is far to little to make this happen.

 

We are very sorry that we have to cancel. This is so awful for you, for the bands and for all the people involved. For us it means one year of hard work with this result.

 

We really hope you understand that untill today we did everything we could. Of course your tickets will be refunded. We will inform you this week about that.

 

The organisation of Gothic Metal Palace."

 

znači dešava se i u holandiji

Pa da, ima toga i u Holandiji, i to drugi fest. Prvi je Fields Of Rock. Ovo je neko vec spomenuo, al' moram ja da ponovim. ;)

 

hahaha, 5 nestvarnih dana :):):)

55. osoba koja je pomenula ovo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahah....sad vide' !!

 

btw...opet nije odgovorio na ovo!!! ???? :) :) :)

E,samo jos jedno pitanje u vezi toga:da li ce moci i da se na dan koncerta (na blagajni Tasa) da se samo vrate karte za Castle (ono,da se u tom slucaju vrati iznos novca za kartu,bez zamene za Judas Priest)? :confused:

Posto neki iz ZR-a nece ici na Judas Priest (a uzeli su kartu za Castle)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ja ne mogu da se setim gde sam uzeo kartu, Eventimova je, al pojma nemam na kom mestu sam je uzeo, odavno je bilo..

 

Ima li mi pomoci?

Pogledaj sta pise ispod cene karte (sa leve strane)

Ako pise "cena" onda je (verovatno) Eventimova,a ako pise "Organizator" onda probaj u Bilet servisu (mozda je nji'na :ph34r: )

Nije neka pomoc,al' eto kol'ko sam mogao...

 

 

Mogu samo da ga zamislim sada...

...mrtvog pijanog,hahaha :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ne znam gde da pitam,pa ajde ovde.

 

 

Elderane,daj neki info kad mogu ovi sto jos nisu vratili karte za Judas Priest (kao ja npr. :) ) da ih vrate.

...kad se budes ulogovao :bigblue:

 

Prosao je rok za vracanje. Naravno, ti mozes da vratis jer je davno dogovoreno sve oko vracanja, ali, inace, legalni rok za vracanje je prosao jos prvog avgusta, a svi koji nisu vratili do tada, imali su sansu da posalju do 10. Avgusta kartu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...