Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Ako neko ovde slucajno ima veze neke zajebane :) moze da mi odgovori kada ce ponovo krenuti uvoz ovih cigara (nema ih par godina vec a taman su se bile procule medju ljudima):

 

cap_black_sweets.jpg

 

Nemam nista protiv pusaca naravno ali ne volim sto moram da razmisljam kad cujem za neko do jaja zezanje da li ce tu biti dovoljno vazduha za mene da mogu da uzivam.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, to je sve OK na otvorenom i protiv toga nemam nista protiv.

 

Da li biste vi želeli da udišete nešto što ne želite??? - Ne bi!

 

Nebi ni ja, zato bih lepo u klubovima zabranio tako nešto. (osim ako nema neki odeljak ili dobru ventilaciju).

 

Ja ne želim ni sebi ni drugima na bilo koji način da ugrožavam / zagoorčavam život, ali se kod nas pljuga gore nego u Turskoj!

 

Jebote, gle statistiku, procentualno oboljenja od raka , bela kuga i saobraćajke / samoubistva i sva ta sranja koja nam uskraćuju živote.

 

Pogodili ste - u samom smo vrhu crnih lista. Ja bih malo da mislimo i o nekim stvarima i za sebe i da ne budemo sebični prema svojoj budućoj deci, predstavljajući im slične modele ponašanja. MISLITE O TOME.

 

Koliko vas puši, a nema ni 30/20 godina?

 

Ma koliko vi to volelli, ja to ne mogu da podnesem.Verujem da nisam jedini.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect!

 

DAMAGE

 

Pazi, činjenica je da pljuge izazivaju najžešću fizičku zavisnost, i to odmah posle horsa. To je zajebana rabota za imati i još zajebanija za prestati.

 

(извините због вишка инфинитива.)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko ovde slucajno ima veze neke zajebane :) moze da mi odgovori kada ce ponovo krenuti uvoz ovih cigara (nema ih par godina vec a taman su se bile procule medju ljudima):

 

cap_black_sweets.jpg

 

Nemam nista protiv pusaca naravno ali ne volim sto moram da razmisljam kad cujem za neko do jaja zezanje da li ce tu biti dovoljno vazduha za mene da mogu da uzivam.

Meni su te odvratne.... Jako bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bole me dupe sto su cigarete stetne i nek mi uniste zdravlje cak cu i na samrti da zapalim jednu,volim cigarete i nedaj mi leba al mi daj pljugu,pre cu da kupim paklu pljuga nego dva para gaca kod Kineza!!

 

BTW unistavam(i on mene) paklu i po STAROG DOBROG CRVENOG KLASIKA dnevno!

 

Kad bih bio pušač, njih bi koristio isključivo.

 

Veruj mi kad bi bio pusac da se pljuge zovu MAGARECE DUPE ako ti se svidja njihov ukus ti bi ih pusio! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno receno mislim da nije poenta zabraniti pusenje nego odvojiti pusace od ne pusaca ( zastiti pusace) zna se napravite kafic koji je ili za pusace ili za ne pusace ili razdvojite deo za pusace i ne pusace nekim stklom ili vratima .. ista stvar u klubovima a sto se tice pusenja na otvorenom nism da ja nikoga ne ugrozavam ako sednem u park i zapalim cigaretu .... iskreno mislim da napravim NGO za zastitu PUSACA!!!

Gde da potpisem?smoke_break.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je odvratan Best pa sta koga boli kurac za to.

Nisi probala Best SLIMS, baš su onako nežne ( i povoljne), prave damske cigarete...

moja kuma iz Kanade je duvanila to ovde pa je prošvercovala 2 paklice za Toronto, da se malo prsi u našoj dijaspori.

 

''Ero s' onoga svijeta'' - iskreno zavidim ti...moram se nekako dokopati te Black Death paklice...da je izrokam za jedan dan k'o što sada rokam moj Viceroy 100's ...i onda Black Death može slobodno da me sustigne, no problem.

 

Znam, znam ... '' Pušenje ubija. Duvanski dim šteti ljudima u vašoj okolini. ''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad sam poceo da pusim, negde od 8. razreda promenio sam dosta cigara: LM plavi i zeleni, davidof crni, lucky strike, plavi i zuti camel, plavi i crveni pall mall, i sad sam se opet vratio na zuti camel, skroz mi je ok, generalno volim jache cigare. Inace, popusim oko kutiju i po dnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spržio si ti pluća za tih osam godina...već dva dana sam na Next Blue Edition 100's

isti je cenovni rang kao Viceroy Light stotka uz nešto poboljšan TFS 3 filter...a i jedan mg ugljen-monoxida manje :mrgreen:

 

BEST BUY su kao cigarete, po meni, a i ložim se na bele filterčiće...pljuge mi tako deluju mnogo elegantnije.

 

Neke travare, znam, odmah halucinacijski asocira na džoint - al' ko fegete jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...