Jump to content

Očekivanja Za 2008.?


oʞɾoƃ

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"An extremely generous fan Etienne Dube just donated enough for motW to be able to do a full length album.. unbelievable and amazing news! Everyone else can keep donating if you wish, as further donations will help us hire orchestral musicians (cello, etc), and actually press copies instead of having this be an internet release. The recording will start Feb 10.. congratulations to Etienne and to everyone!"

 

Jedna vest koja me je tak oobradovala......

 

To je jedina stvar koju cekam , sve shto sam cekao stiglo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. Ali to je jedina stvar koju cekam. Nije vazno kolko je stara vest, veoma al iveoma me je obradovala kada sma je prochitao, nisam veorvao, a josh ako se smisle pa pochnu da prave koncerte, i josh navrate u BG......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace zaboravih ovde napisati da sam JEEEEEEEEEDVA docekao novi Nickelback album, i boga mi vredelo je cekanja od 3 godine heeh, svaka im cast !!!

 

Uz novi Deeds Of Flesh, Nickelback ima kod mene album godine! :pivopije:

 

I pored svih mojih uverenja, nekako mi dođe da se krstim na ovaj post.

 

Čekaj, je l' ti neko hakovao nalog?

 

Da mi je neko rekao da banedeathmetal sluša Nickelback, pa ne da mu ne bih verovao, nego ne znam.

 

Inače, album godine ipak:

 

Satyricon_the_age_of_nero.jpg

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored svih mojih uverenja, nekako mi dođe da se krstim na ovaj post.

 

Čekaj, je l' ti neko hakovao nalog?

 

Da mi je neko rekao da banedeathmetal sluša Nickelback, pa ne da mu ne bih verovao, nego ne znam.

 

:) :) :) :) :)

 

Jbg brate, ja njih pratim jos pre Silver Side Up albuma (2002), znaci jos pre nego sto si mogao cuti njihove pesme na radiju i pre nego sto su MTV i VH1 pustali njihove spotove ;) Hahaha, jbg, cudno ali istinito. :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...