Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Meh, nikad mi nije bio zanimljiv.

 

Tako fin mladić ne bi smio sebi da dopusti ovakve dramatične izjave koje potkopavaju njegov teško stečeni kredibilitet mladog poznavaoca muzike. Moraću vas uputiti na dodatne časove kod gospodina Seed-a. On je, vidim, apsolvirao materiju i pronikao u suštinu genija Paradise Losta. Mislim da će 3 x 2 časa nedjeljno biti dovoljno.

 

Do tada jedinica.

I još jedna, iz vladanja, zbog nepoštovanja i drskosti.

 

:bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja iam 1.13 TB, sad turih da ga izmerim

 

kacam hrčak

 

Kuruz video da se pominje Hetfild i odma' doleteo sa linkovima i kurcima, bolje od ovoga, bolje od onoga, siši.

 

Al' jes Bleeding Me pjesma nad pjesmama mamu joj jebem

 

a i Outlaw Torn isto

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Tako fin mladić ne bi smio sebi da dopusti ovakve dramatične izjave koje potkopavaju njegov teško stečeni kredibilitet mladog poznavaoca muzike. Moraću vas uputiti na dodatne časove kod gospodina Seed-a. On je, vidim, apsolvirao materiju i pronikao u suštinu genija Paradise Losta. Mislim da će 3 x 2 časa nedjeljno biti dovoljno.

 

Do tada jedinica.

I još jedna, iz vladanja, zbog nepoštovanja i drskosti.

 

:bigblue:

 

:haha:

 

Zvucis kao moj profesor istorije kod koga sam odgovarao lekcije iz oblasti Doors-a, Van Gogh-a i Queen-a. Uvijek 5!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je taj deo koji sam označio neraskidivo povezan sa knjigom Beskrajna priča

 

I meni je tako povezan Sin/Pecado i knjiga Leto noći kad je izašla. Pročitao je u cugu, za jedno veče i noć, završio u 8 ujutro i sve vrijeme se vrtio samo jedan cd, Sin/Pecado. Vrhunski se uklopila atmosfera. Sad kad god pustim album, obavezno se sjetim knjige.

 

Van Gogh "Hodi" >>>>>>> Gregove solaze

 

02fa45adb749a3a34.jpg

 

Still, "Hodi" >>>> ostatak VG diskografije. Mada to nije ne znam kakvo dostignuće, ali eto, odličan album kako god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greg u 3 tona kaze vise nego mnogi za celu karijeru, meni licno najjaci deo PL zvuka je bas on.

 

On JE zvuk Paradise Losta.

Nevjerovatan gitarista. A istovremeno potpuno lišen sujete, sa gospodskim osjećajem za mjeru i dobar ukus, sa nevjerovatnom izražajnošću u jednom sasvim svedenom okviru, uvijek i samo u funkciji pjesme i kompozicije, atmosfere i emocije. Takvih gitarista (pogotovo gitarista) ima ekstremno malo.

 

U to ime, npr:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto nazalost? Ne svidja mi se njegov ton, ideje, uklapanje solaza u atmosferu pjesme. Sta tu ima da se zali? Volim bend, svaku njihovu fazu (najmanje prvu), i to je sasvim dovoljno.

 

Kreator jos jedan bend sa solazama koje su mi lose, pa sam ih volio uprkos tome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...